خبرورزشی |
2 روز پیش

حمله بی سابقه معاون استقلال به دو مجری تلویزیون آقای میثاقی ذات خودت را نشان دادی مسخره خودتی بجنگ تا بجنگیم تنبیهت می کنم درود بر خیابانی...

معاون ورزشی باشگاه استقلال به شدت از رفتار دو مجری گلایه دارد و در مصاحبه‌ای به دلایل آن پرداخت.

ناصر فریادشیران
خبرورزشی -

ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال پس از شکست آبی‌های تهران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان روی خط برنامه شبکه سوم سیما آمد و در شرایطی از محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی دو مجری برنامه با ناراحتی خداحافظی کرد که گفتگوی دوستانه‌ای میان این آنها ایجاد نشد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال حالا در گفتگویی ضمن انتقاد شدید از رفتار این دو مجری درباره برخی حرف‌های خسرو حیدری و تمجید از مدیران سابق استقلال نیز موضع گرفته است.

صحبت‌های ناصر فریاد شیران را در ادامه می‌خوانید:

* این مجری از چند هفته پیش شروع کرد به تخریب باشگاه استقلال و مدیریتش. یعنی دعوت از میلیچ که حدود ۴۰ دقیقه یک بازیکن خارجی که کل باشگاه را اذیت کرده، کلی پول از باشگاه گرفته و بحث‌های انضباطی شدیدی در باشگاه دارد و براساس قراردادی که با ایشان تنظیم شده، اجازه مصاحبه علیه ارکان باشگاه را نداشته است، در مورد مدیریت و باشگاه اجازه صحبت پیدا کند. البته ما پیگیر جدی صحبت‌هایی هستیم که خارج از عرف رسانه‌ای انجام شد.

* بالاخره من در برنامه‌های مختلف هم می‌بینم که آقای مددی را روی خط می‌آورند و مقابل سرمربی قرار می‌دهند. حتی آقای میلیچ هم همین را می‌گفت، در صورتی که ایشان اصلا در لیست آقای مجیدی نبودند. گلایه جدی من از آقای هاشمی تهیه کننده برنامه است. ایشان هفته گذشته با من صحبت کرد و گفت آقای مددی را روی خط بیاورید. با توجه به سبقه برنامه، آقای مددی علاقه‌ای برای صحبت با برنامه نداشت. حتی به من گفتند، صحبت کن که من صحبت نکردم.

* گفتم که تیم با بهترین امکانات اعزام شده؛ با بهترین هتل، بهترین چمن، بهترین پرواز و ... حالا با توجه به اتفاقات قبلی و شیطنت‌های آقای میثاقی، احساس می‌کنم که یا ایشان نگاه رنگی دارد یا پرسپولیسی است! آقای احمدی هم همینطور. من این دو عزیز را دوست داشتم ولی ذات خودشان را و چهره واقعی خودشان را نشان دادند؛ با آن دست تکان دادنشان و صحبت‌هایشان بین حرف‌های من. آنها صحبت کرده بودند و من هم آمده بودم جواب بدهم ولی اجازه ندادند.

حمله بی سابقه معاون ورزشی استقلال به دو مجری تلویزیون/ آقای میثاقی! ذات خودت را نشان دادی؛ مسخره هم خودتی! ببینمش او را تنبیه می کنم ...

* عزیز پیشکسوت استقلال هم در برنامه اسم مدیری را آورد که این بدبختی‌های این روزهای استقلال را به وجود آورده است. به هر حال ایشان به آقای خسرو حیدری وعده هیئت مدیره داده بود و عضو هیئت مدیره آکادمی باشگاه هم شده بود. آقای خسروخان حیدری طبیعی است که باید از ایشان حمایت کند. حالا می‌خواهم بگویم که از آقای میثاقی تعجب می‌کنم، حتی مجریان قدیمی صدا و سیما در حوزه‌های مختلف هم در چنین شرایطی اینقدر راحت حرف نمی‌زنند. در همین برنامه نود آقای فردوسی پور یک داور را آورده بود و عددها را اشتباه می‌گفت؛ حالا من به جای ۹۰ درصد گفتم ۹۸ درصد. اصلا اعداد را ول کنید. من ۹۸ درصد گفتم؛ یعنی تمام بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب کردیم و یکی دو بازیکن هم نشد. یکی شیمبا که مبلغ زیادی خواست و نشد.

* این‌ها استاد حاشیه کردن و مسخره کردن هستند و با این رفتار می‌خواهند مخاطب برای خودشان ایجاد کنند؛ با بریدن حرف من و میهمانان دیگر. من معاون باشگاه هستم و آمده ام برای صحبت کردن، ولی سه نفر بین حرف‌های من صحبت می‌کردند. فکر می‌کنم هر دو مجری از پسر من کوچکتر باشند و برای من جای تاسف دارد که مورد نیشخندهای این دو نفر قرار می‌گیرم؛ مخصوصا آقای میثاقی... خارج از اصول حرفه‌ای و رسانه‌ای رفتار کردند. من الان سرباز استقلال هستم. مربی و سرباز فوتبال هستم و تمام زندگی‌ام برای فساد حاکم در فوتبال مبارزه کرده‌ام. در حدی نیستید که من را مسخره کنید. آقای میثاقی تو خبرنگار هستی و مسخره خودتی و باز هم خودتی و البته کسی که تو را حمایت می‌کند!

