خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

بیانیه دانشگاه تهران در آستانه روز قدس ایسنا

بیانیه دانشگاه تهران در آستانه روز قدس

دانشگاه تهران در بیانیه‌ای در آستانه روز قدس، بر حضور پررنگ دانشگاهیان و مردم شریف ایران در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه دانشگاه تهران به این شرح است:

« دوگانه جبهه حق و باطل، مظلوم و ظالم، اسلام و کفر، اینک بیش از هر زمان دیگری در دنیا رخ‌نمایی می‌کند. فلسطین به عنوان مهم‌ترین مسأله جهان اسلام، کانون و سمبل مبارزه حق علیه باطل بوده و رژیم اشغالگر قدس، شکست‌های بزرگی نظیر شکست طوفان‌الاقصی را متحمل شده و همچنین جنایت‌های این رژیم جعلی و حامیانش در کشتار دسته‌جمعی و نسل‌کشی در غزه عزیز، هر انسان آزادیخواه در جای جای گیتی را به واکنش و اعتراض واداشته است.

راهپیمایی روز قدس امسال در شرایطی برگزار می‌شود که رژیم اشغالگر قدس که سابقه جنایات متعدد وحشیانه دارد، گستاخ‌تر از همیشه به رفتارهای ددمنشانه خود ادامه داده و خباثت خود را بر علیه آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان جهان به نمایش گذاشته است.

دانشگاهیان دانشگاه تهران روز جمعه هفدهم فروردین ماه همپای مردم خداجوی ایران اسلامی و دیگر آزادی‌خواهان جهان با حضور در راهپیمایی روز قدس، با یاد شهدای مظلوم غزه و سرداران شهید سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و سردار محمد هادی حاج رحیمی و سایر شهدای اخیر در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، لعنت بر سردمداران رژیم غاصب و متجاوز صهیونیست را بلندتر از همیشه فریاد می‌زنند.

ما دانشگاهیان در آستانه روز جهانی قدس، ضمن محکوم نمودن جنایات اشغالگران و حامیان غربی آنان و تعهد به انتقام خون پاک سرداران سرافراز اسلام، از آحاد مردم شریف ایران اسلامی دعوت می‌نمائیم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، حضور قدرتمندتر و پررنگ‌تر خود در راهپیمایی روز قدس را به عنوان نشانی برای تضعیف رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل جهان اسلام و یک جهان نفرت در مقابل ددمنشی‌های رژیم غاصب رقم زنند».

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پنتاگون گزارش هایی جدیدی را منتشر کرده و در آن بیشتر به موضوعاتی مانند مواد ضد جاذبه، پروژه هارب و ابعاد اضافی اشاره شده که تنها این موارد را می‌توان در فیلم‌های عملی تخیلی دید.

یک ربع پیش

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

1 ساعت پیش

دختر ملی‌پوش ایران موفق شد سهمیه المپیک پاریس را در قایقرانی رویینگ یک نفره سنگین وزن زنان بگیرد.

1 ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

1 ساعت پیش

به باور دانشمندان اگر بشر در همین مسیر گام بردارد، وقوع ششمین انقراض جمعی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود و عصر حاضر، بخشی از این دوره زمین‌شناسی خواهد شد.

1 ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

1 ساعت پیش

خاک جزیره خان در خلیج فارس تلالو خاصی دارد و در نور آفتاب برق می‌زند.

یک ربع پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

1 ساعت پیش

بیشتر...