ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

درگیری خونبار بیرون ورزشگاه با مواد منفجره ورزش سه

درگیری خونبار بیرون ورزشگاه با مواد منفجره!

در درگیری بین هواداران تیم لژیا ورشو و پلیس بیرمنگام، سه افسر پلیس به دلیل پرتاب مواد منفجره مجروح شدند.

درگیری خونبار بیرون ورزشگاه با مواد منفجره!

به گزارش "ورزش سه"، مسابقهلیگ کنفرانس اروپابیناستون ویلاولژیادر ویلا پارک آغاز شده است. این دو تیم پس از 4 بازی با 9 امتیاز مساوی هستند و هر دو تیم به دنبال پیروزی برای کسب جایگاه خود به عنوان تیم اول در مرحله حذفی خواهند بود.

در حاشیه این بازی، تیم لژیا از کاهش تخصیص بلیت برای هواداران خود ناراضی بود، زیرا استون ویلا بر اساس توصیه پلیس و گروه مشاوره ایمنی، تخصیص بلیت خود را به 890 کاهش داد. قوانین یوفا به تیم میهمان اجازه پنج درصد از ظرفیت ورزشگاه، که برابر با 2100 بلیت در ویلا پارک است را می‌دهد.

1960731

اما همین تعداد کم هم نهایتا به ورزشگاه نرسیدند. پلیس بیرمنگام در توییتی نوشت:"در حال حاضر نمی‌توانیم به هواداران رقیب اجازه ورود به ویلا پارک را بدهیم چون در پی بی‌نظمی در خارج از ورزشگاه مواد منفجره به سمت افسران پرتاب می‌کنند. سه افسر پلیس تا اینجای کار مجروح شده‌اند و عملیات پلیسی قابل توجه ادامه دارد. لطفا در صورت امکان از آمدن به ویتون لین (یکی از جایگاه‌های ورزشگاه استون ویلا) اجتناب کنید."

در بیانیه رسمی از لژیا، آن‌ها استون ویلا را متهم کردند که از اختصاص بلیت به هواداران میهمان بر اساس مقررات یوفا برای یک مسابقه لیگ اروپا خودداری کرده است: "به‌جای کاهش تنش‌های احتمالی قبل از بازی، اقدامات محدودکننده استون ویلا به عنوان باشگاه میزبان به‌طور غیرضروری جو را تشدید کرد. به نظر ما، چنین اقداماتی معکوس و بی اساس است."

هواداران لژیا قبل از شروع بازی به سمت ویلا پارک رفتند، اما با یک مانع و دیواری از افسران پلیس مواجه شدند که برای محافظت از خود کلاه ایمنی به سر داشتند. به نظر می‌رسید که هواداران ناامید شده بودند و در حالی‌که توسط پلیس سرکوب می شدند، مواد منفجره را به سمت آن‌ها پرتاب کردند. در نهایت بازی بدون حضور هواداران خارج از خانه در ورزشگاه آغاز شد و هواداران لهستانی در پارکینگ اتومبیل پشت جایگاه ویتون لین محبوس شدند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مصدومیت آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول از چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسید شدیدتر است و او احتمالا بیش از یک ماه دیگر هم از میادین غایب خواهد بود.

نیم ساعت پیش

از امروز رؤسای دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا مسئولیتی در این نهاد نخواهند داشت.

نیم ساعت پیش

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

نیم ساعت پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

نیم ساعت پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

سفیر ایران در عربستان در هتل محل اقامت سپاهان حاضر شد.

نیم ساعت پیش

هواداران رئال مادرید ورود کیلیان امباپه به رئال مادرید را در بازی GTA 5 شبیه‌سازی کردند.

نیم ساعت پیش

در فصل جاری هیچ‌یک از چهار خرید تابستانی سیتی نتوانسته‌اند خود را به پپ گواردیولا ثابت کنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...