بایدن آزادی یک اسیر اسرائیلی آمریکایی در غزه را تایید کرد all tv logo

بایدن آزادی یک اسیر اسرائیلی آمریکایی در غزه را تایید کرد
بین‌المللبین‌الملل

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا چهارشنبه شب آزادی لیئات بنین اسیر اسرائیلی-آمریکایی را که در غزه به سر می‌برد، تایید کرد و گفت که او اکنون در مصر است.

پیش از این مقامات آمریکایی در خصوص آزاد نشدن اسرای آمریکایی در غزه ابراز نگرانی کرده بودند. سخنگوی کاخ سفید از احتمال ۸ یا ۹ اسیر آمریکایی در غزه سخن گفته بود.

چهارشنبه شب، یک منبع صهیونیست تایید کرد که اسرای اسرائیلی در غزه طبق مرحله ششم توافق آزاد و به صلیب سرخ در نوار غزه تحویل داده شدند.

امروز پنجشنبه، اندکی پیش از پایان آتش بس در غزه، حماس و ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این آتش بس برای هفتمین روز تمدید شده است.

آخرین درگیری بین جنبش حماس و رژیم صهیونیستی از ۷ اکتبر و پس از عملیات طوفان الاقصی آغاز شد. این حمله منجر به کشته شدن حدود ۱۲۰۰ اسرائیلی شد و نزدیک به ۲۵۰ اسرائیلی از جمله سربازان اسیر شدند.

حمله خونین اسرائیل به غزه حدود ۱۵۰۰۰ شهید (بیشتر کودکان و زنان) و حدود ۳۶۰۰۰ زخمی برجای گذاشت. این در حالی است که درگیری‌ها در کرانه باختری منجر به شهادت بیش از ۲۲۵ فلسطینی و مجروح شدن حدود ۳۰۰۰ نفر دیگر شد.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللبین‌الملل#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از ابتدای امسال ۱۷۹ هزار میلیارد تومان شامل ۱۲۲ هزار میلیارد تومان به صورت فروش نقدی و ۵۷ هزار میلیارد تومان در قالب اسناد خزانه اسلامی توسط وزارت اقتصاد با استفاده از روش‌های مختلف از جمله انتشار اسناد خزانه اسلامی تأمین مالی انجام شده است.

نیم ساعت پیش

انتظار می‌رود که لالیگا با توجه به گزارش داور محرومیت دو جلسه‌ای برای جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، در نظر بگیرد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در نظر داریم ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کنیم، گفت: افراد دارای مشاغل پرخطر مانند خبرنگاران، آتش‌نشانان، کادر پرواز، نیروهای مسلح، جنگل‌بانان، کارگران معادن و ... از گروه‌های هدف این طرح هستند.

1 ساعت پیش

اگر خودروسازان هم در سال آینده ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته باشند. با این افزایش قیمت ناخودآگاه توان خرید مردم هم کاهش پیدا می کند و همراه آن تقاضا برای آن هم کاهش پیدا می کند و این می تواند کمک کند تا تفاوت قیمت بازار و کارخانه مقداری کم شود.

نیم ساعت پیش

شصتمین مراسم اهدای جوایز انجمن صدای آمریکا با درخشش «اوپنهایمهر» همراه شد.

نیم ساعت پیش

براساس شمارش آرای حدود ۸۰ درصد صندوق‌های تهران، اگر این روند ادامه یابد، ۱۰ نفر از این لیست به مجلس راه می‌یابند و احتمالا از نفر ۱۱ الی ۵۰ راهی دور دوم خواهند شد.

نیم ساعت پیش

مردم اینبار هم به وظیفه خود عمل کردند و یکبار دیگر پای شهدا، رهبری و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

نیم ساعت پیش

شهردار منطقه ۱۵ درجلسه قرارگاه جهادی مسکن که با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد، از نوسازی ۷۰ پلاک جدید در محدوده بافت فرسوده نواحی یک و دو و نیز افتتاح پارکینگ مینابی خبر داد.

1 ساعت پیش

باشگاه استقلال به دنبال شایعه مذاکره علی خطیر با فرهاد مجیدی با انتشار بیانیه‌ای حمایت خود از نکونام را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...