راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

پاندمی کرونا به پایان رسید راهبرد معاصر

یک اپیدمیولوژیست گفت: در نظام سلامت باید ساختار پیشگیری را تقویت کنیم تا با بیماریابی در کشور دچار طغیان و افزایش مبتلایان به کرونا نباشیم.

به گزارش راهبرد معاصراحمد مهری گفت:در حال حاضر ما نباید عادی انگاری کنیم. شواهدی مبنی بر پایان اپیدمی در دنیا نداریم. در بیش از ۲۲ کشور شاهد افزایش مبتلایان به کرونا بوده ایم . ممکن است که دوباره شاهد افزایش مبتلایان در کشور باشیم.

او افزود: مطالعات نشان می دهد تعداد بستری شدگان و فوتی های ناشی از کرونا در بین واکسن زده ها خیلی کم تر از افرادی است که واکسن تزریق نکرده اند. در نظام سلامت باید ساختار پیشگیری را تقویت کنیم تا با بیماریابی در کشور  دچار طغیان و افزایش مبتلایان نباشیم.

این اپیدمیولوژیست اعلام کرد که شاهد کاهش آمار بستری  و فوت در دنیا  هستیم اما هنوز به طور دقیق نمی دانیم که آیا واریانت  و زیر سویه جدید  در دنیا در حال چرخش است و مشخص نیست که آیا شاهد تغییراتی در آینده خواهیم بود یا خیر./باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس دادگستری خوزستان گفت: تعداد بازداشت شدگان حادثه ریزش برج متروپل آبادان به ۸ نفر رسید و برخورد قاطعی با تمامی کسانی که نقش مستقیم و غیرمستقیمی در این حادثه داشتند صورت خواهد گرفت.

4 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره سرمربی فصل آینده سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

آخرین وضعیت پرونده بازی تراکتور - پرسپولیس از زبان علیلو دادستان عمومی و انقلاب تبریز را ببینید.

4 ساعت پیش

صحبت های سهرابی مدیرعامل تراکتور در اعتراض به حضور یحیی گل محمدی در زمین بازی با وجود محرومیت را ببینید.

3 ساعت پیش

​به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای "تیراندازی در میدان هفت تیر" تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

3 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره دلایل برگزاری دیدار سخپوشان مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه سیرجان بدون حضور تماشاگران را ببینید.

2 ساعت پیش

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه های حساس دیدار سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد مقدس را ببینید.

1 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در حمایت از یحیی گل محمدی و مخالفت با کناره گیری سرمربی سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

توضیح مدیرعامل تراکتور درباره دلیل پر بودن ورزشگاه یادگار امام تبریز در دیدار مقابل پرسپولیس را ببینید.

2 ساعت پیش

بیشتر...