ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

استخدام مترجم برای تعویض پیراهن با لیونل مسی ورزش سه

کد خبر : 1858070 |17 آذر 1401 ساعت 17:01 |28.9K بازدید |8دیدگاه

نگران نیستم که او با پیراهن من چه می‌کند؛

استخدام مترجم برای تعویض پیراهن با لیونل مسی

میچل دوک، بازیکن تیم ملی استرالیا، پس از دیدار با آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، پیراهن خود را با لیونل مسی تعویض کرده است.

استخدام مترجم برای تعویض پیراهن با لیونل مسی

به گزارش ورزش سه،تیم ملی استرالیابا شکست 2-1 برابر آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، از دور رقابت‌ها کنار رفت و یارانلیونل مسیبه مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه پیدا کردند.

میچل دوک، بازیکن تیم ملی استرالیا که پس از دیدار دو تیم، پیراهن خود را با لیونل مسی تعویض کرده بود، امروز در گفت‌وگویی با روزنامه «دیلی میل» در این باره صحبت کرد و گفت: پس از بازی و در زمین، به همه هم‌تیمی‌هایم دلداری دادم و سپس با مسی دست دادم؛ همان زمان شانسم را امتحان کردم و به او گفتم تو را داخل می‌بینم.

دوک سپس عنوان کرد که پس از بازی و زمانی که همراه با مسی تست دوپینگ می‌داده، از فرصت استفاده کرده و پیراهن کاپیتان آرژانتین را از او درخواست کرده است و البته به خاطر عدم تسلط مسی روی زبان انگلیسی، برای این کار مترجم هم استخدام کرده است.

او در ادامه گفت: از اینکه مسی هم پیراهنم را از من گرفت تعجب کردم. نمی‌دانم این پیراهن روی دیوار خانه‌اش خواهد بود یا شاید همچنان در رختکن روی زمین باشد، اما ناراحت نیستم؛ چون پیراهنش را گرفتم.

او تاکید کرد: مطمئنا مسی من را نمی‌شناسد اما او به اندازه کافی مرد خوب و متواضعی است که تا این حد احترام نشان دهد. من خیلی نگران نیستم که او با پیراهن من چه می‌کند.

دوک در پایان گفت: البته پدرم پیراهن مسی را گرفت و فکر نمی‌کنم دیگر اجازه دهد آن را لمس کنم.

تیم ملی آرژانتین
لیونل مسی
تیم ملی استرالیا
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
میچل دوک
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی آرژانتین، بازی بعدی تیم ملی آرژانتین و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی آرژانتین#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...