ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

حمله به رشفورد: با چشم بسته دریبل نزن ورزش سه

کد خبر : 1866515 |04 بهمن 1401 ساعت 13:40 |13.7K بازدید |2دیدگاه

حمله به رشفورد: با چشم بسته دریبل نزن

پل پارکر، مدافع سابق منچستریونایتد، از مارکوس رشفورد به خاطر تلاش برای عبور از بازیکنان حریف با چشم بسته انتقاد کرد.

حمله به رشفورد: با چشم بسته دریبل نزن

به گزارش "ورزش سه"، رشفورد به ستارهمنچستریونایتددر چند هفته اخیر تبدیل شده و عملکرد بسیار خوبی را در ترکیب این تیم به نمایش گذاشته است.
گل‌های او برای یونایتد در چند هفته اخیر بسیار ارزشمند بوده و به حضور آن‌ها در بین چهار تیم صدر جدول رده‌بندی بسیار کمک کرده و همین باعث شده که بسیاری از کارشناسان و هواداران این تیم به تمجید از او روی بیاورند.
با این حال، پارکر ضمن تمجید از قدرت او در باز کردن دروازه حریفان معتقد است که این بازیکن باید توجه بیشتری به حرکاتش برای عبور از سد مدافعان روبرویش داشته باشد.

1792529

او در گفتگو با wettbasis اظهار داشت: «این که او گلزنی می‌کند واقعا قابل احترام و ستایش است اما او در عین حال باید در انجام سایر کارها هم به همین شکل موفق باشد. او هرگز چنین کاری انجام نمی‌دهد. او سعی می‌کند با چشمانی بسته سه مدافع را دریبل بزند و صرفا امیدوار است که بتواند از آن‌ها عبور کند.»
پارکر با اشاره به سبک بازی رشفورد اضافه کرد: «متاسفانه باید بگویم که من در کل چیزی که از او می‌بینم را دوست ندارم اما می‌فهمم که قرار دادن او روی نیمکت بسیار دشوار است چون دیگر بازیکنان هجومی این تیم حتی از او هم بدتر هستند.»

منچستریونایتدمنچستریونایتد
مارکوس رشفوردمارکوس رشفورد
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...