ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

حرف های جدید صورت زخمی علیه ادعای استقلال ورزش سه

سهرابیان ابرویم را شکافت، چرا اخراج نشد؟

حرف‌های جدید صورت زخمی علیه ادعای استقلال!

آرمین سهرابیان با آرنج به من ضربه زد و یک‌بار هم زمانی که به زمین خوردم، ضربه زد. برخی می‌گویند با صورت زمین خورده‌ای که آن اتفاق افتاده اما مگر چمن باعث شکافته‌شدن ابرو می‌شود؟

حرف‌های جدید صورت زخمی علیه ادعای استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، دیدار جنجالیفولادو استقلال در هفته دوازدهملیگ برتردر شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در دقیقه ۳۰ این مسابقه یک برخورد شدید بینآرمین سهرابیانوسینا مریدیشکل گرفت. در این صحنه، بازیکن فولاد پس از برخورد با سهرابیان روی زمین افتاد و لحظاتی بعد با صورتی خونی به سمت داور رفت تا به تصمیم او مبنی بر ادامه بازی اعتراض کند؛ اما داور مسابقه پس از مشورت با کمک خود دستور به ادامه بازی داد.

سینا مریدی امروز در گفتگویی با خبرنگار ما درخصوص دیدار با استقلال گفت: شرایط ما طوری بود که به امتیاز نیاز داشتیم. با استرس وارد بازی شدیم. با وجود این‌که دوست داشتیم در خانه خودمان سه امتیاز بگیریم اما شرایط طوری بود که از کسب یک امتیاز هم ناراضی نیستیم. بازی جان‌دار و درگیرانه‌ای بود اما همین که روند قبلی را ادامه ندادیم و شکست نخوردیم، نکته مثبتی است.

او سپس درباره برخوردی که منجر به مصدومیت شد، توضیح داد: زمانی که توپ ارسال شد و من ضربه سر را زدم، همان لحظه احساس درد کردم. نکته مهم اینکه یک‌بار زمانی که ضربه سر را زدم، آرمین سهرابیان با آرنج به من ضربه زد و یک‌بار هم زمانی که به زمین خوردم، ضربه زد. برخی می‌گویند با صورت زمین خورده‌ای که آن اتفاق افتاده؛ اما مگر چمن باعث شکافته‌شدن ابرو می‌شود؟ اصلاً من با کتف روی زمین فرود آمدم.

1964382

هافبک فولاد ادامه داد:متأسفانه من دو بار با آرنج ضربه خوردم. البته من آرمین را می‌شناسم و او یک فوتبالیست بسیار مؤدب است و اصلاً طوری نیست که بخواهد از عمد کسی را بزند؛ اما فوتبال است و پیش می‌آید و در فوتبال هم نگاه نمی‌کنند که ببینند عمدی زدی یا نه‌؛ وقتی می‌بینند ضربه با آرنج بوده و به‌قدری شدت داشته که باعث خون‌ریزی شده است. در هیچ کجای دنیا، دو ضربه آرنج، برخورد فوتبالی محسوب نمی‌شود.

مریدی درخصوص نظر کارشناسان داوری گفت: کارشناسان هم چیزی را که محرز است، اعلام می‌کنند. من دیدم برخی از دوستان در فضای مجازی گذاشته‌اند که سمت راست صورت ضربه خورده اما در نظر نمی‌گیرند که هنگام پرش و ضربه سر، ممکن دست صورت بچرخد. شما شدت ضربه‌ها و خونریزی را ببینید.‌ مگر چمن باعث خونریزی می‌شود؟

او درباره عصبانیت خود پس از تصمیم داور توضیح داد: بالأخره شرایط تیم ما طوری است که هوادار از ما انتظار دارد. وقتی ۹۰ درصد ورزشگاه از ما حمایت می‌کنند، ما هم باید هرچه در توان داریم، بگذاریم. شرایط تیم ما حساس است و جایگاه ما این جای جدول نیست. با این شرایط طبیعتاً تنش‌هایی ایجاد می‌شود و طبیعی است.

بازیکن فولاد در پاسخ به این‌که آیا در صورت اخراج سهرابیان، این تیم موفق به کسب سه امتیاز می‌شد، عنوان کرد: فوتبال است و این چیزها مشخص نیست؛ اما چیزی که مشخص است این است که زمانی نه تیم حریف در دقیقه ۳۰ ده نفره شود، شرایط بازی تغییر می‌کند. برای ما چند بار پیش آمده که در نیمه اول ده نفره شویم و می‌دانیم زمانی که یک تیم، یک یار کمتر داشته باشند، چقدر تحت فشار قرار می‌گیرد. قطعاً اخراج آرمین سهرابیان در این‌ صحنه خیلی سبک بازی تأثیر می‌گذاشت. باز هم می‌گویم شاید برخورد آرنج آرمین سهرابیان به من اتفاقی بوده اما همه جای دنیا به برخورد آرنج نگاه می‌کنند.

