تجهیز بیش از هزار ۷۰۰ حوزه آزمون سراسری به دستگاه آشکارساز all tv logo

علی صدر، معاون آزمون‌های سازمان سنجش با حضور در برنامه تهران ۲۰ گفت:آزمون سراسری ۱۴۰۳ پنجشنبه در دو نوبت صبح (گروه آزمایشی ریاضی و علوم انسانی) و بعد از ظهر(زبان‌های خارجه و هنر) برگزار می‌شود. همچنین صبح روز جمعه حدود ۵۰۰ هزار نفر در گروه آزمایشی علوم تجربی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان این که ساعت ۸ صبح فرایند آزمون شروع می‌شود؛ افزود: درب حوزه‌های امتحانی راس ساعت۷:۳۰ بسته خواهد شد از این رو داوطلبان یک ساعت زودتر در حوزه‌های امتحانی خود حضور داشته باشند.

صدر گفت:بزرگ‌ترین داوطلب کنکور سراسری متولد ۱۳۲۲ و جوان‌ترین ۱۳ سال سن دارد.

او ادامه داد:بسیاری از گروه ها و کانال‌های متخلف شناسایی و بسته شده است. همچنین در آزمون‌ها متصدی کنکور دستگاه‌های سیگنال یاب دارند و هیچ داوطلبی نمی‌تواند وسایل الکترونیکی را برای تقلب وارد حوزه کنند.

وی با بیان اینکه داوطلبان در روز آزمون حتما مدارک شناسایی را باید به همراه داشته باشند؛ افزود: داوطلبان باید کارت آزمون را پرینت بگیرند و در دست داشته باشند.

صدر گفت: داوطلبانی که نمی‌خواهند از سهمیه منطقه‌ای خود استفاده کنند و مایل به استفاده سهمیه ایثارگری هستند تا ۲۲ تیر فرصت دارند در قسمت اطلاعات کد رهگیری مربوط به ارگان مربوطه را وارد کرده و از سهمیه ایثارگری بهرمند شوند.

دستگیری۱۱۴ کلاهبردار کنکور سراسری

همچنین محمد حسین حاجیلو، رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری در ارتباطی تلفنی با این برنامه گفت: ۱۱۴ فرد متخلف در آزمون سراسری شناسایی شده‌اند.

وی افزود: بیش از هزار و ۷۰۰ حوزه آزمون به دستگاه آشکار ساز مجهز شده‌اند.#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نتایج قرعه کشی وارداتی چه زمانی اعلام می شود خودرو

نیم ساعت پیش

طرح فروش فوق العاده وانت پراید 151 خودرو

نیم ساعت پیش

واردات خودروی کارکرده برای عموم مردم آزاد شد خودرو

نیم ساعت پیش

کی ام سی E30X، برقیِ همه فن حریف معرفی جدیدترین محصول برقی کرمان موتور خودرو

نیم ساعت پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

مالیات چه تاثیری بر بازار خودرو دارد خودرو

نیم ساعت پیش

بیشتر...