پیشرفت ۹۰ درصدی پیاده روسازی خیابان حافظ در قم all tv logo

پیشرفت ۹۰ درصدی پیاده‌روسازی خیابان حافظ در قم
قمقم

احمد ترکمن،مدیر منطقه شش شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های عمرانی منطقه ۶ شهرداری قم اظهار کرد: در بلوار حافظ حدود ۱۰۰۰ مترمربع پیاده‌روسازی در حال انجام بوده و همچنین ۴۰۰ متر طول از جداول انهار این بلوار نیز تعویض شده تا در آینده مشکلی در راستای هدایت و کنترل آب‌های سطحی نیز نداشته باشد.

او افزود: ضمن بهسازی انهار و پیاده‌روهای خیابان حافظ، حدود ۲۰۰ متر از جداول باغچه‌های این بلوار که فرسوده شده بودند، اصلاح و تعویض شدند.

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم با اشاره به اینکه این پروژه ظرف چند روز آینده به اتمام می‌رسد گفت: هدف از اجرای این طرح مناسب‌سازی مسیر پیاده‌رو در راستای استفاده عابران و شهروندان، بهبود در کنترل و هدایت آب‌های سطحی، صرفه‌جویی در آب مصرفی فضای سبز و بهبود کیفیت سیما و منظر شهری است.

باشگاه خبرنگاران جوانقمقم#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هزاران نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست شنبه شب بار دیگر به خیابان‌های تل‌آویو آمده و به تصویب لایحه جنجالی کابینه نتانیاهو درباره تغییرات قضایی اعتراض کردند.

یک ربع پیش

ده‌ها هزار نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی روز شنبه برای سی‌ونهمین هفته متوالی علیه نخست وزیر این رژیم تظاهرات برگزار کردند.

14 دقیقه پیش

فاینورد در هفته هفتم لیگ هلند و در روزی که فرصت بازی به هافبک ایرانی‌اش نرسید، برابر ایگلز به پیروزی رسید.

یک ربع پیش

ربات «آمکا» که پیشرفته‌ترین ربات انسان‌نمای جهان نامیده می‌شود، مهارت بازیگری خود را در یک ویدئوی جدید به نمایش گذاشته است.

14 دقیقه پیش

مهاجم ایرانی هال سیتی در لیست بازی امروز این تیم در هفته نهم چمپیونشیپ انگلیس حضور ندارد.

12 دقیقه پیش

منابع مطلع از تحرکات آمریکا برای انتقال سفارت این کشور در دمشق به مناطق تحت کنترل شبه نظامیان وابسته به آن در شمال شرق سوریه در چارچوب اجرایی کردن طرح های تجزیه طلبانه واشنگتن در این کشور پرده برداشتند.

یک ربع پیش

وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه از آغاز مذاکرات فنی با مقامات عراق برای اجرای «کریدور راه توسعه» خبر داد و اجرای این پروژه را «گذر دالان طلایی از ترکیه» خواند.

12 دقیقه پیش

انتخابات پارلمانی اسلواکی که امروز در این کشور آغاز شده است از آنجایی که می‌تواند منجر به رویگردانی این کشور از اوکراین و چرخش به سمت روسیه شود بسبار برای غرب و اروپا اهمیت دارد.

یک ربع پیش

آرواره شگفت‌انگیز بومسلنگ تا ۱۸۰ درجه باز می‌شود و با این توانایی خارق‌العاده مار قادر است به راحتی دندان‌های نیشش را در بدن هر جانداری فرو ببرد.

یک ربع پیش

بیشتر...