فوتبالی |
2 ماه پیش

فوری پیشنهاد سرسام آور النصر برای رونالدو تایید شد فوتبالی

فوری؛ پیشنهاد سرسام آور النصر برای رونالدو تایید شد

فوری؛ پیشنهاد سرسام آور النصر برای رونالدو تایید شد

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه النصر عربستان رسماً با پیشنهادی 200 میلیون یورویی، خواستار جذبکریستیانو رونالدوشده است.

به گزارش فوتبالی، چند روز قبلباشگاه منچستریونایتدرسماً اعلام کرد که دیگر با کریستیانو رونالدو همکاری نخواهد کرد، زیرا ستاره سابقرئال مادریددر رسانه‌ها و هنگام گزارش با پیرس مورگان، به اریک تن هاگ سرمربی هلندی و باشگاه یونایتد توهین کرده است.

به هر حال رونالدو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی گذشته، به شدت به دنبال راهی برای خروج از الدترافورد بود، اما نتوانست به خواسته‌اش که بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود، برسد و در یونایتد ماندنی شد و چند بازی نیز در لیگ اروپا برای شیاطین سرخ انجام داد. حالا خبری که الان مثل بمب در جهان فوتبال ترکید، پیشنهاد سرسام آور و فوق سنگین باشگاه النصر برای جذب او بود.

فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی در حوزه نقل و انتقالات این خبر را تایید و اعلام کرد که النصر به برنده پنج توپ طلا پیشنهادی تا سال 2025 ارسال کرده و بدین ترتیب رونالدو چیزی در حدود 500 میلیون یورو گیرش می‌آید. البته بخش بزرگی از این قرارداد به اسپانسرها مربوط می‌شود و هنوز مشخص نیست که دو طرف بتوانند بر سر حق تصویر به توافق برسند. فعلاً چیزی بین دو طرف امضا نشده و رونالدو رویجام جهانی 2022قطر تمرکز کرده است.

4416#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...