مدال |
3 ماه پیش

عدم ارسال پرونده بازیکن گابنی به کمیته استیناف

رئیس کمیته استیناف می گوید که پرونده بازیکن گابنی گل گهر هنوز در اختیار این کمیته قرار نگرفته است....

عدم ارسال پرونده بازیکن گابنی به کمیته استیناف!
به گزارش "ورزش سه"، صدور رأی علیه باشگاه گل گهر و غیرقانونی اعلام شدن بازیکن گابنی این تیم، جنجال های زیادی را در فوتبال ایران به دنبال داشت. اریک بایناما بوکوم بازیکن اهل کشور گابن است که در ۳ دیدار گل گهر مقابل استقلال، پیکان و سپاهان به میدان رفت که پس از شکایت این ۳ تیم از باشگاه سیرجانی، کمیته انضباطی رأی به غیرمجاز بودن این بازیکن داد و هر ۳ دیدار گل گهر را با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم های رقیب اعلام کرد.

این مسئله با حواشی و جار و جنجال زیادی در فوتبال ایران همراه شد و باشگاه گل گهر نسبت به این پرونده اعتراض کرده و قرار است رأی صادر شده از سوی کمیته انضباطی، در کمیته استیناف نیز مورد بررسی قرار گیرد. اما در این میان باشگاه پرسپولیس یکی از تیم هایی است که نسبت به صدور رأی به سود استقلال، سپاهان و پیکان معترض بوده و سرخپوشان امروز نیز بیانیه دیگری را در این رابطه صادر کرده و به عدم اعلام رأی از سوی کمیته استیناف و تعلل در مشخص شدن این پرونده اعتراض کردند.

در این خصوص علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف در گفت و گو با خبرگزاری فارس و در رابطه با اینکه چرا هنوز این کمیته درباره پرونده جنجالی این روزهای فوتبال ایران نظر خود را اعلام نکرده است، اظهار داشت: هنوز پرونده به صورت کامل شده در اختیار کمیته استیناف قرار نگرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هنوز پرونده در اختیار این کمیته قرار نگرفته، گفت: طبق روال قانونی بعد از اعلام رای کمیته انضباطی باشگاه متضرر یک هفته فرصت دارد تا اعتراض خود را به کمیته انضباطی اعلام کند بعد از این مرحله طرح اعتراض باشگاه شاکی باید به اطلاع طرفین این پرونده هم برسد که خودش یک هفته فرصت دارد.

او ادامه داد: همچنین هر یک از این باشگاه ها یک هفته فرصت دارند تا دفاعیات خود را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهند و سپس بعد از تکمیل شدن همه این موارد کمیته انضباطی پرونده را به کمیته استیناف می دهد. هنوز این پرونده در چنین پروسه ای هست و به همین دلیل نزد ما نیامده تا آن را بررسی کنیم.

صالحی در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس نسبت به صادر نشدن رای اطلاعیه داده گفت: شاکیان این پرونده باشگاه های دیگر هستند و نمی دانم چرا پرسپولیس اعتراض دارد و چرا فکر می کنند اعتراض آنها در رای تاثیر دارد؟ در هر صورت طبق قانون سازمان لیگ هم نباید رای کمیته انضباطی را در جدول اعمال می کرد چون در رای کمیته انضباطی فرصت اعتراض به باشگاه گل گهر داده شده و باید منتظر می شدند تا نتیجه جلسه کمیته استیناف هم مشخص شود.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان ایتالیایی یوونتوس، امشب آخرین بازی خانگی خود را برای این تیم انجام داد.

12 ساعت پیش

مصاف استقلال ملاثانی و ماشین‌سازی در شرایطی برگزار شد که در اهواز وضعیت آب و هوایی بسیار نامناسبی بود.

12 ساعت پیش

گلر اول پرسپولیس نسبت به اظهارات یکی از مربیان دروازه‌بان علیه او و داوود فنایی واکنش نشان داد.

9 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بر اساس اسناد و مدارک مالی و خزانه‌داری فدراسیون فوتبال، کریم باقری به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ، برای هر بازی تیم ملی دستمزد ۱۵۵ میلیون تومانی بعنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است.

8 ساعت پیش

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ توضیحاتی را پیرامون جشن قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ بیست و یکم ارائه کرد.

12 ساعت پیش

کاپیتان تیم والیبال مقاومت شهداب یزد پس از پیروزی تیمش مقابل تاراز قزاقستان گفت: این بازی برای ما مهم بود چون برای اول بودن در گروه «ب» می‌جنگیدیم.

12 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت:چنانچه یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس بماند، مهدی عبدی مهاجم سرخ‌ها به خارج از کشور خواهد رفت.

9 ساعت پیش

دو بازیکن نامدار باشگاه یوونتوس با بانوی پیر خداحافظی کردند.

8 ساعت پیش

امیر مهدی زاده از ملی پوشان پیشین کاراته ایران در یک رشته استوری که روز دوشنبه در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد به انتقاد از مسئولان فدراسیون کاراته پرداخت. در انتقادات مهدیزاده این موضوع عنوان شده بود چرا ۶ ماه است که در تیم ملی حضور نداشته و بازگشتش به جمع ملی پوشان منوط به عذرخواهی از شهرام هروی سرمربی تیم ملی شده است؟!

11 ساعت پیش

بیشتر...