ماشین سازی تبریز آلومینیوم اراک نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر سپاهان نفت مسجد سلیمان طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول hd2

گروهفوتبال و فوتسالورزشی
تاریخ انتشار۲۲ فروردين ۱۴۰۰۰۷:۰۱
کد خبر۷۷۲۰۷۷۲
دانلود PDF
نظر دادن

در ادامه بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ۵ دیدار در روزهای یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه در شهر‌های مختلف برگزار می شوند.

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه هفته بیستملیگ برتر فوتبال، ۵ دیدار در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شوند و در مهمترین بازی ها، تیم فوتبالسپاهانپذیرای نفت مسجد سلیمانخواهد بود. 

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک/ روز یکشنبه ساعت ۱۷

تیم فوتبال ماشین سازی بعد از موافقت زنوزی، مالک متمول تبریزی برای ادامه فعالیتش در این باشگاه با اتفاقات عجیب و غریبی مواجه شده است و در عرض چند روز شاهد جا به جایی چند سرمربی در این تیم تبریزی بوده ایم که در نهایت علیرضا اکبرپور، هدایت سبزقبایان تبریزی را بر عهده گرفت.

به هر حال تیم ماشین سازی در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با کسب ۹ امتیاز و قرار گرفتن در انتهای جدول رده بندی، یکی از کاندیدا‌های اصلی سقوط به لیگ دسته یک است.

سبزقبایان تبریزی که شانسی برای ماندن در لیگ برتر فوتبال ندارند، بازی انتحاری را برابر حریف اراکی خود ارائه می‌دهند تا از حیثیت فوتبال تبریز دفاع کنند.

علیرضا اکبرپور، سرمربی جدید ماشین سازی کار سختی در تبریز پیش رو دارد و باید دید این مربی می‌تواند شوکی بر پیکره ماشین سازی وارد کند یا نه!

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک؛ نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر/ سپاهان- نفت مسجد سلیمان؛ طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول

در آن طرف، تیم فوتبال آلومینیوم اراک هفته گذشته برابر فولاد به تساوی بدون گل دست یافت و با ۲۷ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

شاگردان منصوریان قصد دارند با برتری برابر تیم ماشین سازی جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند و به نظر می‌رسد کار آسانی در تبریز پیش رو دارند.

جدال اکبرپور و منصوریان، استقلالی‌های سابق به جذابیت این بازی می‌افزاید.

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک؛ نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر/ سپاهان- نفت مسجد سلیمان؛ طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول

مس رفسنجان- سایپا/ روز یکشنبه ساعت ۱۸:۳۰

تیم فوتبال مس رفسنجان  هفته گذشته با تساوی بدون گل برابر تراکتور توانست با ۲۵ امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار بگیرد.

شاگردان ربیعی قصد دارند با برتری برابر نارنجی پوشان سایپا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند، اما کار سختی برابر تیم جوان و باانگیزه سایپا پیش رو دارند.

در آن طرف، تیم فوتبال سایپا هفته گذشته برابر سپاهان شکست خورد و با ۱۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

نارنجی پوشان سایپا قصد دارند ۳ امتیاز بازی با مس رفسنجان را بگیرند تا از منطقه خطر جدا شوند.

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک؛ نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر/ سپاهان- نفت مسجد سلیمان؛ طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول

پیکان- گل گهر سیرجان / روز دوشنبه ۱۷:۳۰

تیم فوتبال پیکان هفته گذشته توانست یک امتیاز با ارزش از تیم استقلال بگیرد و با ۲۵ امتیاز در جایگاه دهم قرار گرفت.

تیم پیکان قصد دارد از میزبانی خود استفاده کند و با برتری برابر حریف سیرجانی خود جایگاهش را در جدول رده بندی ارتقا بدهد، اما کار سختی برابر شاگردان قلعه نویی پیش رو دارد.

در آن طرف، تیم فوتبال گل گهر سیرجان هفته گذشته پیروزی پرگلی برابر تیم قعرنشین ماشین سازی به دست آورد و با ۲۶ امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده بندی قرار گرفت.

