خبرداغ |
۱ هفته پیش

ماجرای بازداشت سه مرد جنسیس سوار چه بود

رئیس پلیس استان خوزستان از کشف ۲۱۵ کیلوگرم حشیش از یک خودروی جنسیس در آبادان خبر داد.

ماجرای بازداشت سه مرد جنسیس‌سوار چه بود؟به گزارشخبرداغبه نقل از رکنا: رئیس پلیس استان خوزستان از کشف ۲۱۵ کیلوگرم حشیش از یک خودروی جنسیس در آبادان خبر داد.

سردار سید محمد صالحی رئیس پلیس استان خوزستان اظهار کرد:‌در پی دریافت گزارش مبنی بر فعالیت قاچاقچیان در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آبادان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ماموران عملیات با تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند، افزود:ماموران با بررسی سرنخ‌ها موفق به شناسایی و متوقف کردن خودروی جنسیس در یکی از مناطق شهرستان آبادان شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو مقدار ۲۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و ضبط شد، تصریح کرد: دراین رابطه ۳ قاچاقچی دستگیر شدند.

متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی معرفی شدند رئیس پلیس خوزستان ارزش محموله مکشوفه را ۱۵ملیارد ریال اعلام کرد و از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را به سرعت با پلیس در میان بگذارند.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با امضای تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پیشگام حمایت از صنایع خلاق شد.

5 دقیقه پیش

مدیر امورشعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو اذعان داشت با توجه به تاسیس شعب در شهرهای یاسوج، خرم آباد و زاهدان در سال 1400، شرکت بیمه تجارت‌نو در تمام استان ها حضور داشته و این افتخار را دارد که به تمام بیمه گذاران خود در سراسر کشور خدمات بیمه ای ارائه دهد.

9 دقیقه پیش

بانک سرمایه در خصوص ساعت پایان کار شعب و واحدهای ستادی مستقر در استان های تهران و البرز در روز جاری مورخ 3 خرداد 1401 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:

5 دقیقه پیش

وحید خانلری و حبیب‌اله اژدهاکش به ترتیب معاونان مدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات، در نشست‌های جداگانه تلفنی که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، به سوالات و مباحث مطرح شده از جانب مشتریان بانک در حوزه اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات، پاسخ دادند.

9 دقیقه پیش

در راستای رفاه حال مشتریان و کاهش مراجعه حضوری به شعبه‌ها، کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد که تاریخ انقضای آن‌ها از ابتدا تا انتهای خرداد ماه سال 1401 است، به‌مدت یک سال تمدید شد.

8 دقیقه پیش

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

9 دقیقه پیش

سخنگوی قوه قضاییه، گفت: پرونده احمدرضا جلالی در مرحله اجرای رأی است و به صراحت اعلام می کنم که مسئله مبادله این شخص مطرح نیست.

6 دقیقه پیش

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار خودرو در رکود به سر می‌برد، بیان کرد: هم‌اکنون فروشندگان و خریداران منتظرند نتیجه نهایی طرح واردات خوردو مشحص شود. در شرایط کنونی فروشنده در بازار هست اما خریداری نیست.

6 دقیقه پیش

شرکت بیمه دی با حضور در مناقصه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پنجمین سال متوالی توانست به عنوان برنده این مناقصه شناخته شود.

7 دقیقه پیش

بیشتر...