خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

انتصاب جدید در سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد اخبار کهگیلویه بویراحمد اخبار استانها تسنیم Tasnim


4 انتصاب جدید در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

فرماندهان جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان‌های کهگیلویه،گچساران و چرام و همچنین مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازیاسوجو به نقل از روابط عمومی سپاه فتح، به پیشنهاد فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و با حکم سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان‌های کهگیلویه،گچساران و چرام منصوب شدند

 سرهنگ پاسدار سید حمزه محقق‌زاده به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان گچساران منصوب شد و سرهنگ باقر پسنده فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان نیز با حکم سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح به قرارگاه پیشرفت و آبادانی رفت.

همچنین سرهنگ پاسدار سید علی اصغر پور بهشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت شهرستان کهگیلویه منصوب و جایگزین سید حمزه محقق زاده شد.

سرلشکر سلامی: صهیونیست‌ها در دیوارهای بتنی خود محبوس شده‌اند/ سردار خادمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه شد
فرمانده سپاه قزوین: اجازه نمی‌دهیم قوه قضائیه در مسیر مبارزه با فساد تنها بماند
فرمانده سپاه استان مرکزی: ورود بسیج در هر عرصه‌ای مشکلات را حل می‌کند

سرهنگ پاسدار مصطفی اقبالی جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه نیز به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان چرام منصوب شد.

انتهای پیام/544#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب بالش برای خواب هر شب یک کار بسیار مهم است. شاید متوجه آن نشوید ، اما نوع بالشی که انتخاب می کنید و نحوه مراقبت از آن بر کیفیت خواب و سلامت کلی شما تأثیر خواهد گذاشت.

1 ساعت پیش

عکس های جدید بهاره رهنما خبرساز شد.

1 ساعت پیش

امشب جمع‌بندی و پاسخ ایران به پیشنویس توافق هسته‌ای که توسط جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیشنهاد شده بود اعلام می‎شود.

3 ساعت پیش

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

2 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

3 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

3 ساعت پیش

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراسم خاکسپاری استاد هوشنگ ابتهاج روز جمعه ساعت ۹ صبح در رشت برگزار می شود.

3 ساعت پیش

 التهاب بخش مهمی از روند بهبودی بدن است. اما هنگامی که ادامه یابد، می‌تواند به طیف گسترده‌ای از بیماری‌های پیچیده از جمله دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و بیماری‌های خودایمنی منجر شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...