دیروز
2 بازدید

لیونل مسی؛ چهره جدید یک بازنده | خبرنامه دانشجویان ایران

تصویری که شب گذشته از لیونل مسی در وندا متروپولیتانو به ثبت رسید، یک تصویر تکراری بود. سر در گریبان و دست روی پیشانی.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از"ورزش سه"، لیونل مسی کاپیتان بارسا شب گذشته در شکست 1-0 مقابل اتلتیکو 23 توپ از دست داد. فوق ستاره آرژانتینی یکی از تاریک تارین شب های فوتبالی خود را در وندا متروپولیتانو تجربه کرد و حالا انتقادات یک بار دیگر سمت او و تیمش سرازیر شده است. آمار 23 توپ از دست رفته مسی را بگذارید کنار تنها 36 پاسی که او به هم تیمی هایش داد.

درون زمین ارتباط مسی با مهره های هجومی بارسا هم قطع به نظر می رسید. او در مجموع تنها هشت پاس به پدری، گریزمان و عثمان دمبله داد و 9 پاس نیز از این سه نفر دریافت کرد. مسی دو بار به پدری، یک بار به گریزمان و 5 بار به دمبله پاس داد و در عوض 2 پاس از پدری، 2 پاس از گریزمان و 5 پاس از دمبله دریافت کرد.

چهره لیونل مسی در پایان بازی و هنگام ترک زمین، چهره آشنایی بود. چهره یک بازنده که در سال های اخیر زیاد از او دیده ایم. چهره ای که به خوبی نشانگر وضعیت فعلی بارسلونا بود. تیمی که به باختن عادت کرده است.

لیونل مسی که برای یک دهه ستاره تعیین کننده هر بازی بود، اکنون  خاصیت همیشگی خود را از دست داده و نزدیک تر از همیشه به درهای خروجی بارسا هم به نظر می رسد. لیونل مسی در تمام سال 2020 حتی موفق به زدن یک گل خارج از خانه تعیین کننده هم نشده است. آماری که برای او بسیار عجیب جلوه می کند.

آخرین گل تعیین کننده و حساس لیونل مسی به بازی رفت فصل گذشته برابر اتلتیکو در وندا برمی گردد که به تنهایی توانست بارسا را برنده میدان کند. از آن پس مسی خاموش شد و در 15 بازی خارج از خانه بارسا در لالیگا تنها سه گل زده است. دو گل به آلاوس و یک گل به مایورکا.

اینکه لیونل مسی به شرایط فعلی بارسا و کیفیت تیم کنونی معترض باشد، یک امر واضح است. او چهارشنبه گذشته در بازگشت از آرژانتین هم گفت که خسته شده از بس همه مشکلات را به گردن او انداخته اند. مشکل واقعی مسی اما حالا اینجاست که تمام این مصائب به داخل زمین نیز منتقل شده است.

زمانی مسی در زمین پاسخ همه منتقدان را می داد. زمانی مسی داخل زمین تمام حرف هایش را می زد اما او اکنون در میدان مسابقه نیز چیز زیادی برای اثبات ندارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
حالا دیگر نه بارتومئو و نه آبیدال در بارسلونا نیستند اما مسی همچنان انگیزه گذشته و شور و شوق لازم برای بازی در بارسلونا را ندارد. نمایش ضعیف او برابر اتلتیکو  در کنار آمار منفی هفته های گذشته، نشان می دهند که مسی در بارسلونا خوشحال نیست و شاید بهتر بود به او در تابستان اجازه رفتن می دادند. مسی حالا یک بازیکن مثل دیگر بازیکنان بارسلوناست؛ کسی که می تواند در یک بازی بزرگ، 23 توپ از دست بدهد.


