مجله دلتا |
5 ماه پیش

ساختن گل سر در خانه مجله دلتا

گل سر یکی از زیورآلات زیبا برای موهای خانم‌ها است که مدل‌های مختلفی دارد.

ساختن گل سر در خانه

گاهی اوقات می‌توان با وسیله‌های در خانه زیورآلات و اکسسوری‌های زیبایی تهیه کرد و از هزینه‌های زیاد دراین‌رابطه خودداری کرد. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

مراحل ساختن گل سر در خانه

برای تهیه این گل‌سرها چند ربان رنگی یا در طرح‌های مختلف لازم است. ابتدا هرکدام از این ربان را به شکل پاپیون ببندید و وسط این پاپیون‌ها را بدوزید. سپس از همان ربان وسط پاپیون‌ها را ببندید. در آخر از گیره سر استفاده کرده و پشت پاپیون‌ها بچسبانید. اگر به کشیدن خط چشم علاقه دارید، به مطلبچگونه ماندگاری خط چشم را بالا ببریم؟مراجعه کنید.

ساختن گل سر

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلببا دستمال کاغذی ماسک صورت درست کنید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کلاژن مایع خوراکی طرف‌داران زیادی دارد. اما آیا واقعا اثرگذار است؟ تحقیقات علمی دراین‌باره چه می‌گویند؟ کلاژن مایع بهتر است یا پودری؟

4 ماه پیش

در اینجا 6 ترفند برای بهبود وضعیت پوست مثل منافذ بزرگ یا جوش‌های بعد اصلاح که بسیاری از خانوم‌ها را آزار می‌دهد، با شما با اشتراک می‌گذاریم.

4 ماه پیش

بر خلاف شامپوها و نرم کننده‌های مرطوب، شامپو خشک را می‌توانید زمانی که موهای شما خشک است و آب نخورده است، استفاده کنید.

4 ماه پیش

تقریبا همه افراد در طول زندگی‌شان حداقل ۱ بار دچار ترک خوردن لب می‌شوند. با توجه به علت ایجاد، ترک لب به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود.

4 ماه پیش

در چندین مطالعه، دانشمندان مواد غذایی نشان داده‌اند که چگونه پروتئین‌های شیر می‌توانند به آنتی‌اکسیدان‌های موجود در قهوه متصل شوند

2 ماه پیش

ناخن‌های برخی از افراد خیلی آهسته و دیر رشد می‌کنند. اگر از این دسته افراد هستید و می‌خواهید رشد ناخن سریعی داشته باشید، مقاله را بخوانید.

4 ماه پیش

جوش های بعد از اصلاح زمانی به وجود می‌آید که موها به سمت داخل پوست رشد می‌کنند نه به سمت بالا و خارج پوست و باعث ایجاد موی زیرپوستی می‌شود.

3 ماه پیش

هر رابطه‌ای چالش‌های خودش را دارد اما آنچه واقعاً یک رابطه را موفق می‌کند این است که شما و شریک زندگیتان بتوانید باهم به تعادل برسید.

1 ماه پیش

بهبود کیفیت زندگی خود وقت بگذارید. تغییرات کوچک می‌تواند تأثیر مثبت و پایداری بر سلامت روان شما داشته باشد.

2 ماه پیش

بیشتر...