خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

بیش از ۱٠۷هزار نفر از جاذبه های چهارمحال بختیاری بازدید کردند ایسنا

بیش از ۱٠۷هزار نفر از جاذبه‌های چهارمحال و بختیاری بازدید کردند

ایسنا/چهارمحال و بختیاریسرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام نوروز سال ۱۴۰۳ و در طرح خدمت‌رسانی جامع نوروزی، ۱۰۷ هزار و ۴۴۱ بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است.

هادی قاسمی نافچی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ۱۶۳ مرکز اقامتی و پذیرایی استان با مجموع ۳۴۰۰ تخت، به مسافران در ایام نوروز خدمت‌رسانی کردند.

وی با اشاره به ۸۰۰ جاذبه طبیعی، تاریخی، فرهنگی و گردشگری در استان گفت: در ایام نوروز سال ۱۴۰۳، ۴۸۱۱ نفر در اقامتگاه‌های بوم‌گردی‌، ۵۷۳۰ نفر در طرح خانه مسافر، ۴۱۱۵ نفر در هتل‌ها، ۵۱۳۱ نفر در مجتمع‌های گردشگری و ۲۰ هزار و ۷۵۵ نفر در اقامتگاه‌های غیررسمی اسکان پذیرفتند.

قاسمی با اشاره به آمار سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات تاسیسات گردشگری استان عنوان کرد: در طرح خدمت‌رسانی جامع نوروزی در استان، ۵۱ هزار و ۲۴۹ نفر به اقامتگاه های استان مراجعه کردند و اقامت پذیرفتند.

وی افزود: در طرح خدمت‌رسانی جامع نوروزی، ۱۰۷ هزار و ۴۴۱ بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است.

قاسمی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۱ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، تفریحی، توریستی، گردشگری، تاریخی و فرهنگی استان انجام شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان نقشه برداری کشور گفت: ۳۵۰ شهر فاقد نقشه در کشور بودند که از این تعداد برای ۱۵۰ شهر نقشه تهیه شده است.

یک ربع پیش

آخرین فهرست از ۳۰ فیلم پرفروش تاریخ سینما منتشر شد.

یک ربع پیش

رئیس کل دادگستری گلستان از استفاده بیشتر از ظرفیت‌های قانونی برای کاهش جمعیت کیفری استان خبر داد.

یک ربع پیش

اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی سرداران شهید استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور برگزار شد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: هنوز هیچ تغییر قیمتی در بلیت هواپیما ایجاد نشده و تصمیم گیرنده اصلی در این بخش ستاد تنظیم بازار است.

یک ربع پیش

جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی انتقام سپاه از رژیم صهیونیستی پیامی را منتشر کرد.

14 دقیقه پیش

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات امروز بازار ۱۳۳۴۲ میلیارد تومان بوده که از این مبلغ ۱۸۸۹ میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و حق تقدم بوده است.

یک ربع پیش

با همت خیرین عرصه سلامت استان فارس و با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه ۱۳۶ تفاهم نامه به ارزش ۵۴۳ میلیارد تومان در یک‌سال اخیر در مجمع خیرین تامین سلامت فارس منعقد شد.

یک ربع پیش

رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت: ایران جرات حمله به اسرائیل را داشت تنها به این دلیل که دولت بایدن ضعیف بود. 

یک ربع پیش

بیشتر...