اکونا پرس |
5 روز پیش

در شبکه سحر ایران بهشت گردشگری است

در شبکه سحر « ایران بهشت گردشگری است»

جاذبه های گردشگری و توریستی ایران به مخاطبان شبکه سحر در شبه قاره هند و پاکستان در مستند «ایران بهشت گردشگری است» معرفی می شود.

در شبکه سحر « ایران بهشت گردشگری است»
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزیرسانهملی، مستند «ایران بهشتگردشگریاست» بر آن استایرانو به خصوصاستان اردبیلو شهر سرعین را به عنوان کشوری مناسب به لحاظ توریسمسلامتبا محوریت آب و آب درمانی به مخاطب جهانی معرفی نماید.   

 از این روجوانب گوناگون و مظاهر مختلف گردشگری با تمرکز بر چشمه های آبگرم معدنی سرعین و دیگر نقاط سبلان معرفی می شوند.

در این مستند همچنین علاوه برمعرفی صنایع موفق دیگر از جمله کارخانه آب معدنی و استخرهای پرورش ماهیهای قزل آلا و سالمون، نظاره گر دیگر پتانسیل های توریستی و فواید آب وجوانب حیات بخش و مفرح آن در کشور و به خصوص استان اردبیل نیز خواهیم بود و آماری در خصوص میزان آب های کشور و بارندگی سالانه ارائه می شود.

مستند «ایران بهشت گردشگری است» به تهیه کنندگی بهروز نجفی، تولید شبکهپرس تی ویبوده و توسط معصومه ظهیر زبانگردانی شده است. 

25دی ماهساعت 18 به وقت تهران زمان پخش این مستند از کانال اردوی شبکه سحر است.

 

تاریخچه مزار انبیای الهی در ایران از منظر مورخان و اندیشمندان در مستند «پیامبران سرزمین ما» از کانال اردوی شبکه سحر…

بررسی تاریخچه وقایع اتفاقیه در کودتای 28 مرداد علیه دولت مصدق در مستند «شکست سلطه» از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود. …#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هفته سی و یکم از رویداد «با این ستاره‌ها» امشب با عطر و بوی شهدای لشگر فاطمیون برگزار می‌شود.

دیروز

امام خمینی در سی ام دی ماه سال ۶۵ با اعضای شورای دبیرخانه مرکزی ائمه جمعه دیدار داشتند.

دیروز

تهران- رئیس جمهور با اشاره به نزدیکی سالروز میلاد صدیقه طاهره (سلام الله علیها)، روز زن و مادر را تبریک گفت و تاکید کرد: شناخت حضرت فاطمه زهرا (س) یک الگو و سرمایه است.

دیروز

معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش با اشاره به عودت لایحه رتبه‌بندی معلمان از سوی شورای نگهبان برای بررسی بیشتر و رفع ابهامات به مجلس شورای اسلامی، انتقاداتی به عملکرد مراجع ذی‌ربط در جریان تصویب این لایحه وارد کرد.

دیروز

سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود با هواداران و تیم وایله دانمارک خداحافظی کرد.

دیروز

سالهای متمادی است که مردم از قیمت بالا و کیفیت پایین خودروهای داخلی گلایه مندند اما تا کنون حقوق مصرف کننده در رابطه با صنعت خودروسازی داخلی جدی گرفته نشده است به بهانه تصادف زنجیره ای در بهبهان واکنش مسئولین و مقامات مربوطه و اظهارات آنان در رسانه های مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم .

دیروز

در حالی که بیش از سه سال از اولین مصوبه لزوم ایفای تعهدات ارزی صادراتی می‌گذرد و علی‌رغم تلاش‌های انجام شده، بازگشت ارز حاصل از صادرات، تسریع و تسهیل شده ولی لازم است شرایطی فراهم شود تا مسیر ایفای تعهدات ارزی، هموارتر گردد.

دیروز

ابوالفضل ظهره‌وند، کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌و‌گویی با تاکید بر اهمیت راهبردی مناسبات با روسیه اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود با زمینه‌سازی برای امضای سند همکاری ۲۰ ساله با روسیه، شاهد توسعه روابط دوجانبه در عرصه‌های امنیتی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و تکنولوژیک باشیم. در این میان اخبار منفی منتشر شده از سوی رسانه‌های بیگانه ناشی از نگرانی از فضای مساعد ایجاد شده برای ایران در سایه تقویت این همکاری است که می‌تواند بیش از پیش حوزه نفوذ آمریکا و غرب را محدود کند.

دیروز

احمد زراعتی،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راسک گفت: کشت و کار پیاز خارج از فصل در منطقه برای بیش از۲۴۰۰ نفر فرصت شغلی فراهم کرده است.

دیروز

میزان فرونشست در کشور ما حدود ۹۰ برابر استانداردهای جهانی است! استان تهران بدترین شرایط را از نظر فرونشست سالانه در کشور دارد و به عقیده کارشناسان فرونشست حتی بالاتر از آلودگی هوا و زلزله احتمالی, سلامت و معیشت مردم استان تهران را تهدید می‌کند.

دیروز

روز گذشته آیت‌الله رئیسی مورد استقبال وزیر انرژی روسیه قرار گرفت، اما برخی این سوال را مطرح کردند که چرا شخص پوتین از رئیس جمهور کشورمان استقبال نکرد.

دیروز

فداحسین مالکی گفت:فرد درون ویدیو جز سران طالبان نیست، امکان دارد مقام محلی ولایت نیمروز باشد که به مقامات سیاسی استان ما پاسخ داده، این موضوع از لحظه انتشار ویدیو در حال پیگیری است.

دیروز

در طول سال‌های 1961 تا 1973، شش رهبر استقلال‌طلب آفریقا توسط حاکمان استعماری ترور شدند. پاتریس لومومبا، نخست‌وزیر کنگو که به‌تازگی استقلال یافته بود، دومین رهبر از جنبش‌های استقلال‌طلب کشورهای آفریقایی است که در دهه 1960 توسط استعمارگران یا عوامل آنها ترور شد.

دیروز

نواک جوکوویچ در حال شکایت از دولت استرالیا به دلیل "بدرفتاری" با او در این کشور است.

دیروز

ویژه نامه روزنامه ایران درباره پاتریس لومومبا رهبر استقلال کنگو از استعمار بلژیک منتشر شد.

دیروز

بیشتر...