خبرداغ |
۱ هفته پیش

دربی کرمان به خشونت کشیده شد

دقایق پایانی دربی کرمان با خطاهای شدید و درگیری بازیکنان دو تیم به خشونت کشیده شد.

به گزارشخبرداغبه نقل از ورزش سه: دیدار تیم های گل گهر و مس رفسنجان در اوج حساسیت با برتری دو بر یک شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید.

 

سیرجانی ها موفق شدند با کسب هر سه امتیاز دربی حساس کرمان ۴۲ امتیازی شده و از مس رفسنجان سبقت بگیرند.

نارنجی پوشان که در نیمه اول توپ های بسیاری را از دست داده بودند بعد از دریافت دو گل در نیمه دوم به آب و آتش زدند تا کار را مساوی کنند. تلاش آنها اما یک بار به نتیجه رسید تا دو بر یک بازنده دربی حساس امشب شده و رده چهارم را به گل گهر تقدیم کنند.

دقایق پایانی بازی تحت تاثیر حساسیت بالای کار با خشونت و برخوردهای فیزیکی بسیاری همراه بود. این موضوع باعث شد تا بازی در لحظاتی به دلیل درگیری بازیکنان متوقف شود. حمید حاج ملک در این دقایق بارها از کارت زرد خود برای جریمه خطاهای خشن بازیکنان دو تیم استفاده کرد.

کمتر از یک دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود که تلاش بازیکنان دو تیم برای تصاحب توپ در میانه میدان به یک درگیری نسبتا شدید انجامید. در این صحنه چند نفر از بازیکنان باهم دست به یقه شده و جریان کار را برای دقایقی متوقف کردند. دو دقیقه بعد از این اتفاق و در اولین دقیقه از شش دقیقه وقت تلف شده، فرشید باقری با تکلی بسیار خشن تعادل بازیکن حریف را بهم زده و کارت زرد گرفت. داور بازی پیش از به صدا در آوردن سوت پایان، دو کارت زرد دیگر هم داد تا در مجموع شش بار دست به تنبیه بازیکنان زده باشد.

دربی کرمان به خشونت کشیده شد
دربی کرمان به خشونت کشیده شد

 #‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی قوه قضاییه، گفت: پرونده احمدرضا جلالی در مرحله اجرای رأی است و به صراحت اعلام می کنم که مسئله مبادله این شخص مطرح نیست.

1 ساعت پیش

بازار مرغ در روز‌های اخیر با اخبار و شایعات زیادی روبرو است؛ فعالان بازار و حداقل یک مقام صنفی تایید می‌کنند که فروش مرغ کاهش پیدا کرده و قیمت‌ها تحت تاثیر همین اتفاق پایین آمده است.

1 ساعت پیش

به دلیل شرایط جوی بازی پرسپولیس و شهرخودرو لغو شد.

1 ساعت پیش

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با امضای تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پیشگام حمایت از صنایع خلاق شد.

1 ساعت پیش

سازمان بهداشت جهانی خبر از تاثیر دارو و واکسن های آبله روی گونه آبله میمونی داده است.

1 ساعت پیش

از ۶۰ رای موجود ۴۱ نفر به برگزاری انتخابات در ۶ شهریور ماه سال جاری رای دادند.

1 ساعت پیش

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...