سالیوان اقدامات آتی ناتو برای اوکراین را تشریح کرد all tv logo

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا می‌گوید اعضای ائتلاف نظامی ناتو در روز‌های آتی مجموعه‌ای از اقدامات «قوی» را برای تقویت حمایت خود از اوکراین اعلام خواهند کرد.

به گزارش رویترز، این اقدامات شامل ایجاد مرکز فرماندهی نظامی جدید در آلمان است که از آن برای آموزش سربازان و تامین تجهیزات اوکراین استفاده خواهد شد. همچنین انتصاب یک نماینده ارشد در کی‌یف برای تعمیق روابط با ائتلاف ناتو و تعهد برای ارائه دست‌کم ۴۰ میلیارد یورو کمک‌های امنیتی نیز از دیگر اقدامات اعضای ائتلاف خواهد بود.

نشست سران ناتو تا ساعاتی دیگر در واشنگتن آغاز می‌شود و مهم‌ترین موضوع آن حل بحران اوکراین خواهد بود. مجارستان پیش از این اعلام کرده که راه حل برون رفت از اوضاع کنونی در اوکراین را فقط در مذاکره می‌بیند و در صورت ارائه طرح برای ارسال نیرو و تجهیزات به اوکراین، از آن حمایت نخواهد کرد.

افزون بر موضوع اوکراین، شبکه سی‌ان‌ان می‌گوید جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نیز به عنوان میزبان نشست بیش از پیش زیر ذره‌بین قرار خواهد گرفت و باید تلاش کند «پیش از اوکراین خودش را نجات داده» و توانایی‌هایش به عنوان یک رئیس جمهور را نشان دهد. جو بایدن که به دلیل زوال شناختی خود زیر تیغ انتقادات قرار دارد، باید بتواند عملکرد بهتری در سه روز آینده از خود نشان دهد.#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

درحالی شاهد بیش‌اظهاری و هدر رفتن حدود یک میلیارد دلار منابع ارزی کشور به واسطه واردات آیفون‌های رفرش و ریپک شده هستیم که وزرات صمت میتوانست منابع ارز حاصل از صادرات را برای واردات خودرو تخصیص دهد.

2 ساعت پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

تصویری از مادر سام اصغری منتشر شد که چهره او 20 سال از بریتنی جوانتر نشان می دهد.

2 ساعت پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

2 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

1 ساعت پیش

حمید گودرزی در سال بعد از 12 سال زندگی مشترک از همسرش ماندانا دانشور در سال 95 جدا شد که تا مدتها دلیل این موضوع مشخص نشد.

2 ساعت پیش

بیشتر...