ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

جو وحشتناک بنفیکا: پلیس مربی را به رختکن برد ورزش سه

آخرین روزهای راجر اشمیت؟

جو وحشتناک بنفیکا: پلیس مربی را به رختکن برد!

شب گذشته جو ورزشگاه بنفیکا متشنج بود و هواداران به سمت راجر اشمیت اشیایی پرتاب کردند و او با دخالت پلیس به رختکن رفت.

جو وحشتناک بنفیکا: پلیس مربی را به رختکن برد!

به گزارش "ورزش سه"،بنفیکااین جمعه در لیگ پرتغال بار دیگر با تساوی (1-1) در خانه مقابلفارنسیمتوقف شد و از کسب پیروزی باز ماند. نتیجه‌ای ناامیدکننده برای تیم لیسبونی که موجی از نارضایتی را در بین هوادارانش ایجاد کرد.

در پایان بازی هواداران به راجر اشمیت حمله کردند و از روی سکوها به سمت او اشیایی پرتاب شد. در نهایت پلیس مجبور شد برای حفاظت از مربی وارد عمل شود.

1964235

بنفیکا در نیمه اول تیم برتر و قاطع بود، اما در گلزنی موفق کار نکرد. در 45 دقیقه ابتدایی چندین موقعیت گلزنی واضح توسط بنفیکا ایجاد شد اما توپی وارد دروازه نشد.

فارنزه در دقیقه 51 با ضربه سر کلودیو فالکائو برزیلی از روی ضربه کرنر پیش افتاد. این گل و عملکرد بد بنفیکا در زمین جو متشنجی را روی سکوهای دالوژ ایجاد کرد و با انجام اولین تعویض‌ها توسط راجر اشمیت، سوت‌های اعتراضی زیاد و زیادتر شدند.

برخی از هواداران نزدیک به نیمکت عقاب‌ها حتی بطری آب به سمت سرمربی آلمانی پرتاب کردند و بازیکنان تعویضی مجبور شدند هواداران را به آرامش دعوت کنند.

جو ورزشگاه با گل تساوی در دقیقه 71 آرام شد اما میزبان در نهایت نتوانست گل برتری را بزند و به تساوی رضایت داد. این دومین تساوی متوالی قرمزها بود به این ترتیب اسپورتینگ در صورت پیروزی می‌تواند فاصله‌اش در صدر را به 4 امتیاز افزایش دهد و حالا پورتو هم می‌تواند بالاتر از بنفیکا در جدول قرار بگیرد.

اشمیت که در پایان بازی بسیار ناراحت بود، گفت:«این هواداران معترض اگر خیلی دلخور هستند، می‌توانند دیگر به ورزشگاه نیایند و زمانی که در پایان فصل قهرمان شدیم، برگردند.»#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دنی کارواخال، کاپیتان رئال مادرید، با یک اشتباه وحشتناک باعث شد تا تیمش مقابل والنسیا گل دوم را هم دریافت کند.

1 ساعت پیش

گل دوم رئال مادرید در ورزشگاه مستایا مقابل والنسیا، توسط وینیسیوس روی صحنه‌ای مشکوک به آفساید به ثمر رسید.

1 ساعت پیش

ماریو گیلا، ستاره لاتزیو معتقد است بایرن مونیخ در بازی با آنها آنقدر که به‌نظر می‌رسید قدرتمند نبوده است.

1 ساعت پیش

گل ثانیه‌های پایانی جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، مقابل والنسیا به شکلی عجیب مردود اعلام شد و در نهایت به اخراج این ستاره انگلیسی انجامید.

1 ساعت پیش

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، بعد از گلزنی مقابل والنسیا با ژستی علیه نژادپرستی در ورزشگاه مستایا خوشحالی بعد از گل انجام داد.

1 ساعت پیش

دیدار والنسیا و رئال مادرید در لالیگا در شامگاه شنبه با مصدومیت وحشتناکی برای مدافع میانی میزبان همراه بود.

1 ساعت پیش

گلی که رئال در آخرین ثانیه بازی مقابل والنسیا به ثمر رساند ولی داور آن را به دلیل ‏پایان یافتن بازی مردود اعلام کرد مشابهی تاریخی دارد. ‏

1 ساعت پیش

محمد قاسمی‌نژاد با امضای قرارداد رسمی به دریا بابل پیوست.

1 ساعت پیش

جان استونز می‌گوید منچستر سیتی هر کاری که در توان دارد انجام خواهد داد تا مانع از رسیدن لیورپول به ۴ جام در این فصل شود.

3 ساعت پیش

بیشتر...