خبرورزشی |
1 ماه پیش

پاری سن ژرمن کهکشانی متحول می شود ستاره ها جدا می شوند

وییس کامپوس، مدیر ورزشی جدید پاری‌سن ژرمن، به دنبال تغییر و تحول اساسی در فهرست بازیکنان این تیم است.

پاری‌سن‌ژرمن کهکشانی متحول می‌شود/ ستاره‌ها جدا می‌شوند؟

حضور کامپوس به جای لئوناردو در پست مدیریت ورزشی پی‌اس‌جی باعث شده که این تیم با تغییرات بسیاری روبه‌رو شود.

آنها اولین فروش مهم این فصل را نهایی کرده و آلفونس آرئولا که پیش از این سابقه حضور در رئال‌مادرید را نیز داشت به‌صورت دائمی و با مبلغ ۱۲ میلیون یورو به وستهام که پیش از این به‌صورت قرضی از این دروازه‌بان استفاده می‌کرد؛ فروختند. این انتقال اهمیت زیادی از نظر اقتصادی داشت و قدم اول این باشگاه در تابستان مهم پیش‌رو بود، تابستانی که پی‌اس‌جی امیدوار است بتواند درآمد خوبی از فروش بازیکنانش از آن داشته باشد و بودجه مناسبی برای جذب بازیکنان جدید به‌دست آورد. روزنامه فرانسوی اکیپ مدعی شده که کامپوس لیست سیاهی از بازیکنانی که باید در این تابستان از این تیم جدا شوند تهیه کرده و نام بسیاری از بازیکنان این تیم در آن به چشم می‌خورد. .مارسین بولکا، دیگر دروازه‌بان پی‌اس‌جی، پیش از این با دو میلیون یورو به نیس منتقل شده بود اما کامپوس همچنان امیدوار است که بتواند بازیکنانی چون تیلو کرر، عبدو دیالو، سرجیو ریکو، ادریسا گِیه و آرناد کالیموئندو را نیز به فروش برساند.

یکی از مشکلات مهم پی‌اس‌جی در نهایی کردن این روند این است که دستمزد بازیکنان این تیم بسیار بالاست و همین باعث شده که باشگاه‌های دیگر توانایی پرداخت این دستمزد را نداشته باشند و خرید بازیکن از این باشگاه برای آنها دشوار باشد. شکل دیگر این است که بعضی از بازیکنان سرشناسی که این باشگاه امیدوار است بتواند آنها را در این تابستان به فروش برساند مانند پاردس، ایکاردی یا آندر هررا اعلام کرده‌اند که تمایلی به ترک پارک دو پرنس ندارند.

حالا موضوع فروش نیمار هم به پرونده‌های حل نشده پی‌اس‌جی مانند اخراج مائوریسیو پوچتینو، به‌خدمت گرفتن کریستوف گالتیه و همچنین جذب میلان اشکرینیار از اینتر اضافه شده و باید دید که کامپوس چه راهکاری برای بهبود شرایط دارد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

4 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی درگذشت شاعر پرآوازه ایران مرحوم امیر هوشنگ ابتهاج را به خانواده، جامعه فرهنگی و هنری و مردم ادب‌پرور ایران تسلیت گفت.

3 ساعت پیش

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.

5 ساعت پیش

برخی از افراد کاملاً سمی هستند وگاهی اوقات نشانه های آنها خیلی نامحسوس است .

3 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

4 ساعت پیش

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

5 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

5 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

5 ساعت پیش

واشنگتن پست ادعا کرد که انفجارهای دیروز در پایگاه هوایی روسیه در کریمه کار نیروهای ویژه اوکراین بوده است.

4 ساعت پیش

بیشتر...