1965382

او در مورد درگیری و حواشی پایان بازی اظهار داشت: من فقط دیدم که تنش ایجاد شده و دویدم که کادر خودمان و آقای نادر [غبیشاوی] را از آن محوطه خارج کنم. فوتبال، میدان جنگ نیست. درست است که بالأخره هر بازیکن و کادری دوست دارد صد خودش را برای تیمش بگذارد و ما هم محکم بازی می‌کنیم و برای تیم‌مان هر کاری می‌کنیم اما من اصلاً از دعوا و درگیری خوشم نمی‌آید.

مریدی یا اشاره به حمایت هواداران فولاد در دیدار با استقلال گفت:ما امسال شرمنده هواداران‌مان شدیم و نتواسنتیم نتایج خوبی بگیریم؛ اما ان‌شاءالله بتوانیم این لطف‌شان را جبران کنیم. هواداران فولاد همیشه از ما حمایت کرده‌اند و این بازی هم ‌۹۰ درصد ورزشگاه، تماشاگران ما بودند. ان‌شاءلله در ادامه فصل بتوانیم آن‌ها روسفید کنیم و شرمنده‌شان نشویم.

او سپس به تمجید از مارتینز، سرمربی فولاد، پرداخت و گفت: آقای مارتینز از لالیگا آمده‌اند و سابقه مربیگری در یکی از بهترین لیگ‌های دنیا را دارند. ایشان سبک و دیسیپلین خاص خودشان را دارند. ایشان نیاز به زمان داشتند تا به شناخت نسبت به بازیکنان برسند. البته باید در نظر بگیریم که ایشان اول فصل نبودند که خودشان خودشان یارگیری کنند که این موضوع هم تاثیرگذار است اما انشاالله با حضور ایشان بتوانیم از این شرایط خارج شویم و پایان فصل جایگاهی در شان هواداران کسب کنیم.

هافبک فولاد درباره عدم نتیجه‌گیری بیان کرد: یک‌سری اتفاقات رخ داده و بدشانسی‌هایی هم گریبانگیر تیم ما شده است. به هر حال هر چند سال یک‌بار پیش می‌آید که تیم‌های بزرگ دچار بحران شوند. من نمی‌توانم دلیل خاصی برای این موضوع پیدا کنم و در حال حاضر تنها چیزی که مهم است این است که تمام تلاش‌مان را بکنیم و با حمایت هواداران از این شرایط خارج شویم.

مریدی در پایان درباره دیدار آینده فولاد برابر سپاهان گفت: همه می‌دانند سپاهان هزینه زیادی کرده و پرمهره‌ترین تیم لیگ است‌. این باشگاه مثل فولاد امکانات زیادی دارد و از طرفی در آسیا هم به مرحله بعد صعود کرده‌اند. این تیم بازیکنان و کادر خوبی دارد و تیم قدرتمندی است و بازی سختی داریم اما ما هم فولاد هستیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که نتیجه خوبی کسب کنیم و دست پر از بازی خارج شویم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آندره روبلف روسی از جمع 5 تنیسور برتر جهان خارج می‌شود.

نیم ساعت پیش

روبن باراخا، سرمربی والنسیا، می‌گوید اعتراض رئال مادرید تا زمانی که محترمانه باشد برای او قابل درک است.

نیم ساعت پیش

پیراهن ویژه بارسلونا به دست آندرس اینیستا رسید.

2 ساعت پیش

سرمربی خوشه‌طلایی ابراز امیدواری کرد بتواند در دوران سرمربیگری عملکرد مطلوبی از خود برجا بگذارد.

2 ساعت پیش

انتظار می‌رود که لالیگا با توجه به گزارش داور محرومیت دو جلسه‌ای برای جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، در نظر بگیرد.

نیم ساعت پیش

لیگ برتر والیبال ایتالیا به ایستگاه پایانی خود رسید.

2 ساعت پیش

برنامه ال‌چیرینگیتو مدعی شد ارلینگ هالند با مدیران منچسترسیتی درباره زمان ‏جدایی‌اش از این تیم به توافق رسیده است. ‏

3 ساعت پیش

این هفته جدال ملوان و گل‌گهر حساسیت بسیار زیادی از نظر جدولی خواهد داشت.

2 ساعت پیش

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، از این که تیمش نتوانست برابر والنسیا به پیروزی برسد بسیار عصبانی است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...