خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

زمان برگزاری بازی پرسپولیس شهرخودرو مشخص شد رضوی

زمان برگزاری بازی پرسپولیس و شهرخودرو مشخص شد
به گزارشخبرگزاری رضوی، دیدار هفته بیست و نهم بین دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو که روز گذشته به دلیل آلودگی شدید هوا به تعویق افتاده بود، اکنون با اعلام باشگاه پرسپولیس امشب و از ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.
این دیدار روز گذشته به دلیل آلودگی هوا، همانند ۵ دیدار دیگر که با همین شرایط به تعویق افتاده بود، برگزار نشد و اکنون قرار است با توجه به اعلام جدید ساعت ۲۰ و در استادیوم آزادی برگزار شود.
اعضای پرسپولیس روز گذشته در هتل حضور داشتند و با توجه به شرایط آلودگی تمرینات سبک خود را در سالن برگزار کردند. نتیجه این دیدار برای پرسپولیس و حفظ جایگاه دوم و برای شهرخودرو نیز با توجه به خطر سقوط و آخرین کورسوی امید، از بالاترین اهمیت برخوردار است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

​صندوق توسعه ملی از واریز ۱۰۰۰ میلیارد دیگر به صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داده است که مجموع این پرداخت را به ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌رساند.

3 ساعت پیش

کانال تلگرامی کاوش پلاس گزارشی از کشتار پناهجویان آفریقایی در مرز اسپانیا و مراکش منتشر کرد.

3 ساعت پیش

«محمدحسین زواری» بازیکن تیم امید ایران برای عقد قرارداد دو ساله با استقلال به توافق دست یافت.

4 ساعت پیش

تغییرات اقلیمی وقوع گرمای شدید و سیلاب را در سال ۲۰۲۲ به همراه داشته است.

4 ساعت پیش

جلد روزنامه فرهیختگان ورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

​ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه نهایی نشست سران کشورهای گروه ۷ در آلمان اظهار داشت: ما بخشهایی از بیانیه نهایی سران کشورهای عضو گروه ۷ که علیه جمهوری اسلامی ایران است را به شدت محکوم می کنیم.

3 ساعت پیش

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور بانوان در توییتی نوشت: ‏امروز با چند تن از بانوان جانباز بمباران شیمیایی سردشت به صورت مجازی گفتگو داشتم. ادای احترام و تقدیم سپاس به دلاور زنانی که در حین مددرسانی و پرستاری مورد اصابت قرار گرفتند و چشمان و ریه خود را تقدیم عزت‌مندی و ماندگاری ایران عزیز کردند.

3 ساعت پیش

جلد روزنامه شوت چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

آیین رونمایی عکس دیده‌نشده از شهید مظلوم «دکتر بهشتی» در نگاه خانه حوزه هنری با حضور چهره های فرهنگی و مدیران این مرکز امروز برگزار شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...