تیتر برتر |
1 ماه پیش

فیلم علت رای آوردن عزیزی خانم از زبان خودش تیتربرتر

فیلم| علت رای آوردن عزیزی خانم از زبان خودش

به گزارشتیتربرتر؛رئیس جدید فدراسیون فوتبالگفت: چون کار را به خدا واگذار کرده بود خیلی امید داشتم به ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب شوم.

صحبت های عزیزی خانم درباره علت رای آوردنش

شهاب عزیزی خادم در خصوص انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این توفیق را به من داد تا به مجموعه فوتبال خدمت کنم. من به خدا توکل کردم، خوب است که خدا به انسان صندلی بدهد.

وی در خصوص اینکه چقدر فکر می‌کرد رئیس فدراسیون شود گفت: چون کار را به خدا واگذار کرده بود خیلی امید داشتم. هر اتفاقی می افتاد سرنوشت من می شد و خیلی برایم سخت نبود. حتی شمارش آرا را دوستان به من اطلاع دادند، نمی‌خواهم بگویم استرس نداشتم ولی نتیجه هر اتفاقی دست خدا است. اگر کار را به خدا بسپاریم نتیجه و زندگی راحت تر می شود.

رئیس جدید فدراسیون فوتبال افزود: جا دارد از همه اعضای مجمع فدراسیون تشکر کنم، چه از آنهایی که به من رای دادند و چه آنهایی که رای ندادند ممنون هستم. از تمام رسانه ها که به انتخابات پرداختند تشکر می کنم. از دوستانی که در کارزار انتخاباتی کنار من بودند  ممنون هستم. آنها شب ها و روزها و در مسافرت های کاری کنارم بودند. حالا امیدوارم همه با هم یک فصل نو و نگاه جدید با همه ظرفیت های موجود ایجاد کنیم.

وی تاکید کرد:من آقازاده نیستم. نه سببی و نسبی با کسی ارتباط ندارم و به کسی وصل نیستم. هر که به من کمک کرده لطف داشته و خدا کمکم بوده و بس. من از قلب زاگرس به فدراسیون آمده ام تا کمک کنم.

نظر عزیزی خادم در خصوص آرای انتخابات

عزیزی خادم در خصوص آرای انتخاباتگفت: تصور من این بود که رای من بیشتر است. یادتان باشد من یک بار در هیات رئیسه این فدراسیون رای گرفتم. اگر یادتان باشد در یک دوره دیگر دو سوم آرا به من اختصاص داشت ولی در آخر از انتخابات کنار گذاشته شدم، بنابراین آدمی نبودم که از بیرون آمده باشم. زمانی که قرار بود در اسفند ماه انتخابات برگزار شود کنار رفتم ولی بعد از آن برای ورود به انتخابات با دوستانم مشورت کردم. من در فضایی وارد انتخابات شدم که 2 نفر از نواب من حضور نداشتند. یک هفته پمپاژ خبری شد که این نفرات (من) و دوستانش در انتخابات نیستند ولی من از این رفتارها درس می‌گیرم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: یک شبه به فوتبال نیامدم و برای همه از جمله استان ها از بوشهر و کهکیلویه و خراسان که رای دادند حضوری پر قدرت خواهم داشت. فقط امیدوارم امانتدار خوبی باشم تا اعتماد را به فوتبال ملی کشور برگردانیم.

وی در خصوصحضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبالعنوان کرد: جا دارد از همه رسانه ها، مجلس و وزارت و... که کمک کردند تا اساسنامه تغییر کند تشکر کنم. علی کریمی افتخار فوتبال ایران است و حضور او باعث شد تا فضای جدیدی به وجود بیاید. من در هیات مدیره دو باشگاه هم حضور داشتم و اعتقاد قلبی ام این است که فدراسیونی که من عهده دار آن هستم فضا را بیشتر فراهم می کند که از امثالکریمی، دایی، مهدوی کیا، هاشمیانکه روز گذشته با هم حرف زدیم بیشتر استفاده کنیم.

وی ادامه داد:  البته باید به این مساله اشاره کنم آرایی که به من داده شده دلی بود و دستوری نبود. مجمع نشان داد نگاه خودش را دارد و خیلی دستوری عمل نکرد.

عزیزی خادم در پاسخ به این سوال کهآیا وی فوتبال بازی کرده است یا خیرگفت: من اصلا به صورت حرفه ای فوتبال بازی نکردم و در حد دانشگاه ها به میدان رفتم. من متولد آخرین روستا در لرستان هستم. این روستا از توابع شهرستان پلدختر محسوب می شود. بیشتر در کارهای اجرایی و صنعت و اینگونه مسائل حضور داشتم.

گردآرونده:علی اکبر رضایی

فیلم صحبت های عزیزی خانم درباره علت رای آوردنش
#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گلر فولاد خوزستان بدشانس بود که مقاومت طولانی‌مدتش برابر السد در لحظات پایانی با دریافت گل همراه بود.

1 ساعت پیش

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند نسبت به عملکرد داوری در دیدار مقابل منچسترسیتی ناراضی است.

1 ساعت پیش

ژاوی هرناندز سرمربی اسپانیایی السد پس از توقف مقابل فولاد گفت ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم.

1 ساعت پیش

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی موفقیت در لیگ قهرمانان را تا حدی بسته به شرایط و اتفاقات نیز می داند.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال شارجه امارات موفق به کسب پیروزی برابر نیروی هوایی عراق شد.

1 ساعت پیش

رئال مادرید پس از دو سال بار دیگر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازگشت.

1 ساعت پیش

منچسترسیتی با برتری ۱-۲ در آلمان موفق به صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد.

1 ساعت پیش

رئال مادرید با کسب تساوی بدون گل در خانه لیورپول، راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شدند.

1 ساعت پیش

مربی فولاد خوزستان معتقد است شانس برتری مقابل السد را داشتند.

1 ساعت پیش

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی منچسترسیتی این تیم را شایسته حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان می داند.

1 ساعت پیش

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد تیمش برابر رئال مادرید از فرصت های خود بهره نبرده است.

1 ساعت پیش

تیم های استقلال ایران و الاهلی عربستان بامداد جمعه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

2 ساعت پیش

کاپیتان پرسپولیس اولین گل فصل جدید لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۲۱ را به شکلی جالب به نام خود کرد.

4 ساعت پیش

مهاجم برزیلی فولاد موفق شد دروازه السد را باز کند و تیمش را در این بازی حساس پیش بیاندازد.

4 ساعت پیش

الریان قطر در حضور مدافع ایرانی‌اش برابر گوآ هند به تساوی بدون گل رضایت داد.

4 ساعت پیش

بیشتر...