شاگردان قلعه نویی قصد  دارند ۳ امتیاز بازی با خودرو سازان را کسب کنند تا در کورس مدعیان قهرمانی قرار بگیرند.

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک؛ نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر/ سپاهان- نفت مسجد سلیمان؛ طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول

سپاهان- نفت مسجد سلیمان/ روز دوشنبه ۱۸:۵۰

طلایی پوشان اصفهانی هفته گذشته با پیروزی برابر نارنجی پوشان سایپا ۴۰ امتیازی شدند و در صدر جدول قرار گرفتند، اما سرخپوشان پایتخت این هفته با برتری برابر نساجی صدر جدول را به طور موقت در اختیار گرفتند و شاگردان نویدکیا برای باز پس گیری صدر باید از سد نفت مسجد سلیمان بگذرند.

شاگردان نویدکیا رقابت تنگاتنگی در صدرجدول با پرسپولیس دارند و قصد ندارند پا پس بکشند و برای رسیدن به هدف خود با تمام توان می‌جنگند تا بعد از سال‌ها قهرمانی را به هواداران خود تقدیم کنند، اما کار سختی پیش رو دارند.

در آن طرف، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هفته گذشته برابر نساجی مازندران شکست خانگی متحمل شد و  با ۲۰ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

محمود فکری، سرمربی سابق استقلال چند روز پیش هدایت نفت مسجد سلیمان را بر عهده گرفت.

به هر حال شاگردان فکری قصد دارند با کسب امتیاز برابر سپاهان شکست هفته قبل را جبران کنند، اما با حریف قدرتمندی مواجه هستند.

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم اراک؛ نخستین تجربه مربیگری اکبرپور در لیگ برتر/ سپاهان- نفت مسجد سلیمان؛ طلایی پوشان در اندیشه بازگشت به صدر جدول

پدیده خراسان - ذوب آهن/ روز پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰

تیم فوتبال پدیده هفته گذشته در یک بازی جنجالی و حاشیه‌ای توانست پرسپولیس را در خانه اش متوقف کند و با کسب ۲۴ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

شاگردان رحمتی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کرده و با برتری برابر حریف اصفهانی خود جایگاهشان را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

وضعیت مالکیت نماینده فوتبال مشهد هنوز مشخص نیست و در حال حاضر تیم پدیده زیر نظر هیئت فوتبال خراسان فعالیت می‌کند و حمیداوی، مالک باشگاه حاضر نشده است مالکیت را واگذار کند.

در حالی که این باشگاه مشهدی به پدیده خراسان تغییر نام داده است، اما سازمان لیگ با همان نام شهرخودرو نماینده فوتبال مشهد را به رسمیت می‌شناسد.

در آن طرف، تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته پیروزی ارزشمندی برابر صنعت نفت آبادان به دست آورد و با ۱۷ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.

شاگردان مجتبی حسینی قصد دارند با دست پر مشهد را ترک کنند و از انتهای جدول جدا شوند، اما کار سختی پیش رو دارند.


بیشتر بخوانید

  • پرسپولیس ۲ - نساجی صفر / پرسپولیس با ۳ امتیاز شمالی، مسافر هند شد

انتهای پیام/

در ادامه بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ۵ دیدار در روزهای یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه در شهر‌های مختلف برگزار می شوند.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان بورس با تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری «شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج» موافقت کرد.

1 ساعت پیش

در تحلیل زیر آمده است: «روند ۹ ماهه که مورد بررسی قرار گرفت نشان می­‌دهد عمده بخش‌های اقتصادی توانسته‌اند شرایط خود را از وضعیت رکودی خارج کنند. براساس آمارهای مرکز آمار، رشد اقتصادی با نفت و بدون نفت در سه فصل نخست سال ۱۳۹۹ روند صعودی داشته که نکته مهمی به­ شمار می‌آید، از سوی دیگر، رشد اقتصادی با نفت و بدون نفت در پاییز ۹۹ نیز مثبت شده که نشان می­‌دهد این روند صعودی به بار نشسته و حرکت اقتصاد کشور رو به جلو بوده است.»

