خبرگزاری رضوی |
۳ هفته پیش

ژاپن با ۷۲ فوتی در صدر جان باختگان کرونایی جهان رضوی

ژاپن با ۷۲ فوتی در صدر جان باختگان کرونایی جهان
به گزارشخبرگزاری رضوی،بر اساس جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶۷۹ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۱۲ نفر به این بیماری مبتلا شده و ۶ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۵۱۸ نفر جان خود ۸ را از دست داده اند.
در ژاپن ۱۴ هزار ۸۴۶ مورد جدید ابتلا و ۷۲ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۷۲ هزار و ۲۰۶ نفر رسیده است.
در تایوان ۱۳ هزار ۵۲۶ مورد جدید ابتلا و ۵۳ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۷ هزار و ۸۱۸ نفر رسیده است.
در روسیه روز گذشته ۱۱ هزار و ۷۱ مورد ابتلای جدید و ۳۴ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۹۶ هزار و ۴ مورد رسید.
آمریکا از نظر تعداد کل مبتلایان و فوتی‌ها در صدر است. تاکنون ۱۰۵ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۶۹۲ مورد ابتلا و ۱ میلیون و ۱۴۴ هزار ۴۶۱ مورد مرگ بر اثر آن را ثبت کرده است. روز گذشته بیش از ۲ هزار ۷۴۷ مورد جدید به شمار بیماران و ۲۰ مورد مرگ به تلفات کرونا در آمریکا اضافه شد.
در اتریش روز گذشته ۶ هزار و ۱۱ مورد ابتلای جدید و ۱۴ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۲۱ هزار و ۸۷۲ مورد رسید.
در شیلی روز گذشته ۲ هزار و ۲۵۶ مورد ابتلای جدید و ۱۳ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۴ هزار و ۱۵۸ مورد رسید.
در کره جنوبی روز گذشته ۹ هزار و ۹۱۳ مورد ابتلای جدید و ۱۱ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۳ هزار و ۹۴۰ مورد رسید.
در لهستان روز گذشته ۲ هزار و ۵۹۵ مورد ابتلای جدید و ۸ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۱۱۸ هزار و ۸۶۸ مورد رسید.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...