کاهش ۴۳ درصدی وقوع انواع سرقت ها در لاشار all tv logo

کاهش ۴۳ درصدی وقوع انواع سرقت‌ها در لاشار
سیستان و بلوچستانزاهدان

حسن شاهگلی میر بیان کرد: با اشرافیت اطلاعاتی انتظامی و همکاری مردم با پلیس، اقدامات خوبی در راستای پیشگیری از وقوع انواع سرقت در این شهرستان صورت گرفته است.

وی کاهش ۴۳ درصدی انواع سرقت‌ها را نسبت به مدت مشابه سال قبل در شهرستان نشانه بارز تعامل مردم با پلیس برشمرد و تصریح کرد: امنیت یک نیاز همگانی و مستلزم مشارکت همگان است و این موضوع از اولویت‌های مهم در برنامه ریزی و تصمیم گیری در نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی لاشار با بیان اینکه در اجرای چند طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای سالجاری، پنج کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و یک نفر قاچاقچی به همراه ۱۶ نفر خرده فروش و معتاد نیز دستگیر و جمع‌آوری شدند، گفت: دستگیری یک نفر قاتل و کشف یک فقره قتل، دستگیری ۱۴ نفر سارق و کشف ۱۲ فقره انواع سرقت‌ها و توقیف ۲۳ دستگاه وسیله نقلیه متخلف از دیگر نتایج این طرح‌ها بوده است.

شاهگلی میر با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح‌ها افزایش احساس امنیت در بین شهروندان است و از مردم می‌خواهیم با پلیس همکاری داشته و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

1 ساعت پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

نیم ساعت پیش

لحظه شکستن ناگهانی شیشه بزرگ در دست یک مرد را ببینید

1 ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

نیم ساعت پیش

«بنگاه تئاترال» نمایش‌نامه‌ای به قلم علی نصیریان است که به کارگردانی هادی مرزبان و بازیِ مجید مظفری روی صحنه می‌رود.

نیم ساعت پیش

ایلنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:باتوجه شرایط اخیری که در کشور به وجود آمده است و هجوم زیاد مهاجران که بعضاً هم به صورت غیرقانونی وارد کشور ما می‌شوند، نگرانی‌هایی را برای مردم ما به وجود آورده که نگرانی‌های به حقی هم هست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...