خودروتک |
6 روز پیش

فکری: سیدجلال باید با دو کارت اخراج می‌شد

 فکری: سیدجلال باید با دو کارت اخراج می‌شد

محمود فکری می گوید بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند و تاکید می کند در حین مسابقه اگر بتوانید تشخیص بدهید چه تعویضی انجام دهید و چه سیستمی استفاده کنید، خوب است.

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکریسرمربی تیمفوتبالاستقلالدر نشست خبری پس از دیدار برابرپرسپولیسکه با گل ثانیه های پایانی مهدی قایدی برای تیمش با خوشحالی پایان یافت، در نشست خبری حاضر شد و ضمن صحبت در مورد جریانبازیو تعویض هاش به سوالات خبرنگاران هم پاسخ داد.

مصاحبه سرمربیاستقلالرا که معتقد است اشتباهات داوری علیه تیمش ادامه دارد، در ادامه می خوانید.

*بازیکنانم به خاطر گل زودهنگاماسترسگرفتند

محمود فکری حرف‌هایش ار در مورد بازی اینطو آغاز کرد:« باید به هر دو تیم خسته نباشید بگویم؛ علی الخصوص به بازیکنان استقلال که با تمام توان زحمت کشیدند. بازی ای که می توانستیم برنده بیرون بیاییم، گل زودهنگام باعث شد که استرس به بازیکنان وارد شود. در نیمه اول روند خوبی داشتیم ولی پنالتی ای که اتفاق افتاد ولی گرفته نشد، می توانست روند بازی را عوض کند.»

*سید جلال باید اززمینمسابقه اخراج می‌شد

سرمربی فصل گذشتهنساجیمازندران با اشاره به شرایط خاص بازی دربی بیان کرد:«  دردربیتیمی که درجدولشرایط بهتری دارد، در بازی شرایط عوض می شود. در مجموع ما گل زدیم و اگر پنالتی گرفته می شد ... در بازی بافولادنمی دانیم چی می شود که پنالتی می گیرند. در بازینفت آباداندست به توپ می خورد. بازی ماشین سازی پنالتی شده و به بازیکن ما کارت می دهند. در این بازی پنالتی توپ می خورد به دست می گوید توپ خورده به دست. همه قوانین به ضرر تیم ماست. در بازیذوب آهنهم آن اتفاقات. این بازی می گویند عارف غلامی باید اخراج شود؟ به چه دلیل عارف غلامی باید اخراج شود؟ سیدجلال حسینی نیمه اول و دوم باید کارت بگیرد ولی نمی دهند.»

*پرسپولیسی‌ها بازیکن ما را مسخره کردند

فکری در پاسخ به حرف گل محمدی که گفته بود رفتار نیمکت استقلال در شان این باشگاه نیست، گفت: « از سمت پرسپولیسی‌ها بازیکنان ما را مسخره می‌کرند، آیا این رفتار در شان باشگاه پرسپولیس بود؟ آقایگل محمدیاین حرف‌ها را شنیدند؟ سر و صدایی که در نیمه دوم نیمکت آن‌ها انجام داد در شانباشگاه پرسپولیسبود؟ اینکه سر و صدایی که کردند بازی را برگرداندند. نیمه اول اگر ما سر و صدا کردیم چون اشتباه داوری به ضرر ما بود. پنالتی را نگرفتند، کارت زرد به سید جلال ندادند. ۱۰،۱۵ خطا به ضرر ما گرفت و‌ یک خطا به نفع. اگرسر و صداکردیم به حق بوده ولی آن‌ها نیمه دوم با جنجال و شلوغ کاری بازیکنان ما را مسخره کردند.»

*بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند

فکری در جواب به خبرنگاری که معتقد بود تعویض پست وریا غفوری در نیمه دوم به پرسپولیس فرصت زیاد گلزنی داده است، گفت: « بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند و در حین مسابقه اگر بتوانید تشخیص بدهید چه تعویضی کنید و چه سیستمی استفاده کنید، خوب است. به نظرم اگر وظیفه خودشان را درست انجام بدهند، بهتر است.»

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

خودرو Ferrari F۸ Tributo یک خودرو بسیار عالی و شگفت انگیز است. برخی استدلال دارند که فراری F۸ Tributo کمی کند و حتی شیاد کمی خسته کننده باشد اما اصلا اینگونه نیست.

6 ساعت پیش

دروازه بان کروات پرسپولیس توافق مالی خود با باشگاه را برای دریافت مطالبات خود را قبول نکرد و خواهان دریافت طلب فصل جاری خود شد.

6 ساعت پیش

مهدی قایدی برای چهارمین هفته متوالی موفق به گلزنی شد و تیمش را به صدر جدول رده‌بندی رساند.

6 ساعت پیش

اسامی محرومان جام حذفی( یادواره آزاد سازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

6 ساعت پیش

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: قدرت‌های استکباری فرامنطقه‌ای به‌ویژه رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکا و ارتجاع منطقه آگاه هستند که ضربت متقابل، سهمگین و ویران کننده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران فراتر از حد تصور، مهیای پاسخ آنی و واکنش سریع به خطای راهبردی آنان است.

6 ساعت پیش

به نظر می‌رسد افرادی که توان خرید یک خودرو اسپر

7 ساعت پیش

مطالعه‌ای جدید نشان داده است که مصرف زیاد غذا‌های فرآوری شده و صنعتی با افزایش میزان مرگ و میر ارتباط مستقیم دارد.

7 ساعت پیش

رسانه های اروپایی اعلام کردند که واکسن آمریکایی فایزر ۲۳ نفر را که در نروژ علیه ویروس کرونا واکسینه شده بودند، کشته است.

7 ساعت پیش

در حالی به عقیده بسیاری از کارشناسان حضور کودکان در شبکه های اجتماعی خارجی پیامد های منفی زیادی برای آنان و کشور به همراه دارد که همچنان دولت با بی توجهی به شبکه ملی اطلاعات اقدامی برای حل این معضل انجام نمی دهد.

7 ساعت پیش

با توجه به اینکه از یک‌سو خسارت‌بار بودن نرخ‌گذاری دستوری به اثبات رسیده و از سوی دیگر با همکاری تورم انتظاری و نرخ ارز، بستری مناسب برای کنترل قیمت ایجاد شده، به‌نظر می‌رسد بهترین فرصت برای عبور از این سیاست فراهم آمده است. بعد از این همه سال نرخ‌گذاری دستوری، نه تولیدکننده از این سیاست دل خوشی دارد و نه مصرف‌کننده؛ ضمن آنکه قیمت نیز کنترل نشده و اتفاقا حسابی صعود هم کرده است.

7 ساعت پیش

تهران_ قرار بود با طرح ملی مسکن از قیمت سرسام آور مسکن و زمین کاهش یابد درحالی که هنوز این اتفاق نیفتاده و به نوعی بی اثر بودن طرح را نشان میدهد.

7 ساعت پیش

یک رژیم شناس و متخصص تغذیه در خصوص باید‌ها و نباید‌های تغذیه‌ای هنگام بروز تب توضیحاتی را ارائه کرد.

7 ساعت پیش

قیمت گوشی های هواوی امروز (یکشنبه 28 دی 99) در بازار ایران را دنبال کنید.

8 ساعت پیش

معاون محیط زیست و خدمات شهری منطقه 15 از آغاز ویژه برنامه هایی به مناسبت فرارسیدن روز هوای پاک در منطقه 15 خبر داد.

8 ساعت پیش

برای دو بازیکن تیم فوتبال امید پرسپولیس در دیدار با هوادار اتفاق بدی رخ داد.

8 ساعت پیش