راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

چند نکته درباره دوره ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه ltms راهبرد معاصر

معلمان در ادامه این مطلب می توانند نکات مهمی را درباره دوره ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه ltms را بخوانند.

به گزارش راهبرد معاصردر مورد دوره های آموزش مجازی یا دوره ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه ltms چند نکته قابل ذکر است .
۱- جهت محاسبه دوره های گذرانده شده سال مالی(از فرودین ۱۴۰۰تا فروردین ۱۴۰۱) مد نظر می باشد .
۲-هر همکار ( رسمی،پیمانی،حق التدریس،خریدخدمات و…..) در سال فقط می تواند ۲۰۰ ساعت دوره آموزشی را بگذراند .
۳-پیام “سقف سالیانه شما تکمیل شده است” را خود سامانه بصورت هوشمند برای همکارانی در زمان ثبت نام ارسال می کند که سقف ساعات گذرانده شده آنها به ۲۰۰ ساعت رسیده باشد .
۴-سقف ۲۰۰ساعت شامل دوره های ثبت شده ای که شما آزمون آن را نداده یا نمره قبولی کسب نکرده اید هم می شود .این دوره ها تازمانی که از سمت وزارت،استان یا منطقه درحال اجرا باشد از دوره های گذرانده شما حذف نخواهد شد .پس از اتمام دوره ها به مرور زمان حذف و از سقف ساعات شما کسر می گردد .دراین مورد باید فقط منتظر زمان باشید .(دسترسی افزایش سقف فقط برای وزارت ممکن است و این دسترسی به کارشناسان منطقه داده نشده است) / کانال اجرایی مدارس /
۵- برای تعدادی از همکاران خرید خدمات دوره های تخصصی دروس توسط موسسه اجرا کننده بعد از فروردین ۱۴۰۰ثبت شده است با توجه به این موضوع سقف سالانه برای تعدادی تکمیل و سامانه اجازه ثبت نام به آنها می دهد .جهت رفع این مشکل با اداره کل تماس گرفته شده است و پاسخ دریافت شده مبنی بر تصمیم وزارت در این مورد است .لازم به ذکر است این سقف یکبار دیگر برای همکاران خرید خدمات و
حق التدریس افزایش داده شده است .
۶-چنانچه دکمه شروع آزمون برای شما فعال نیست، امکان دارد:
الف) شما قبل از شروع زمان آزمون وارد شده اید .دراینصورت راس زمان از آزمون خارج و مجدد وارد شوید.
ب) مرورگر گوشی شما مناسب نیست دراینصورت مرورگر خود را عوض نمائید .(ترجیحا از مرورگر کروم استفاده نمائید.)
ج) تلفن همراه شما و یا مرورگرهای آن بروز نیست .در اینصورت درهنگام آزمون مرورگر را بروز یااز تلفن همراه دیگری استفاده نمائید .
نکته مهم : کارشناسی نیروی انسانی به علت دسترسی نداشتن به تنظیمات تلفن همراه شما قادر به فعال کردن دکمه شروع آزمون نیست.
۷-تمام آزمونهای مجازی فقط از طریق تلفن همراه انجام پذیر است ./ سایت احکام #‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سیزدهمین روز از بازی‌های المپیک 2020 توکیو با پیروزی امیرحسین زارع و شکست مصطفی حسین‌خانی در کشتی آزاد آغاز شد.

نیم ساعت پیش

مرد طلایی تیراندازی کشورمان در المپیک 2020 به‌عنوان خادم افتخاری حرم امام رضا (ع) انتخاب شد.

نیم ساعت پیش

دور رفت از سومین مرحله رقابت‌های مقدماتی لیگ قهرمانان با تساوی خانگی یاران صادق محرومی و پیروزی بنفیکا به پایان رسید.

1 ساعت پیش

سرمربی استقلال گفت: فکر می‌کنم امروز برای بردن علاوه بر عشق و صداقت مربی‌گری، نشان داده شد که علم مربی‌گری هم تاثیرگذار است.

1 ساعت پیش

امید نورافکن مدافع چپ ملی‌پوش سپاهان فصل بسیار خوبی را با زردپوشان اصفهانی پشت سر گذاشت. او در بازی‌های ابتدایی مانند فصل گذشته در پست هافبک دفاعی بازی می‌کرد ولی به یکباره محرم نویدکیا او را به پست دفاع چپ بازگرداند و از همان موقع بود که هم عملکرد نورافکن بهبود پیدا کرد و هم سپاهان با چند تغییر و تحول دیگر تیمی مسنجم شد. نورافکن در مورد فصلی که گذشت صحبت‌های جالبی دارد.

1 ساعت پیش

سرمربی استقلال به دلیل دریافت کارت زرد بازی فینال جام حذفی را از دست داد.

1 ساعت پیش

چهارمین شکست پی‌درپی مقابل فرهاد مجیدی باعث شد تا ژنرال سابق استقلال کنار زمین تندترین واژه‌ها را ردیف کند گرچه بعد که به نشست مطبوعاتی رفت واژه‌های آرام‌تری به کار گرفت و به داوری اعتراض کرد.

1 ساعت پیش

کیهان با اشاره به سوابق رئیس جمهور جدید نوشت:نگاهی به عملکرد گذشته رئیس‌جمهور جدید گواه کارنامه مناسب ایشان در موضوع مردمی بودن و تقید به کار میدانی و انجام سفرهای استانی، حضور در بین مردم و شنیدن بی‌واسطه مشکلات آنها و تسری دادن این رویه در بین مدیران زیر دست خود می‌باشد.

1 ساعت پیش

معاون کل وزارت بهداشت، در ارتباط با ابعاد مختلف پیک پنجم کرونا که با سویه غالب دلتا همراه شده است، توضیحاتی ارائه داد.

1 ساعت پیش

از آغاز شرایط بحرانی کرونا در استان، هزار و ۳۳۷ بیمار در بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا(س) زاهدان پذیرش شدند و برای ۷۴ بیمار عمل جراحی اورژانسی انجام شد.

1 ساعت پیش

سردار احمد طاهری از 60هزار لیتر نفت سفید قاچاق خبر داد و گفت: باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی متلاش شد.

1 ساعت پیش

ششمین نشست شورای راهبردی «مبارزه هوشمند با صهیونیسم» با هدف بررسی گستره، چالش‌ها و راه‌های برون رفت از آسیب‌های اقتصاد صهیونیسم به همراه رونمایی و آیین معرفی کتاب «اقتصاد صهیونیسم» برگزار می‌شود.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه‌ای از رئیس شورای رقابت خواست تا فهرست افراد در جریان امور قیمت‌ گذاری خودرو را معرفی کند. سوال اینجاست که آیا این درخواست می‌تواند احتمال عرضه خودرو در بورس را تقویت ببخشد؟

1 ساعت پیش

به مناسبت ۹ مرداد، روز ملی اهدای خون، پنج فایده اهدای خون را ببینید.

2 ساعت پیش

شاید بسیاری از افراد که برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا آماده می شوند این سوال را داشته باشند که قبل و بعد از واکسیناسیون چه نکاتی را رعایت کنیم؟. به طور کلی باید گفت که نگران نباشید، برای تزریق واکسن به رژیم غذایی خاصی نیاز ندارید. اما لازم است با موادی که قبل و بعد از واکسیناسیون بهتر است مصرف کنید و یا از آن اجتناب کنید آشنا شوید تا بتوانید علائم و عوارض احتمالی ناشی از واکسیناسیون را به حداقل رسانده و سیستم ایمنی خود را تقویت کنید.

2 ساعت پیش

بیشتر...