استقبال امیرعبداللهیان از همتای مجارستانی در تهران all tv logo

استقبال امیرعبداللهیان از همتای مجارستانی در تهران
سیاسیسیاست خارجی

پیتر سیارتو وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان که به تهران سفر کرده، بعدازظهر امروز (پنجشنبه) سوم اسفند ماه در محل وزارت امور خارجه مورد استقبال حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه قرار گرفت.

وزرای خارجه پس از آن یر سر یک میز به گفتگو نشستند و قرار است در نشستی خبری به تشرسح رایزنی‌های انجام شده بپردازند.

این دومین سفر وزیر خارجه مجارستان به تهران در دولت سیزدهم است. پیتر سیارتو وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان آذر ۱۴۰۰ نیز در رأس هیأتی اقتصادی به تهران سفر کرده بود ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور در محل وزارت امور خارجه مورد استقبال حسین امیرعبداللهیان قرار گرفت.

وزرای خارجه شهریور ۱۴۰۲ نیز در نیوریوک با یکدیگر دیدار کرده بودند. امیرعبداللهیان در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل و در محل اقامت خود با پیتر سیارتو وزیر خارجه و تجارت مجارستان دیدار و گفتگو کرده بود.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیسیاست خارجی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: مغاز ه تولید رنگ و اسپری در خیابان معراج اصفهان دچار حریق شد.

یک ربع پیش

مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت مراکز سراج توضیح داد.

8 دقیقه پیش

به مناسبت روز ارتش و در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جمعی از ️مسئولان شهرستان با ارشد نظامی آجا در استان و فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ دیدار کردند.

14 دقیقه پیش

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از ارائه خدمات حمایتی و درمانی به دو هزار و ۷۰۷ بیمار صعب العلاج و ۱۵۷ بیمارخاص در سطح استان خبر داد.

6 دقیقه پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه برای جهش تولید فرهنگ کار و اشتغال را در بین مردم و جوانان ترویج دهیم گفت: نهادینه شدن فرهنگ کار باید از درون خانواده‌ها آغاز شود.

12 دقیقه پیش

مرحله پایانی مسابقات زیر ۱۴ سال دختران آذربایجان شرقی با قهرمانی تیم اقدمی تبریز به پایان رسید.

یک ربع پیش

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی احیاگر حقوق است، گفت: در حال حاضر هزار و ۲۰۰ قاضی زن در ایران فعال هستند.

14 دقیقه پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از آغاز عملیات اجرایی طرح جهش تولیدات کشاورزی با ایده مولدسازی در روستا‌های استان خبر داد.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد فعالیت سامانه بارشی توسط سازمان هواشناسی خبر داد.

13 دقیقه پیش

بیشتر...