خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مراسم گرامیداشت شهدا مطابق با ذائقه جامعه برگزار شود ایسنا

مراسم بزرگداشت شهدا مطابق با ذائقه جامعه برگزار شود

ایسنا/گلستانمعاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به ذائقه‌ تغییر یافته جامعه و نسل امروز گفت: لازم است برنامه‌های فرهنگی را به‌روز و متنوع طراحی و اجرا نمایید تا اثرگذاری که از یادواره‌های شهدا انتظار می‌رود محقق شود.

سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان صبح پنجشنبه ۱۶ شهریور در نشست با اعضای ستاد مردمی برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان گلستان با اشاره به این که آسایش، آرامش و اقتدار امروز کشور را مرهون خون پاک شهدا، جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم، اظهار کرد: مجموعه استانداری کمک به برگزاری یادواره‌های شهدا را مهم و وظیفه خود می‌داند.

وی مجموعه‌های مردمی و انقلابی که با اخلاص و نیت الهی، یادواره شهدا را برگزار می‌کنند را بهترین الگو برای مدیران و مسئولان دولتی برشمرد و گفت:در این راستا می‌توانیم از ظرفیت کمیسیون‌های مختلف و دستگاه‌های عضو مانند کمیسیون دانشجویی استفاده کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید امروزه ارزش زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا کمتر از شهادت نیست، تصریح کرد: مجموعه‌های مردمی، با ثبت قانونی تشکل به عنوان یک سازمان مردم نهاد، می‌توانند از توان دولت و اعتبارات دولتی بهره‌مند شوند و علاوه‌بر برگزاری یادواره‌های شهدا، در امور خیریه نیز می‌توانند فعال و دست‌گیر دولت باشند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: قطعا با ریل گذاری درست و ایجاد یک هویت قانونی، در آینده نیز با روی کار آمدن هر دولتی، مسیری مشخص و روشن برای برگزاری یادواره‌ها وجود خواهد داشت و با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد.

مهاجر با بیان اینکه نسبت به کیفیت مراسم یادواره شهدا باید وسواس و حساسیت داشته باشید، گفت: با توجه به ذائقه‌ی تغییر یافته جامعه و نسل امروز، لازم است برنامه‌های فرهنگی به روز و متنوع طراحی و اجرا نمایید تا اثرگذاری که از یادواره‌های شهدا انتظار می‌رود محقق شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بایدن به نتانیاهو گفته آمریکا از حمله متقابل اسراییل به ایران حمایت نخواهد کرد و بهتر است نتانیاهو پرونده را ببندد.

نیم ساعت پیش

سفر تیم ملی فوتسال ایران به تایلند برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا لغو شد.

نیم ساعت پیش

آخرین فهرست از ۳۰ فیلم پرفروش تاریخ سینما منتشر شد.

5 دقیقه پیش

کارخانه احیاء شماره 2 شرکت احیاء استیل فولاد بافت در اردیبهشت‌ماه 1403 با ظرفیت تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال به بهره‌برداری می‌رسد.

نیم ساعت پیش

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

نیم ساعت پیش

یوسف یوسفی- مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی

نیم ساعت پیش

با تولید بیش از ۴ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۴۰۲، فولاد سنگان رشد چشمگیری را در صنعت فولاد کشور به نمایش گذاشت.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: هنوز هیچ تغییر قیمتی در بلیت هواپیما ایجاد نشده و تصمیم گیرنده اصلی در این بخش ستاد تنظیم بازار است.

9 دقیقه پیش

اسرائیل با حمله پیچیده ایران مواجه شد. سامانه تسلیحاتی اسرائیل شامل موشک‌های دوان ویتنام است که میزان شکست برخی از آنها به 15 درصد می‌رسد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...