خبرآنلاین |
4 روز پیش

معاون پارلمانی رئیسی : دولت قبل ماهیانه ۱۰ هزارمیلیارد تومان بدهی ایجاد کرده دشمنان تلاش می کنند تا در کشور کمبود نارضایتی وجود داشته باشد خبرآن

معاون پارلمانی رئیسی : دولت قبل ماهیانه ۱۰ هزارمیلیارد تومان بدهی ایجاد کرده / دشمنان تلاش می‌کنند تا در کشور کمبود و نارضایتی وجود داشته باشد

ایسنا نوشت: حسینی گفت : بی تردید اگر کسی به گونه ای سخن بگوید که فضای جامعه تیره و تار نشان داده شود و مردم مایوس شوند، در مسیر خواسته های دشمن حرکت می کند،

سید محمد حسینی روز پنجشنبه در پانزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین در سخنانی با گرامیداشت یاد شهید چمران این شهید بزرگوار را نماد اخلاص، صفای باطن، صبر و استقامت و پایمردی توصیف کرد و گفت: شهید چمران هرگز مرعوب دشمن نشد، او رفاه و زندگی آرام را رها کرده و در کنار محرومین لبنان و جبهه های جنگ تحمیلی حضور یافت و با دمیدن روحیه امید، منشاء تحولات اساسی شد و چون به نصرت الهی اعتقاد و باور داشت، توانست دستاوردها و تحولات بزرگی ایجاد کند که باید الگوی همه ما در مسیر تعالی و پیشرفت باشد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: عده‌ای به دنبال القای بن بست و ناامیدی هستند اما بی تردید کسانی که در مسیر الهی گام بردارند، موانع هرگز نمی تواند آنها را در مسیر خدمت متوقف کند و امثال شهید چمران و سردار سلیمانی از چنین روحیه بزرگی برخوردار بودند و با ایستادگی توانستند شرایط را به نفع مردم تغییر دهند.

حسینی با بیان اینکه دشمن همه ابزار های خود را برای ایجاد نا امیدی در جامعه به کار گرفته است گفت: متاسفانه در داخل کشور نیز عده ای دانسته یا ندانسته در مسیر تبلیغات دشمن گام برمی‌دارند و بی تردید اگر کسی به گونه ای سخن بگوید که فضای جامعه تیره و تار نشان داده شود و مردم مایوس شوند، در مسیر خواسته های دشمن حرکت می کند، لذا باید مراقبت کرد.

معاون پارلمانی رئیسی : امیدواریم نمایندگان مجاب شوند ، اکنون وقت استیضاح نیست

بیشتر بخوانید:

  • عملیات روانی برای گریز از ارائه کارنامه دولت سیزدهم به مردم/دوقطبی سازی کاذب حامیان رئیسی ؛ اونا بدند ، پس ما خوبیم

  • معاون پارلمانی رئیسی : امیدواریم نمایندگان مجاب شوند ، اکنون وقت استیضاح نیست

وی با بیان اینکه امروز ریل گذاری جدیدی در داخل کشور در عرصه سیاست داخلی و خارجی آغاز شده است اظهار داشت: دولت مردمی تعامل و همکاری گسترده ای را با کشورهای دوست و همسایه آغاز کرده که آثار اقتصادی فراوانی برای کشورمان به همراه دارد بر اساس گزارش های مطرح شده سطح روابط تجاری کشورمان با برخی از کشورهای همسایه چندین برابر افزایش یافته است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد : متاسفانه در دوره گذشته بسیاری از پروژه هایی که حتی پیشرفت بالای ۹۰ درصد داشتند متوقف مانده و تکمیل نشدند و دولت سیزدهم در کنار پرداخت ماهیانه حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی که دولت قبل ایجاد کرده است با جدیت در مسیر تکمیل و راه اندازی طرح ها و پروژه های نیمه تمام در سطح کشور گام بر می دارد و با رکورد سفر به تمام استان های کشور در طول یک سال، تلاش می کند نگرانی های مردم را مورد رسیدگی قرار دهد.
حسینی با تاکید بر اینکه دولت نسبت به مسائل و معضلات اجتماعی بی تفاوت نیست، اظهار داشت: در خصوص رفع نگرانی مردم درباره اجاره مسکن تصمیماتی اتخاذ شده و مجلس نیز طرح دو فوریتی ارائه کرده است تا تصمیمات موجود در این زمینه ضمانت اجرایی داشته باشد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: با اقداماتی که دولت در عرصه اقتصادی آغاز کرده است بی تردید منافع عده‌ای به خطر افتاده و دنبال مانع‌تراشی هستند و دشمنان نیز تلاش می‌کنند تا در کشور کمبود و نارضایتی وجود داشته باشد اما دولت مصمم است با گره گشایی از مشکلات، مردم شرایط بهتری داشته باشند.

وی افزود: رئیس‌جمهور با روحیه انقلابی و خستگی ناپذیر به دنبال رفع مشکلات و دغدغه های مردم است و در این مسیر لازم است همه مدیران و کارکنان با چنین روحیه ای وارد میدان شوند و قطعاً با این روحیه می توان با سرعت بیشتر مشکلات را برطرف کرد.
حسینی در ادامه افزود: با اینکه دولت در شرایط مطلوبی تحویل داده نشده اما دکتر رییسی به رغم همه مشکلات بجامانده تاکید دارد که دولتمردان با روحیه انقلابی و جهادی، بهبود وضعیت اقتصادی همه اقشار را مورد توجه قرار دهند و قطعاً اگر شرایط اقتصادی کشور بهتر شود حتماً دولت از آن به نفع مردم استفاده خواهد کرد.

۲۱۲۳۱#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک مؤسسه صهیونیستی از تلاش برای ارسال کمک‌های پزشکی به مناطق زلزله‌زده شرق افغانستان خبر داده است.

3 ساعت پیش

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه مشمولان غایب در صورت قبولی در آزمون سراسری حق ثبت نام ندارند گفت: آن دسته از مشمولانی که در کنکور سراسری شرکت کرده‌اند، توجه داشته باشند، غیبت سربازی مانع پذیرش قبول شدگان آزمون سراسری دردانشگاه‌ها و موسسات آموزشی است.

4 ساعت پیش

وزیر امورخارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست وزرای  امور خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر وارد ترکمنستان شد.

3 ساعت پیش

جنید آرکین یکی از محبوب ترین ستاره های تاریخ سینمای ترکیه درگذشت.

3 ساعت پیش

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی گفت: بهره‌‌برداری از پارک‌‌های ملی "سالوک و ساریگل" نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است.

3 ساعت پیش

عنایتی از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داد و قصد دارد به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد.

4 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

2 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

باشگاه استقلال مذاکرات مثبتی را با مدافع فصل گذشته تیم فوتبال هوادار انجام داده است.

3 ساعت پیش

بیشتر...