ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

خشم خمس: خایمه بدون تست مقابل پرسپولیس ورزش سه

کد خبر : 1873333 |10 اسفند 1401 ساعت 21:00 |69.6K بازدید |17دیدگاه

فشار صنعت نفت باعث شد تعویض نکند

خشم خمس: خایمه بدون تست مقابل پرسپولیس

وینگر راست تیم تراکتور آماده حضور در ترکیب این تیم برای بازی پرسپولیس است.

خشم خمس: خایمه بدون تست مقابل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، تیمتراکتورروز گذشته در حالی با نتیجه 3-1 مقابل صنعت نفت پیروز شد که خایمه رومرو، وینگر راست اسپانیایی، برای اولین بار در فهرست بیست نفره این تیم حضور داشت و به نظرپاکو خمسمی‌خواست در نیمه دوم از او استفاده کند.

با این حال شرایط در نیمه دوم برای تراکتور به شکلی منفی تغییر کرد. عناصر میانی و دفاعی این تیم نتوانستند بازی را کنترل کنند تا به خصوص در 15 دقیقه اخیر، بازی در دست صنعت نفت قرار بگیرد و تیم میزبان تراکتور را تحت فشار قرار دهد.

در همین دقایق بود که صنعت نفت یک گل زد، یک توپ به تیرک دروازه کوبید و چهار موقعیت گل هم داشت و به نوعی تراکتور خوش‌شانسی آورد که پیروزی خود در آبادان را حفظ کند.

1807366

این در حالی است که همین فشار شدید صنعت نفت باعث شد خمس تغییرات خود را در خط میانی انجام دهد و فرصت به خایمه رومرو نرسد. خمس می‌خواست در این بازی دقایقی به رومرو فرصت دهد تا او برای بازی پرسپولیس آماده شود، اما این اتفاق رخ نداد.

با این حال وینگر راست تراکتور که پای تخصصی‌اش چپ است، برای دیدار با پرسپولیس کاملا آماده شده و حتی احتمال دارد در ترکیب اصلی قرار بگیرد. باید دید در سه جلسه تمرینی بعدی تراکتور چه اتفاقی رخ می‌دهد و کدام سه نفر در ترکیب خط حمله حضور خواهند داشت.

تراکتورتراکتور
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
پاکو خمسپاکو خمس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تراکتورتراکتور

مشاهده برنامه و نتایج تراکتور، بازی بعدی تراکتور و ویدئو خلاصه بازی های تراکتور#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...