خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

ضرورت توزیع متوازن اعتبارات در شهرستان های استان کردستان ایسنا

ضرورت توزیع متوازن اعتبارات در شهرستان‌های استان کردستان

ایسنا/کردستانرئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در تخصیص اعتبارات نگاە متوازن و یکسان بە شهرستان‌ها در نظر گرفتە شود.

علیرضا زندیان امروز (۲تیر) در سومین جلسە شورای مدیریت و برنامەریزی استان کردستان اظهار کرد: همە تلاش ما در مجلس رفع مشکلات استان‌ها است و در این راستا همە توان خود را بە کار خواهیم گرفت.

وی عنوان کرد: در تخصیص اعتبارات نگاە متوازن و یکسان بە شهرستان‌ها در نظر گرفتە شود.
 
وی بر توجە بە سند آمایش در همه شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت:  باید از همە ظرفیت‌های استان در راستای توسعە گام برداشت و شهرستان بیجار و قروه به عنوان یک قطب کشاورزی در استان کردستان باید مورد توجه قرار گیرد.

زندیان با اشارە بە این موضوع کە آنچنان کە شاید و باید بە شهرستان‌های استان توجە نمی‌شود، افزود: ظرفیت‌های نهفته شهرستان‌های استان از جمله معادن و ظرفیت‌های کشاورزی احیا شود.

وی بیان کرد: بەدلیل کوهستانی بودن این منطقە انجام‌ بسیاری از پروژه‌های عمرانی در برخی از شهرستان‌ها هزینەهای بالایی را می‌طلبد کە می‌بایست در تخصیص اعتبارات بە این موضوع توجە کرد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

5 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

5 ساعت پیش

محمدحسین زواری بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان رسما اسقلالی شد.

5 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم بنفیکا هواداران این تیم خداحافظی کرد.

5 ساعت پیش

 یک کانال تلگرامی نزدیک به جریان موسوم به انقلابی و ج

5 ساعت پیش

بازیکن فصل گذشته استقلال به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

5 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

5 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

5 ساعت پیش

بیشتر...