ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

شروع مذاکرات النصر با لوکا مودریچ ورزش سه

کد خبر : 1866486 |04 بهمن 1401 ساعت 11:30 |20.3K بازدید |8دیدگاه

بمب بعدی بعد از جذب رونالدو؛

آغاز مذاکرات النصر با لوکا مودریچ!

باشگاه النصر عربستان مذاکره با لوکا مودریچ، ستاره کروات و هافبک رئال مادرید را آغاز کرده است.

آغاز مذاکرات النصر با لوکا مودریچ!

به گزارش ورزش سه، برخی منابع عربی اعلام کرده‌اند که مدیریتالنصردر تلاش است تا با پیشنهادی دو و نیم ساله و با مبلغ حدود 40 میلیون یورو به عنوان دستمزد سالانه،لوکا مودریچرا برای پیوستن به النصر در نقل و انتقالات زمستانی ترغیب کند.

مدیریت النصر همچنین در تلاش است تا با استفاده از کریستیانو رونالدو که از زمان حضور در رئال مادرید با لوکا مودریچ رابطه نزدیکی دارد، این بازیکن را به حضور در عربستان متقاعد کند.

در صورتی که باشگاه النصر موفق شود مودریچ را متقاعد کند، سپس وارد مذاکره با مدیران رئال مادرید می‌شود تا رضایتنامه این بازیکن را که هنوز 6 ماه از قراردادش باقی مانده است، دریافت کند.

این در حالی است که برخی رسانه‌های عربی مدعی شده‌اند باشگاه النصر تابستان گذشته، از طریق گوران ووچویچ، مدیر ورزشی کروات خود، با مودریچ مذاکره کرده بود و او موافقت خود را با پیوستن به این تیم، در پایان قراردادش با رئال در تابستان 2023 اعلام کرده بود و بنابراین اگر این انتقال در فصل نقل و انتقالات جاری صورت نگیرد، به تابستان آینده موکول خواهد شد.

این در شرایطی است که رودی گارسیا، سرمربی فرانسوی النصر، خواستار جذب یک هافبک برای جانشینی جلال الدین ماشاریپوف، در نقل و انتقالات جاری شده است.

لوکا مودریچلوکا مودریچ
النصرالنصر
لیگ عربستانلیگ عربستان
نقل و انتقالات اروپا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

النصرالنصر

مشاهده برنامه و نتایج النصر، بازی بعدی النصر و ویدئو خلاصه بازی های النصر#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...