خبرگزاری ایسنا |
3 روز پیش

واترپلوئیست ها منتظر اعلام زمان قهرمانی آسیا ادامه همکاری با چیریچ مشخص نیست ایسنا

واترپلوئیست‌ها منتظر اعلام زمان قهرمانی آسیا/ ادامه همکاری با چیریچ مشخص نیست

مربی تیم ملی واترپلو گفت: ملی‌پوشان منتظر اعلام زمان مسابقات قهرمانی آسیا هستند که این انتظار سخت است اما آنها تحمل می‌کنند.

وحید رضایی در گفت و گو با ایسنا، در مورد شرایط تیم ملی واترپلو اظهار کرد: تیم ملی در تمرین است و منتظر هستیم تا تکلیف مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شود. رییس فدراسیون در جریان مسابقات قهرمانی جهان با مسئولان جهانی و آسیایی مرتب در حال مذاکره و رایزنی است تا این امتیاز را بگیرد.

مربی تیم ملی واترپلو در مورد میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا واترپلو گفت: در کنار کمیته ملی المپیک ما میزبان حسین المسلم رییس فینا بودیم و در مورد میزبانی قهرمانی آسیا مذاکراتی انجام شد. رضوانی قول 90 درصدی میزبانی را هم برای این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا را گرفته‌ اما در مورد تاریخ و شرایط برگزاری قرار است همین روزها به ما خبر دهند.

وی در ادامه در مورد نحوه تمرینات تیم ملی واترپلو گفت: تمرینات تیم ملی بعدازظهرها برقرار است. اردوها را با حضور نسبی بازیکنان ادامه می‌دهیم.

رضایی در پاسخ به این سوال که وضعیت سرمربی خارجی تیم ملی چه شد، گفت: چیریچ کارش در آتن با تیم باشگاهی تمام شده و منتظر است ببیند برنامه ما چیست. او روزانه با رضوانی در تماس است و منتظر است تا به او اطلاع دهیم تا به ایران بیاید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا چیریچ قرار است به عنوان سرمربی با واترپلوی ایران ادامه همکاری داشته باشد گفت: چیریچ طبق برنامه بازی‌های آسیایی تا آخر تابستان با ما قرارداد دارد و روی قول خود خواهد بود. اگر مسابقات قهرمانی آسیا را بتوانیم در همین زمان برگزار کنیم می توانیم از حضور او استفاده کنیم.

مربی تیم ملی واترپلو گفت: ایران می خواهد قهرمانی آسیا در همین زمان یعنی تا آخر تابستان برگزار شود اما کشورهای عربی به خاطر مسابقات داخلی خود تمایل دارند با دو ماه تاخیر برگزار شود.

رضایی در پاسخ به این سوال که اگر مسابقات قهرمانی آسیا در پاییز انجام شود دیگر چیریچ مربیگری تیم ملی را بر عهده نخواهد داشت، گفت: اگر مسابقات در مهر و آبان برگزار شود باز هم مشخص نیست که با چیریچ ادامه می دهیم یا نه. باید ببینیم چه می شود. ممکن است در تعطیلات هم او را در کنار تیم داشته باشیم.

وی در پایان گفت: شرایط بازیکنان خوب است اما آنها منتظر هستند. زمانی که در انتظار هستید شرایط برایتان چگونه است؟ سخت است اما بازیکنان تحمل می‌کنند. به تمرینات می‌آیند تا برای شروع کار آماده باشند و عقب نمانند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنیان گذار دوج کوین، بیلی مارکوس بر این باور است که مجددا شاهد روند نزولی در بازار رمزارزها خواهیم بود.

2 ساعت پیش

برترین گلهای لالیگا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ که با کار تیمی به ثمر رسیده اند را ببینید.

3 ساعت پیش

وییس کامپوس، مدیر ورزشی جدید پاری‌سن ژرمن، به دنبال تغییر و تحول اساسی در فهرست بازیکنان این تیم است.

3 ساعت پیش

احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال برای همکاری با مصطفی آجورلو اعلام آمادگی کرد.

3 ساعت پیش

نشست سازشکاران با اسرائیل یا همان نشست نقب امروز دوشنبه در منامه پایتخت بحرین برگزار شد.

3 ساعت پیش

هافبک وسط تیم استقلال فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت.

2 ساعت پیش

به نظر می‌رسد باشگاه سپاهان تبدیل به رقیب اصلی آبی‌های پایتخت در فصل نقل و انتقالات شده است.

2 ساعت پیش

مادرشوهر و عروس چگونه باید با یکدیگر رفتار کنند اصول رفتار عروس خانم ها با مادرشوهر ها چگونه باید باشد تا موجب بروز اختلاف در بین ان ها نشود چه رفتارهایی در این زمینه باید در نظر بگیرند.

1 ساعت پیش

تست روان شناسی یکی از ابزارهای سنجش سلامت روان است که نتیجه آن تنها توسط یک متخصص بهداشت روان شامل روان‌پزشک، روان شناس یا روانکاو قابل ارزیابی و استفاده است. این ارزیابی و نتیجه‌گیری معمولاً شامل استفاده از چند ابزار شامل تست‌ها، سؤالات شفاهی، تکمیل پرسشنامه، شرح حال مراجع و مصاحبه با او و اطرافیان می‌شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...