دانلود کتاب تشکیلات یک فریضه است خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» حاوی گفتارها و نوشتارهایی از: امام خمینی (ره)، آیت‌الله خامنه‌ای، آیت‌الله شهید بهشتی، آیت‌الله شهید مطهری، علامه محمدرضا حکیمی، امام موسی صدر، دکتر علی شریعتی، دکتر هشام‌ الطالب

پیرامون تشکیلات اسلامی و جهان‌بینی و بایدها و نبایدهای آن به چاپ رسیده است.

جزئیات بیشتر را از فایل کتاب (دانلود) بخوانید.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک کارشناس ضمن تاکید بر رعایت عدالت مالیاتی، اظهار کرد: تجدیدنظر در میزان معافیت حقوق در لایحه بودجه ۱۴۰۳ اقدام مناسب و به جایی بود.

یک ربع پیش

مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نیروگاه‌های سیستان و بلوچستان، از وارد مدار شدن هفت واحد نیروگاه گازی و نیروگاه بخار در این استان خبر داد.

یک ربع پیش

از دیرباز، سفر یکی از اساسی‌ترین عوامل رشد انسان‌ها در ابعاد گوناگون زندگی بوده است، مستندسازان گاه دنیایی شگفت و خارق‌العاده را تجربه می‌کنند که این دنیا با زبان صدا و تصویر در آثارشان تجلی می‌یابد.

یک ربع پیش

در اسناد و مکاتبات دادستانی انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان، گزارشاتی گویا از اموال پرویز ثابتی وجود دارد. مرکز اسناد انقلاب اسلامی پس از انتشار مصاحبه نامبرده با شبکه من و تو، شمه‌ای از آن‌ها را با تحلیلی گویا، منتشر کرده است.

یک ربع پیش

در ازدواج پانزده موضوع اساسی وجود دارد که دختر و پسر‌ها قبل از ازدواج لازم است درباره تک تک آن موضوعات باید یکدیگر صحبت کنند و نظرات مبادله شود. در ادامه به این موضوعات اشاره خواهد شد.

یک ربع پیش

حسین وفایی در مسابقات قهرمانی انگلستان موفق شد ژانگ آندا را ۶ بر ۴ را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی یکی از مهمترین مسابقات اسنوکر جهانی راه پیدا کند.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان یزد با تشریح ماجرای نزاع خیابانی شب گذشته در میبد گفت: قاتل جوان میبدی و همدستانش در کمتر از ۱۵ ساعت دستگیر شدند.

یک ربع پیش

دیدار دوستانه تیم های استقلال و دسته اولی خوشه طلایی ساوه با برتری ۴ بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

یک ربع پیش

بیشتر...