تیتر برتر |
1 ماه پیش

ضرورت همکاری همه دستگاه ها برای توسعه صنعت شناسایی ظرفیت های صنعتی معدنی در کشور تیتربرتر

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:

به گزارشتیتربرتر؛علیرضا رزم‌حسینی در نشست تخصصی با مسئولان و سرمایه‌گذارانطرح‌های صنعتی استان گلستانکه صبح امروز، دوشنبه 11 اسفند 99، به میزبانی وزارت صمت برگزار شد، با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های استان برای توسعه صنعت و بهره‌وری از ذخایر معدنی، واحدهای مربوطه را مکلف به انجام مطالعات و بررسی‌های اولیه در خصوص استفاده از ظرفیت‌های معدنی و صنعتی و در بازه زمانی چند ماه کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم همکاری همه ارکان نظام در حمایت از سرمایه‌گذاران و توسعه تولید و صنعت در کشور گفت: برای انجام یک کار تاثیرگذار در حوزه صنعت نیاز به همکاری هر سه قوه است تا بتواینم موانع را از مسیر توسعه صنعت و تولید حذف کنیم و سرمایه‌گذار را به این حوزه جذب کنیم.

رزم حسینی افزود: خوشبختانه در استان گلستان تعامل خوبی بین ارکان حکومتی ایجاد شده است و با شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی دراین استان و انجام مطالعات و بررسی‌های کارشناسی شده می‌توان شاهد اتفاقات خوبی در حوزه صنعت و معدن در این استان باشیم.

وزیر صمت بعد از شنیدن توضیحات نمایندگان مردم استان گلستان و گزارشات مسئولان استانی، واحدهای مربوطه در وزارت متبوع خود را مکلف به انجام مطالعات و بررسی‌های دقیق و کارشناسی برای استفاده از ظرفیت‌های معدنی و صنعتی، در راستای توسعه صنایع مختلف و رشد تولید در استان گلستان، در بازه زمانی چند ماهه کرد و نسبت به آغاز عملیات اجرایی چند پروژه اقتصادی در این استان ظرف چند ماه آینده ابراز امیدواری کرد.

همچنین با توجه به مصوبات این جلسه ایجاد و توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی این استان در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست، نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی و استاندار و سرمایه‌گذاران استان گلستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت صنعتی و معدنی استان، نیازها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری موجود دراین استان را معرفی کرد و دستورات لازم در چارچوب قوانین و اختیارات وزارتخانه جهت پیگیری و رفع آن‌ها و نیز مشارکت و حمایت از طرح‌های اقتصادی مطروح، مصوب شد.#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: معاونت ارجاع دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان موظف شده پرونده‌های مربوط به تظاهر به عمل حرام و روزه خواری در انظار و اماکن عمومی را به صورت روزانه و به قید فوریت به شعبه دادستانی به عنوان شعبه تخصصی ارجاع و شعبه دادستانی نیز موظف به رسیدگی روزانه و فوری آن شده است.​

14 دقیقه پیش

فایل صوتی کامل برنامه ماه من شبکه ۳ سیما مسیحیان از امیرالمؤمنین صلوات الله علیه می گویند سحر دوم؛ سحر پنجشنبه 26 فروردین 1400 سخنران: حجت الاسلام کاشانی

یک ربع پیش

یک کارشناس صنعت خودرو در خصوص اما و اگر‌های عرضه خودرو در بورس کالا، توضیحاتی داد.

یک ربع پیش

ایرنا نوشت:سخنگوی وزارت خارجه چین حمله خرابکارانه به تأسیسات هسته ای نظنز را شدیدا محکوم کرد و گفت: ماهیت حمله به تاسیسات هسته ای بسیار جدی است و ممکن است موجب عواقب غیر قابل پیش بینی شود. چین با این اقدامات قاطعانه مخالف است.

یک ربع پیش

باشگاه‌های بزرگ اروپایی از هر ترفندی که شده استفاده می‌کنند تا ارلینگ هالند راضی به حضور در تیم‌شان شود.

یک ربع پیش

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۲ استان کشور طی امروز (۲۶ فروردین) خبر داد.

یک ربع پیش

سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود اعلام کرد که گفتگوهای غیرمستقیم ایران و آمریکا برای بازگشت به تعهدات برجامی روز پنج شنبه در وین از سرگرفته می شود.

نیم ساعت پیش

اینستاگرام در یک آزمایش جهانی که از روز چهارشنبه آغاز ش

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان زندان‌ها در اولین روز از ماه مبارک رمضان

نیم ساعت پیش

هر هفته در سال دست‌کم یک روز جهانی برای توجه مردم کره

نیم ساعت پیش

گروه استان‌ها ــ فرماندار نطنز از ثبت‌نام قطعی 341 داوطلب انتخابات شوراهای روستایی نطنز در دو بخش مرکزی نطنز و بادرود خبر داد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آغاز غنی‌سازی 60 درصد یکی از الزامات قانون اقدام راهبردی بود، گفت: در ماده یک این قانون سازمان انرژی اتمی مکلف شده برای تامین نیازهای کشور در صورت لزوم بیش از 20 درصد غنی سازی کند.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم روسیه در وین بر لزوم اجرای تعهدات همه طرفین در چارچوب توافق هسته‌ای، بعنوان تنها راه حل مشکلات کنونی در مسیر احیای کامل برجام، ازجمله تحقق لغو تحریم‌های ضدایرانی از سوی آمریکا تأکید کرد.

نیم ساعت پیش

واکسن های کرونا مهمترین بخش از آموزش عالی در ماه های آینده هستند زیرا دانشگاه ها بر اساس آن تصمیم می گیرند که چه شرایطی را برای آموزش اتخاذ کنند.

نیم ساعت پیش

سازمان آتش‌نشانی دهلی، هند اعلام کرد که چهارشنبه شب، آتش‌سوزی عظیمی در اردوگاه شهید بهاگات سینگ در پاسچیمپوری غرب دهلی اتفاق افتاده و ۳۰ زاغه طعمه حریق شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...