3 روز پیش

آرسنال شب گذشته برابر ویارئال 2-1 شکست خورد تا برای دیدار برگشت در هفته آینده کارهای زیادی پیش رو داشته باشد.

۱ هفته پیش

از فناورانه ها نیز باید به نمایشگر دیجیتال 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر هدآپ و نمایشگر 10.1 اینچی لمسی ویژه سیستم سرگرمی اشاره کنیم که بطور بی سیم از اپل کار پلی و اندروید اوتو نیز پشتیبانی می کند.

۱ هفته پیش

مشخصات فنی خودرو جیلی EC7 و پژو 206 تیپ 6 اتوماتیک در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

ما انسان‌ها در طول تاریخ سیارۀ خود چیزهای زیادی را پشت سر گذاشتیم. ما از دایناسورها، طاعون، تیفوس، جنگ‌های جهانی جان سالم به در برده‌ایم، اما هنوز یک چیز ما را تهدید می‌کند! - نشستن - دشمن پنهان ما.

۱ هفته پیش

تصاویر مربوط به خودرو هوندا سیویک مدل 2022 را مشاهده می کنید.

۱ هفته پیش

«بال بازی» یا راه رفتن در امتداد بال‌های هواپیما در حین پرواز، یک بدل کاری جسورانه بود که در نمایش‌های هوایی دهه ۱۹۲۰ اجرا می‌شد. این کار در ابتدا برای نشان دادن تعادل و ثبات هواپیما‌ها صورت می‌گرفت، سپس به منظور انجام تنظیمات مکانیکی هنگام پرواز رواج یافت و درنهایت به یک بدل کاری نمایشی تبدیل شد.

۱ هفته پیش

باشگاه خبرنگاران نوشت: یکی از فرماندهان شهید سپاه پاسداران توانست نفش موثری در جبهه‌های جنگ تحمیلی ایفا کند.

۱ هفته پیش

تحت تدابیر مبتنی بر شیوه نامه های ابلاغی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، مراسم نکوداشت روز کار و کارگر به صورت نمادین با حضور نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، رئیس محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون محترم اداره صمت، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل مجتمع تولیدی صنعتی گازسوزان و جمعی از کارکنان این واحد صنعتی در قسمت کارگاهی روباز واحد شماره 4 شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

۱ هفته پیش

این افراد به همراه دهها هزار نفر برای انجام مراسم "لگ بعومر" در کوه "مِرون" جمع شده بودند که با ریزش ناگهانی پل مواجه شدند.

۱ هفته پیش

در این گزارش لیستی از بهترین ماشین‌های شاسی بلند با حداکثر ظرفیت یدک کشی معرفی شده است.

۱ هفته پیش

تشکیل پرونده قضایی در پی انتشار فایل صوتی از وزیر امور خارجه، محکومیت نازنین زاغری متهم ایرانی- بریتانیایی، تکذیب خروج بابک زنجانی از کشور و ... از جمله اخبار حقوقی و قضایی در هفته گذشته بود.

۱ هفته پیش

۱۰ اردیبهشت در تقویم ما مزین به نام "روز ملی خلیج فارس" شده است، در حالی که آبزیان این حوضه با چالش‌های زیست محیطی بسیاری چون آلودگی‌های صنعتی و نفتی، رسوبات ناشی از ساخت و ساز و بدتر از همه جارو شدن کف آن با کشتی‌های صیادی چینی مواجهند و محققان این حوزه اعتقاد دارند یکی از دلایل خودکشی نهنگ‌ها در این پناهگاه آبزیان وجود این کشتی‌ها در عمق ۹۰ متری است که موجب کاهش منابع تغذیه برای ساکنان خلیج فارس شده است.

۱ هفته پیش

رقبای استقلال و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تا پایان هفته پنجم مرحله گروهی مشخص شدند.

۱ هفته پیش

بیشتر...