ورزش سه‌ |
4 روز پیش

ثوری: بوکس ایران هرگز به این صلابت نبوده است ورزش سه

کد خبر : 1836981 |15 مرداد 1401 ساعت 09:10 |484 بازدید |0دیدگاه

ثوری: بوکس ایران هرگز به این صلابت نبوده است

رئیس فدراسیون بوکس تاکید کرد: با وجود تمام نامهربانی‌ها و بی‌مهری‌ها بوکس ایران هرگز به این صلابت و پویایی نبوده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، حسین ثوری در خصوص برگزاری همزمان اردوهای تیم‌های نونهالان، جوانان و بزرگسالان اظهار داشت: علی‌رغم همه بی‌مهری‌ها، نامهربانی‌ها، ناملایمتی‌ها و آزار و اذیت‌ها، بوکس ایران هرگز به این صلابت و پویایی نبوده است. در حال حاضر با تکیه بر پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مربیان داخلی کشورمان، تمامی رده‌های سنی بوکس کشور را حمایت و هدایت می‌کنیم. تیم‌های ملی در مسابقات مختلف موفق به تاریخ‌سازی و رکوردشکنی شدند. 

وی تاکید کرد: در هیچ برهه‌ای از بوکس ایران سابقه نداشته که اردوهای تیم‌های ملی در تمامی رده‌ها همزمان و در استان‌های مختلف برگزار شود. در هیچ دوره مسابقات قهرمانی کشور سابقه نداشته است که 22 استان کشور صاحب مدال شوند و این توزیع عادلانه پیشرفت و توسعه بوکس  کشور است که به درستی فدراسیون بوکس از عهده آن برآمده است.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص تامین منابع مالی اعزام تیم‌های نونهالان، جوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمان جهان گفت: اعتبارات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک روی هم کفاف دو، سه اعزام ما را هم نمی‌دهند، اما از طریق منابع بخش خصوصی، دوستان و همچنین پیگیری و دوندگی‌های زیادی که باعث اذیت برخی از دوستان شده است، منابع مالی را تامین خواهیم کرد.

ثوری تصریح کرد: به هیچ عنوان قصد ندارم با کمک به بوکس ایران دیگران را اذیت کنیم، اما نوع نگاه‌ برخی‌ها باعث شده که از کمک‌ به بوکس کشورمان ناراحت شوند. آزار و اذیت کسانی که دوست ندارند بوکس ایران به جایگاهی برسد، با این اتفاقات بیشتر است و آنها با هر مدال ایران ناراحت و فشار و تهدیدهای خود را بیشتر کردند. از این نفرات می‌خواهم این کارها را کنار بگذارند و به بررسی عملکرد دوران خود بپردازند و به افتخارات سالیان گذشته که مربوط به ایران است کار نداشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که قصد کاندیداتوری در انتخابات کمیته ملی المپیک را دارد، گفت: خیلی خوشحال هستم که فرآیند ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات المپیک آغاز شده و عزیزانی که خود را واجد شرایط می‌دانند در حال ورود به انتخابات هستند. با بررسی شرایط متوجه شدم که تعداد زیادی از دوستان کاندیدا شدند و در طرف مقابل قطعاً باید کسانی باشند که به این عزیزان رای بدهند. خود را به عنوان رای دهنده گذاشتم؛ چرا که اگر همه قرار باشد کاندید شوند که دیگر رای دهنده‌ای باقی نمی‌ماند.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان گفت: در این شرایط صلاح را در این می‌بینم که وارد جریان انتخابات نشوم و از همه عزیزان نیز توقع می‌رود نفع شخصی و منافع فدراسیون خود را کنار بگذارند و برای همه فدراسیون‌ها و ورزش کشور تلاش کنند که از همه چیز مهمتر است. از طرفی در فدراسیون بوکس خیلی کار و برنامه‌های عقب مانده داریم که باید به اجرا در بیاوریم و در این شرایط صلاح می‌بینم به عنوان رای دهنده باشم و با رصد شرایط به سایر عزیزان رای بدهم.

گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بوکس


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سامانه فروش بلیت مسابقات لیگ امکان خرید بلیت بازی افتتاحیه لیگ برتر را فراهم کرد.

9 ساعت پیش

خلیج فارس ماهشهر با خرید امتیاز شاهین بندرعامری این فصل در لیگ یک حضور خواهد داشت.

9 ساعت پیش

عبدالمهدی نصیرزاده، مجید هنرجو و عباس اورسجی در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت‌نام کردند.

9 ساعت پیش

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ مدعی شد احتمال قطع همکاری با شرکت هواپیمایی قطر وجود دارد.

9 ساعت پیش

با انتقال مبلغ مربوط به بند فسخ قرارداد امیرحسین حسین‌زاده با استقلال، مقدمات حضور محبی در این تیم فراهم شد.

9 ساعت پیش

محمد آقاجانپور مدافع پرشورها می‌گوید شرایط تیمش نسبت به فصل گذشته بهتر است و کار کردن زیر نظر بردیف سختی‌های خاص خودش را دارد.

9 ساعت پیش

کاروان دانشجویان نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در سه روز ابتدایی مسابقات با کسب چندین مدال ارزشمند عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته‌اند.

9 ساعت پیش

رییس فدراسیون پرورش اندام و عضو هیئت رییسه فدراسیون کشتی گفت: اساسنامه فدراسیون کشتی متفاوت با اساسنامه فدراسیون‌های دیگر است.

9 ساعت پیش

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ یک، تیم‌ها ترتیب مصاف با حریفان خود را شناختند.

9 ساعت پیش

بیشتر...