خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

صهیونیست ها خانه محمد جوده را تخریب کردند رضوی

مرکز اطلاع رسانی فلسطین:
صهیونیست ها خانه «محمد جوده» را تخریب کردند
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در ادامه جنایت‌ها و اقدام شرارت بار رژیم صهیونیستی، روز چهارشنبه نظامیان این رژیم به محل سکونت خانواده‌ای فلسطینی در شهرک بیت صفافا در جنوب شرق قدس اشغالی حمله کرده و این منزل مسکونی را به صورت فجیعی تخریب کردند.
در همین ارتباط نیز منابع فلسطینی با تائید این خبر، افزوده اند که نظامیان صهیونیستی بوسیله چندین دستگاه لودر نظامی به منطقه الصافح در شهرک بیت صفافا یورش برده و آنجا را تخریب کرده اند. همچنین گفته شده که خانه تخریب شده متعلق به «محمد جوده»، شهروند فلسطینی بوده و تخریب آن را واکنش و اعتراض و خشم مردم منطقه همراه شده است.
علاوه بر این گفته شده که علاوه بر تخریب این خانه، صهیونیست‌ها اعضای این خانواده فلسطینی را هم مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار دادند تا آنجا که در محل حادثه تا ساعت‌ها فضایی بسیار متشنج حاکم بوده است.
همسر «محمد جوده»، که خانه محل سکونت خود را از دست داده، همچنین گفت: «تخریب خانه آن‌ها بدون اخطار قبلی و به طور ناگهانی انجام گرفته است.
پیش از این دفتر هماهنگی امور انسانی سازمان ملل در اراضی اشغالی موسوم به اوچا در گزارشی اعلام کرده بود که صهیونیست‌ها از ۱۹ آوریل تا ۹ می گذشته حداقل ۹ ساختمان مسکونی متعلق به فلسطینیان را تخریب یا مصادره کرده اند و این روند بسیار مخرب همچنان ادامه دارد. این گزارش همچنین خواستار آن شده که ساخت شهرک‌های مسکونی صهیونیستی و ادامه اشغالگری در مناطق فلسطینی متوقف شود.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در پی بروز تخلفات احتمالی در واردات نهاده‌های دامی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با دستور رئیس‌جمهور برکنار و محمدعلی نیکبخت با حکم وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.

5 ساعت پیش

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: حمل هرگونه سلاح سرد و گرم توسط شهروندی که مجوز حمل نداشته باشد، ممنوع است و درصورت اخذ مجوز صرفا جهت انجام کار‌های ذکر شده در مجوز باید استفاده شود.

4 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس روز قبل نامه رسمی خود را به باشگاه سانتاکلارا برای جذب محمد محبی ارسال کرد.

4 ساعت پیش

سخنگوی پلیس بزرگ راه میزوری آمریکا، اعلام کرد که در سانحه برخورد قطار مسافربری با یک کامیون ۲ نفر از مسافران قطار و یک سرنشین کامیون کشته شدند.

4 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

برخی به جای همراهی با مدیریت شهری برای رفع مشکلات پیش‌آمده از پی اختلالات عمدی ماه پیش، به زیر سؤال بردن خدمات و تلاش‌های انجام شده می‌پردازند؛ به‌گونه‌ای که انگار شهر دچار مشکلات جدی شده و کارها خوابیده است؛ درحالی‌که می‌توانستند راهکاری برای مشکلات به‌وجود آمده ارائه کنند.

5 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

4 ساعت پیش

بیشتر...