اعزام بیش از هزار دانشجوی فارس به راهیان نور all tv logo

اعزام بیش از ۷ هزار دانشجوی فارس به راهیان نور
فارسشیراز

سعید یوسفی در نشست ستاد راهیان نور بسیج دانشجویی فارس گفت: امروز دشمن تلاش‌های فراوانی به صورت شبانه‌روزی در عرصه جنگ شناختی و عملیات روانی علیه ارزش‌های انقلاب اسلامی انجام می‌دهد و در همین راستا تلاش می‌کند تا ارزش‌ها و معارف دفاع مقدس نیز فراموش شود.

او، برپایی اردو‌های راهیان نور را اقدامی برای مقابله با این تلاش دشمنان عنوان کرد و افزود: برای عمق‌بخشی به اردو‌های راهیان نور برنامه‌ریزی شایسته‌ای احساس می‌شد که در این راستا اقداماتی در بسیج دانشجویی استان انجام شده است.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی فارس بر ضرورت استمرار اردو‌های راهیان نور همراه با ابتکار و نوآوری تأکید کرد و افزود: تلاش می‌کنیم در سال جاری بیش از ۷۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان را به مناطق عملیاتی جنوب ایران در قالب اردو‌های راهیان نور اعزام کنیم.

یوسفی با بیان اینکه این اردو‌ها با شعار «هستم فردا بالاتر» اجرا می‌شوند، گفت: اردو‌های راهیان نور دانشجویی این استان در بازه زمانی اول تا ۱۹ اسفندماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شوند.

او یادآور شد: دانشجویان اعزامی از استان فارس در قالب کاروان‌های راهیان نور از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس شامل هویزه، طلائیه، شلمچه، سوسنگرد، علقمه، کانال کمیل، اروندکنار، فتح المبین، فکه، دهلاویه، بستان، بیمارستان‌های صحرایی و ... بازدید خواهند کرد.

یوسفی در عین حال بر ضرورت همکاری سازمان‌های مختلف در این اردو‌ها تأکید کرد و افزود: در صورت حمایت سایر دستگاه‌های اجرایی با فراهم کردن زیرساخت‌ها، امکانات، وسایل نقلیه و اسکان بیشتر، بسیج دانشجویی استان فارس آمادگی اعزام دانشجویان بیشتری را به مناطق عملیاتی و جنگی جنوب کشور در قالب کاروان راهیان نور را دارد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس در پایان ارتقاء همبستگی، وحدت ملی و اجتماعی و تقویت حضور پرشور مردم در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را از اهداف راهیان نور برشمرد و گفت: در اردو‌های راهیان نور امسال بخشی از اردو‌ها با ترکیب یک اردوی جهادی در مناطق نیاز به خدمت جهادی در خوزستان برگزار می‌شود که تلاش می‌کنیم در سال‌های آینده این سبک از راهیان نور بیشتر اجرا شود و با این شیوه جدید به دنبال تکریم مردم مقاوم مناطق عملیاتی و خطوط مقدم دفاع مقدس و کمک به سازندگی و کاهش محرومیت این مناطق هستیم.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک گونه عجیب دریایی به نام "اسکلت پاندایی" با رنگ‌های سفید و سیاه محققان ژاپنی را مجذوب خود کرده است.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی ۶ جدید عضو شورای عالی آموزش و پرورش را برای یک دوره ۴ ساله منصوب کرد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند.

نیم ساعت پیش

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز چهارشنبه از پایگاه هواپیماسازی کازان بازدید کرد.

یک ربع پیش

سرمربی پیشین چلسی اظهار کرد مائوریسیو پوچتینو مقصر نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری نیست.

یک ربع پیش

سر جیم رتکلیف: باید از همسایه‌های پر سر و صدایمان چیزهایی بیاموزیم. همسایه‌های دیگری هم داریم. آن‌ها در پایان دشمن ما هستند و چیزی بهتر از این نیست که منچسترسیتی و لیورپول را از جایگاه‌شان به زیر بکشم.

یک ربع پیش

استاندار خراسان شمالی در دیدار امروز خود با استاندار آخال ترکمنستان و هیئت همراه او گفت: ارتباط با کشورهای همسایه و ترکمنستان رو به افزایش است. 

نیم ساعت پیش

بنی گانتس با تأکید بر اینکه ارتش صهیونیستی باید اهداف نظامی خود را در غزه تکمیل کند، از تلاش آمریکا برای جلوگیری از برقراری آتش‌بس در غزه تشکر کرد.

یک ربع پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: کاندیداها باید بدانند که میدان انتخابات، عرصه نقد صحیح و عرضه خود است و باید از غوغاسالاری و تخریب پرهیز کنند.

یک ربع پیش

بیشتر...