#‌اخبار
منبع: خبرنامه دانشجویان ایران


مطالب پیشنهادی

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

گپ و گفت خواندنی با یکی از کارگزاران رژیم پهلوی در مورد امام خمینی: یک پاپاسی از وجوهات را جابجا نمی کرد/امام خمینی در حد پاپ است

جماران نوشت: یکی از مسئولین رده بالای دولت شاه در مصاحبه ای گفت: تمام چیزی که به «سهم امام» معروف است پولی مال آنها است و طبق موازین شرعی از شیر مادر هم برای آنها حلال تر است. ولی تمام این پول از یک طرف می آید و از یک طرف دیگر می رود. آدمی که در حد پاپ است، زندگی او در حد ارزان ترین زندگی است.

این زیردریایی ارتش قابل رهگیری و کشف نیست + عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زیردریایی کلاس غدیر که در مراحل اورهال قرارداشت صبح امروز چهارشنبه ٢٠ فروردین به آب انداخته شد.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

نصیحت مشفقانه به منتخبان جدید خانه ملت

من به تازگی راجع به کارنامه سال ۹۸ فکر می کردم، از سیل در روزهای ابتدایی سال شروع شد، ابتدا پنج استان را به خود درگیر کرد و سپس به ۲۵ استان رسید.

نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش | نکات مهم و نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش

نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نکاتی پیرامون نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نحوه دم کردن انواع قهوه و روش دم کردن قهوه را در پرشین وی بخوانید

چگونه مرغ را آبپز کنیم | چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد

چگونه مرغ را آبپز کنیم و چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد و روش مزه دار کردن مرغ و چگونه مرغ خوشمزه طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان

۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

این شَبَحِ ارتش ایران، قاتل شناورهای چند میلیون دلاری در خلیج فارس است + عکس

باشگاه خبرنگاران نوشت: نیروی دریایی ارتش همواره جهت حفظ منافع دریایی کشور نیاز به ساخت تجهیزات پیشرفته دارد.

کف کردن روغن | دلایل و از بین بردن کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو

کف کردن روغن و رفع کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو و نکات استفاده از روغن سرخ کردنی و نکات روغن سالم را در پرشین وی بخوانید

از بین بردن چربی چای ساز | نکات درست کردن و از بین بردن چربی چای ساز

از بین بردن چربی چای ساز ونکات درست کردن چای و روش از بین بردن چربی چای ساز و روش های دم کردن چای و چگونه چای را دم کنیم را در پرشین وی بخوانید

بو دادن بادام زمینی | روشی آسان و متفاوت برای بو دادن بادام زمینی

بو دادن بادام زمینی و بو دادن بادام زمینی در منزل و بادام زمینی و خواص بادام زمینی و بادام زمینی چه مواد مفیدی دارد و آشنایی با خواص بادام زمینی را در پرشین وی ببینید

تقدیر دستیار ویژه لاریجانی از کمک های چین به ایران در روزهای نشر کرونا

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل کمک‌های ⁧چین⁩ به ایران در مبارزه با ⁧کرونا را⁩ قابل تقدیر دانست.

کرونا و رفتارهایی نامتعارف به بهانه دین‌دار بودن

هر روز که می گذرد دامنه شیوع ویروس کرونا گسترده‌تر می‌شود، تفاوتی هم بین فقیر و غنی، چپ و راست و ...نمی‌گذارد و همه را درگیر کرده است.

صوفی: در ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم، شرکت می‌کنیم

وزیر دولت اصلاحات می گوید: پیش بینی ما این است که اگر اجازه دهند کاندیدای مورد نظرمان را وارد صحنه انتخابات ۱۴۰۰ کنیم اوضاع تغییر خواهد کرد. اما مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق نمی آیند.

ویدیو - رکورد جهانی که سپاه در مبارزه با کرونا شکست

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه گفت: سپاه در آماده سازی تخت های بیمارستانی ویژه برای بیماران کووید 19؛ رکورد زد.

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

ویدیو - روایتی دیده نشده از امام خمینی(ره) از برداشت‌های مختلف درباره انتظار فرج

در روز نیمه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر(ع)، روایتی از امام خمینی(س) از برداشت های مختلف درباره انتظار فرج که برای اولین بار منتشر می شود را مشاهده می کنید.

مطالب مرتبط