خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

ادامه انتقادات به حقوق های نجومی برنامه رییسی برای جلوگیری از پرداخت های نجومی از زبان حسینی خبرآنلاین

ادامه انتقادات به حقوق های نجومی/برنامه رییسی برای جلوگیری از پرداخت های نجومی از زبان حسینی

برنا نوشت: سید محمد حسینی با اشاره به بحث حقوق های نجومی، گفت: برای مردم و نیازمندان این قابل پذیرش نیست که چنین حقوق هایی وجود داشته باشد و دولت برنامه دارد تا جلوی پرداخت های نجومی را بگیرد.

سید محمد حسینی، معاون رئیس جمهور در مراسم یادبود شهدای بسیج شرکت کارخانجات تولیدی دارو، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: نیروهای بسیجی در دوران دفاع مقدس مقتدرانه در مقابل دشمن ایستادند و بر عهد و پیمان خود وفادار بودند. 

عضو هیات علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: اینکه تاکید می‌شود گرامیداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست به خاطر این است که به یاد بیاوریم شهدا که بودند، چه کردند و به چه جایگاه رفیعی رسیدند و ما هم این راه را ادامه بدهیم و فردای قیامت در مقابل شهدا شرمنده نشویم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: امروز اگر روحیه ای که در دوران دفاع مقدس وجود داشت را داشته باشیم هیچ وقت به بن بست نخواهیم رسید.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: افتخار این است که دغدغه مردم را داشته باشیم و بسیجی اینگونه است و از هر مظلومی در هر نقطه از عالم حمایت می کند و امام هم می فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. 

وی ادامه داد: بسیجی باید بینش و  تحلیل درست و بصیرت داشته باشد. متاسفانه گاهی دیده می شود برخی در زمین دشمن بازی می کنند و مسائلی را ترویج می کنند که معلوم نیست از کجا مدیریت می شود ولی اگر بصیرت وجود داشته باشد فریب نخواهیم خورد.

وعده جدید معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره حقوق های نجومی

حسینی با اشاره به تلاش رئیس جمهور و مسئولان گفت برای خدمت بیشتر گفت: این تلاش موجب شده مردم امیدوار شوند و برای همین برخی دارند تلاش می کنند با حاشیه سازی مردم را مایوس کنند، شما دیدید درباره انتصابات چه اخبار جعلی ای منتشر شد و متاسفانه برخی دوستان هم از سر دلسوزی اینها را در فضای مجازی نشر دادند.

وی ادامه داد: برخی نمایندگان هم درباره این موضوع مسائلی را مطرح کردند و ما خواستیم اگر موردی وجود دارد که کسی بدون شایستگی در جایی منصوب شده، را دقیقا بگویند. درباره یکی از وزرا گفته بودند دادماش را منصوب کرده که بعد مشخص شد این وزیر اصلا دختر ندارد که بخواهد دامادی داشته باشد.

این استاد دانشگاه اظهار داشت: اگر نقد منصفانه ای هم وجود دارد ما باید پذیرا باشیم، رئیس جمهور هم بارها گفته اند از نظرات، نقدها و پیشنهادات برای پیشبرد کارها بهره بگیرید.

حسینی افزود: گاهی گفته می شود تیم اقتصادی دولت ناهماهنگ است! این در حالی است که در تیم اقتصادی هماهنگی بالایی وجود دارد و هر هفته جلسات شورای هماهنگی اقتصادی برگزار می شود و کارها دارد به خوبی و با نظم خوب پیش می رود و جهت گیری کلی به سمت عدالت است.

وی با اشاره به بحث حقوق های نجومی، گفت: برای مردم و نیازمندان این قابل پذیرش نیست که چنین حقوق هایی وجود داشته باشد و دولت برنامه دارد تا جلوی پرداخت های نجومی را بگیرد.

حسینی اضافه کرد: باید شفافیت ایجاد شود و به مدیران اختیارات داده شود و براساس اختیارات از آنها کار خواسته شود و دولت دارد برای این مسائل برنامه ریزی می کند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: در این مدت کوتاه فروش نفت و منابع ارزی بهتر شده و اینها نشان می دهد می توانیم این وضعیتی که وجود دارد را سامان دهیم.

حسینی افزود: برخی شوراها 10 سال بود تشکیل نشده بود و الان آقای رئیسی منظم این جلسات را برگزار می کند و مدیران را بازخواست می کند تا مسایل پیگیری شود.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: بحث ساخت 4 میلیون مسکن پیگیری شده و خود این ضمن اینکه موجب حل مشکل مسکن مردم می شود باعث اشتغال و رونق تولید خواهد شد.

وی گفت: انشالله امیدواریم در استانهای مختلف تیم مدیران کامل شود و دولت مدیران شایسته و کارآمد را روی کار بیاورد و مطمئن باشید در آینده وضعیت بهتر خواهد شد.

حسینی گفت: برخی که در دولت گذشته روزه سکوت گرفته بودند الان سعی می کنند با حاشیه سازی نیروهای انقلابی و مردم را ناامید کنند برای همین باید مراقب این حاشیه سازی ها بود.

2323#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...