ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

ریکاردو ساپینتو درخواست استراحت برای استقلال ورزش سه

کد خبر : 1873218 |10 اسفند 1401 ساعت 11:04 |20.6K بازدید |6دیدگاه

ریکاردو ساپینتو و درخواست استراحت برای استقلال

استقلال روز گذشته در مصاف با نساجی یک بازی پر موقعیت را پشت سر گذاشت اما در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

ریکاردو ساپینتو و درخواست استراحت برای استقلال

به گزارش "ورزش سه"، در دو صحنه تیرک دروازه اجازه نداداستقلالبه گل برسد، شوت آرش رضاوند از فاصله کمی از تیرک افقی به بیرون رفت. علیرضا حقیقی به خوبی شوت محمد محبی را مهار کرد و سجاد شهباززاده یک موقعیت آسان را گل نکرد و پنالتی ای که استقلالی‌ها خیلی به آن اعتقاد دارند اما برخی از کارشناسان داوری می‌گویند؛ در آن صحنه تصمیم امیر عرب براقی کاملا درست بوده است.

استقلال 3 امتیاز از سپاهان عقب است و 2 امتیاز از پرسپولیس اما کاملا به جبران آن امیدوار است. این سخت تر از 8 امتیازی نیست که آبی‌ها از صدر عقب افتاده بودند. به خصوص که 9 هفته تا پایان بازی‌های لیگ برتر باقی مانده و حکایت 27 امتیاز است.

سختی مصاف با نساجی و هم چنین اتفاقاتی که در این بازی با استقلال رخ داد، موجب شد تاریکاردو ساپینتو24 ساعت به خود و شاگردانش استراحت بدهد و تمرین امروز را تعطیل کند. بدون شک او فردا در تلاش برای ریکاروی روحی و روانی و هم چنین فنی تیمش، آبی‌ها را برای ادامه مسابقات آماده خواهد کرد. استقلال تا پیش از فرا رسیدن تعطیلات نوروز دو بازی سخت با تیم‌های گل گهر و فولاد پیش رو دارد و برای ماندن در کورس قهرمانی چاره ای ندارد که در هر دو بازی برای پیروزی بجنگد و سه امتیاز مسابقه را به دست بیاورد. به واقع آبی‌ها در صورتی در کورس قهرمانی عقب می‌مانند که سه امتیاز از دست رفته در مصاف با نساجی را در این دو بازی به دست بیاورند.

استقلالاستقلال
ریکاردو ساپینتوریکاردو ساپینتو
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...