خودروتک |
6 روز پیش

عکس مهدی قایدی با عینک خاص به شمال رفت

عکس| مهدی قایدی با عینک خاص به شمال رفت!

ستاره بوشهری تیم استقلال عصر امروز با عینک جدیدش در قسمت سی آی پی فرودگاه مهرآباد حضور یافت.

کاروان تیماستقلالکه بعد از ظهر امروز برای عزیمت به شهر ساری و در نهایت بابلسر بهفرودگاهمهرآباد رفته بودند با چهره خاص ستاره این هفته های تیمشان مواجه شدند.

قایدی - غلامپور - حسین حسینی

مهدی قایدی ستاره ۲۵ ساله بوشهری که به تازگی صد و پنجاهمینبازیاش برای استقلال را نیز انجام داده با عینک آفتابی ویژه ای در فرودگاه حضور یافت که مورد توجه هم‌تیمی‌هایش نیز قرار گرفت.

قایدی که برای دیدار مقابلنساجیسه اخطاره است در صورت دریافت کارت زرد مقابل این حریف شمالی بازی حساس مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست و دوم را از دست می دهد.

ناگفته نماند؛ دیدار تیم‌های استقلال و نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر از ساعت ۱۵ فردا سه شنبه نهم اسفند برگزار می شود.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری از مادر سام اصغری منتشر شد که چهره او 20 سال از بریتنی جوانتر نشان می دهد.

1 ساعت پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

1 ساعت پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

1 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

1 ساعت پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

1 ساعت پیش

درحالی شاهد بیش‌اظهاری و هدر رفتن حدود یک میلیارد دلار منابع ارزی کشور به واسطه واردات آیفون‌های رفرش و ریپک شده هستیم که وزرات صمت میتوانست منابع ارز حاصل از صادرات را برای واردات خودرو تخصیص دهد.

2 ساعت پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

1 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...