خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره با حضور وزیر بهداشت ایسنا

افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره با حضور وزیر بهداشت

ایسنا/مرکزیپایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر توره با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت ۱۷ آذرماه ۱۴۰۱ در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی و افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز تعدادی پروژه مناسب در استان افتتاح می شود که در ابتدای امر، پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: این منطقه روزانه تردد بسیاری از وسایل نقلیه را شاهد است و از خیرین که در ساخت این پایگاه اهتمام داشتند قدردانی می کنیم و با حداکثر قدرت از این خیرین نیز حمایت خواهیم داشت.

عین اللهی اضافه کرد: استان مرکزی از نظر مدیریت و اهتمام خیرین در ساخت پروژه های بهداشتی و درمانی ممتاز است.

به گزارش ایسنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شازند نیز به خبرنگاران گفت: این پایگاه خیرساز دارای وسعتی حدود ۱۰۲۵ مترمربع است و از سال گذشته روند ساخت آن آغاز شد.

مرتضی واعظ افزود: تجهیزات مورد نیاز این پایگاه توسط مرکز اورژانس استان فراهم شد و در گلوگاه غرب به شرق واقع شده است و ظرف یک ماه آینده مجهز به پایگاه اتوبوس اورژانس هم خواهد شد. پد هوایی این مجموعه نیز با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان توسط شهرداری توره ایجاد شده که توسط وزیر بهداشت افتتاح می شود.

وی اضافه کرد: این پد هوایی پس از پد هوایی مهاجران و شهر هندودر، سومین پد هوایی شهرستان شازند به شمار می رود.

به گزارش ایسنا؛ وزیر بهداشت از مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توره شهر توره نیز بازدید کرد. وی در بدو ورود به استان مرکزی با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز دیدار کرد.


انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...