* ایشان (محمدحسین میثاقی) در اندازه ای نیست که در مورد پست و مقام من صحبت کند. اینطوری باشد من هم می‌گویم برو آقای هاشمی یا دکتر فروغی را بیاور که اندازه من هستند و می‌توانیم صحبت کنیم. آقای میثاقی! این برنامه ذات واقعی تو را نشان داد و من نه دیگر در این دنیا تو را می‌بخشم تو را و نه در آن دنیا. قابل تنبیه هم هستی و اگر یک جایی همدیگر را دیدیم، این را به تو نشان می‌دهم.

* شما اگر با استقلال مشکل دارید که نشان داده‌اید، ولی اگر با من مشکل داری من مرد میدان هستم. بجنگ تا بجنگیم. من یک پیام در واتس‌اپ به آقای میثاقی دادم و همین پیام را برای آقای هاشمی و دکتر فروغی هم ارسال کردم و اشاره کردم که ذات تو را شناختم. تصور من از شما چیز دیگری بود و چیز دیگری درآمد. حتی وقتی من صحبت می‌کردم، تلفن من را قطع کرده بودند و برای من رجز خوانی می‌کردند. شما در اندازه ای نیستید که من را زیر سوال ببرید و بنده تمام تلاشم را می‌کنم که ثابت کنم صحبت‌هایی که کردی همه کذب است. حالا من یک کلمه را پس و پیش گفتم، اما بعد از قطع شدن ارتباطم به خود اجازه می‌دهی که من را مسخره کنی؟! من برای آقای هاشمی احترام خاصی قائلم و بعد از برنامه هم مدام تماس گرفتم ولی ایشان رد تماس می‌دادند.  حتی با آن بچه هم تماس گرفتم. اگر مرد بودی اجازه می‌دادی که جواب توی ... را می‌دادم. باید درود بفرستیم به پیمان یوسفی، خیابانی و ... که در شبکه‌های مختلف کار می‌کنند و کار رسانه‌ای حرفه‌ای می‌کنند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، برای بسیاری از داوطلبان کنکور، میزان شهریه شبانه یا نوبت دوم مورد سوال واقع می شود. رشته محل های شبانه یا نوبت دوم، رشته محل هایی هستند که در دانشگاه های دولتی برگزار می شوند ولی دانشجو باید بابت تحصیل در رشته محل های شبانه یا نوبت دوم شهریه بپردازد.

پریروز

زنان باردار در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به ویروس کرونا نیستند ولی در صورت ابتلا، احتمال بروز بیماری شدیدتر در آن‌ها وجود دارد. بنابراین سازمان جهانی بهداشت توصیه می‌کند زنان باردار نیز واکسن بزنند. 

پریروز

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

پریروز

پیش‌فروش جدید تارا به زودی آغاز می‌شود, بر اساس اطلاعات به‌دست آمده، طرح جدید پیش‌فروش تارا، جدیدترین محصول ایران‌خودرو آغاز می‌شود.

پریروز

قیمj بیت کوین در ساعت 12 و 30 دقیقه صبح به وقت ایران روی 47 هزار و 167 دلار قرار داشت و تغییرات قیمتی آن در 24 ساعت و 7 روز گذشته مثبت بود.

پریروز

وام ارزان با سود پایین/ شرایط وام جدید بانک ملی چیست؟

پریروز

ناصر فریادشیران معاون ورزشی باشگاه استقلال می‌گوید مجریان برنامه فوتبال برتر خارج از اصول حرفه‌ای رفتار می‌کنند.

پریروز

مسئول روابط عمومی وارد کنندگان موبایل درباره ماجرای غیرفعال شدن موبایل‌های «شیائومی» در ایران توضیحاتی ارائه کرد.

پریروز

شکری نیا گفت: شبکه سپهر ویژه برنامه «سین» را با هدف معرفی برنامه‌ های شاخص شبکه‌ ها و بخش های مختلف صداوسیما تولید می‌ کند.

پریروز

معاون ورزشی باشگاه استقلال به شدت از رفتار دو مجری گلایه دارد و در مصاحبه‌ای به دلایل آن پرداخت.

پریروز

روز قبل خبر رسید که گوشی‌های شیائومی در برخی از کشورها از جمله ایران به صورت خودکار غیرفعال می‌شود. دلیل این مساله تحریم اعلام شده بود. اما حالا انجمن واردکنندگان موبایل می‌گوید فقط برخی از گوشی‌های شیائومی لاک می‌شود. اما کدام‌ها؟

پریروز

حمید استیلی به علت پارگی مینیسک زیر تیغ جراحان رفت و زانوی آسیب دیده خود را جراحی کرد.

پریروز

​بانک صادرات ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد سهامداران شرکت دامداری «تلیسه نمونه» با نماد «تلیسه» می‌توانند از روز دوشنبه ٢٢ شهریورماه ١٤٠٠ به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به ٣٠ اسفندماه ٩٩ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

پریروز

رئال مادرید فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی آغاز کرد و در خانه اینتر با یک گل بازی را به سود خود به پایان رساند. پورتو هم در حضور طارمی یک تساوی ارزشمند را برابر اتلتیکو مادرید در اسپانیا کسب کرد.

پریروز

مهاجم سرشناس پاری سن ژرمن در دیدار برابر کلوپ بروژ مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

پریروز

بیشتر...