خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

نگه داشتن یحیی در پرسپولیس اشتباه بود خبرآنلاین

نگه داشتن یحیی در پرسپولیس اشتباه بود

ایرنا نوشت: پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه ماندن «یحیی گل‌محمدی» در این تیم اشتباه بود گفت: او تیم‌های پایه‌ها را قبول ندارد چراکه به دلیل انتظارات و فشارها تنها به فکر نتیجه است.

محمد برزگر درباره نقل و انتقالات پرسپولیس، اظهار داشت: یارگیری‌های خوبی در حال انجام است اما موضوعی که نگران کننده، تسویه مالی آنها در آینده است. باید قبل از امضای قرارداد، منابع تامین مالی را تعیین کنند که مثل بازیکنان خارجی، بدهی برای باشگاه باقی نماند. البته جذب بازیکن به تنهایی برای نتیجه گرفتن کافی نیست و مسائل مهم دیگری وجود دارد.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی به یاد دارد که سال ۸۲ پرسپولیس بهترین بازیکن‌ها را جذب کرد و همه می‌گفتند که این تیم رویایی است اما در نهایت هشتم شدیم زیرا بازیکنان تیم مثل علی دایی، افشین پیروانی و کریم باقری همه بزرگ بودند و هیچکس به حرف مربی گوش نمی‌داد و بین بازیکنان اختلاف افتاد.

پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: مسئولین باشگاه می‌خواهند ضعف‌های تیم را با ستاره‌ها جبران کنند و این مسئله به خاطر ضعف مدیریت است که تنها به تیم اصلی اهمیت می‌دهد.

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد آکادمی این باشگاه، گفت: تیم‌های پایه بودجه جداگانه و مربیان متخصص نیاز دارند تا بازیکن‌سازی کند. درحال حاضر بازیکنان خوبی را در آکادمی آموزش دادیم که در فصل آینده آماده ورود به تیم بزرگسالان هستند اما این مسئله نیازمند نظارت مربیان بر آکادمی است. گل‌محمدی و دستیارانش یک بار هم به تیم‌های پایه سر نزدند و از رفتارشان حس می‌شود که اصلا به فکر بازیکن‌سازی نیستند.

وی افزود: بهتر است در قرارداد سرمربی، نظارت و استفاده از پایه‌ها برای او شرط شود. بازدید دستیاران هم انگیزه بسیار خوبی به بازیکنان می‌دهد و این مسائل همه به برنامه‌ریزی از طرف مدیریت باشگاه برمی‌گردد.

برزگر ادامه داد: در نهایت امیدوارم همه دست به دست یکدیگر بدهند تا پرسپولیس در فصل پیش‌رو به موفقیت دست یافته و موجبات شادی میلیون‌ها هوادار خود را فراهم کند.

256 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد محبی که اینروزها بازگشتش به فوتبال ایران و حضور احتمالی در ترکیب تیم آبی سوژه رسانه های ورزشی شده تمرینات آماده سازی را با سانتاکلارا آغاز کرده است.

7 ساعت پیش

در تمرین روز گذشته سرخپوشان روی کیت سفیدرنگ تمرینی این تیم شماره نخورده بود بلکه از حروف استفاده شده بود.

7 ساعت پیش

مدیران باشگاه استقلال با مدافع برزیلی خود برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند.

7 ساعت پیش

تیم ملی اسکواش بزرگسالان ایران با پیروزی مقابل کشورهای قطر ، کویت و عراق قهرمان رقابت های اسکواش غرب آسیا شد.

7 ساعت پیش

آرتا منهاجی می‌گوید حمایت های صنایع استان کرمان از ورزش باعث شده تا این استان به قطب فوتبال کشور تبدیل شود.

7 ساعت پیش

سه بازیکن پرسپولیس غایب اولین تمرین در سال جدید بودند.

7 ساعت پیش

رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری فراهم خواهخد شد.

7 ساعت پیش

فصل جدید بازی های لیگ برتر در حالی در دهه سوم مرداد ماه آغاز می شود که 6 تغییر روی نیمکت تیم های لیگ برتری خواهیم داشت.

7 ساعت پیش

دیدار دوستانه ایران – اروگوئه در فیفا دی آتی که پیش از این قرار بود خرداد ماه برگزار شود از سوی یکی از مدیران فدراسیون فوتبال تایید شد.

7 ساعت پیش

بیشتر...