خبرآنلاین |
۳ هفته پیش

کرباسچی: پزشکیان یک آدم جنجالی که بخواهد شارلاتان بازی در بیاورد دروغ بگوید نیست پورمحمدی به خاطر سابقه طلبگی، بیان خوبی دارد خبرآنلاین

کرباسچی: پزشکیان یک آدم جنجالی که بخواهد شارلاتان بازی در بیاورد و دروغ بگوید نیست/ پورمحمدی به خاطر سابقه طلبگی، بیان خوبی دارد

غلامحسین کرباسچی درباره مناظره اول نامزدهای انتخابات می گوید کلاً صدا و سیما برای اینکه از داغ شدن انتخابات جلوگیری کند، صحنه‌ای ایجاد کرد که برنامه جذاب نشود.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، غلامحسین کرباسچی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در تحلیل مناظره اول نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: طراحی کل این صحنه به نظر من طراحی‌ای نبود که کسی بتواند در آن حرف جذابی بزند. ۴ دقیقه صحبت و ترکیب آن چنینی و بی توجهی که برخی اعضا در اتهام زنی داشتند، مجموعا صحنه‌ی خیلی جذابی برای مخاطب و نامزدها به وجود نیاورد. برنامه کلاً پربیننده نشد و نامزدها نیز نتوانستند از آن استفاده کنند. کلاً صدا و سیما برای اینکه از داغ شدن انتخابات جلوگیری کند، صحنه‌ای ایجاد کرد که برنامه جذاب نشود. تشریفات این برنامه از خودش بیشتر بود. مجری هم بسیار مجری سرد و بی جاذبه‌ای بود که خودش یکی از عوامل مشکل در برنامه بود.

وی در گفتگو با انتخاب، درباره کیفیت صحبت‌های پزشکیان و میزان جذب آرا خاکستری بیان کرد: آقای پزشکیان تحت تأثیر همین جو بود. آقای پزشکیان یک آدم جنجالی که بخواهد شارلاتان بازی در بیاورد و دروغ بگوید که نیست. ایشان یک چهره صادق و ریشه دار است که رعایت اخلاق را می‌کند. ایشان حتی حاضر نیست یک کلمه نامربوط بگوید. به نظر من آقای پزشکیان با همه‌ی صداقتی که داشت و ملاحظاتی که می‌کرد، حرفش را زد. اینکه حرف ایشان روی مخاطب چقدر اثر بگذارد مشخص نیست. کسانیکه می‌خواهند به ایشان رأی دهند، دنبال برنامه‌های صدا و سیما نباشند. آقای پزشکیان گفت هر کسی می‌تواند با تلفن دیگران را دعوت به شرکت کند.

کرباسچی درباره صحبت‌های پورمحمدی و واکنش جامعه نسبت به او گفت: آقای پورمحمدی سابقه طلبگی دارد و نوع بیان خوبی دارد، اما طرح جدیدی ندارد. معمولاً روحانیون دهان گرم‌تری برای سخنرانی دارند، اما در میان صحبت‌های ایشان ایده و برنامه خاصی دیده نمی‌شود. باید به مرور ببینیم مردم چه واکنشی نسبت به صحبت‌های ایشان نشان می‌دهند. از الان مشخص نیست.

27218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

نیم ساعت پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

نیم ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

نیم ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

نیم ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

نیم ساعت پیش

به همت کسبه بازار مسگران ۱۶ هزار صبحانه نذری بین عزاداران حسینی مراغه توزیع شد.

نیم ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

نیم ساعت پیش

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...