ورزش سه‌ |
3 روز پیش

گودرزی: روی سکو نرویم، کاری نکرده ایم ورزش سه

کد خبر : 1866643 |05 بهمن 1401 ساعت 09:57 |95 بازدید |0دیدگاه

شرایط برگزاری اردو را نداشتیم

گودرزی: روی سکو نرویم، کاری نکرده‌ایم

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان گفت: دو بازی سخت برابر تیم های خوب لیگ داریم، ولی تلاش خود را می کنیم تا قهرمانی خود را تثبیت کنیم.

گودرزی: روی سکو نرویم، کاری نکرده‌ایم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، روح الله گودرزی در مورد شرایط تیم پالایش نفت آبادن در لیگ برتر تکواندو، اظهار داشت: از ابتدای فصل تا کنون عملکرد خوبی داشتیم، اما اگر در هفته پایانی نتیجه لازم را که همان ایستادن روی سکوی قهرمانی است، کاری نکرده ایم. به همین دلیل با انگیزه و توان بالا به مصاف رقبای خود می رویم.

وی در مورد رقبای خود در هفته پایانی، گفت: ابتدا باید با زاگرس جنوبی پیکار کنیم که تیم جوان اما خوبی است که همه مدعیان را آزار داده است.بعد از آن هم به دیدار شهرداری ورامین می رویم. شهرداری هم با در اختیار داشتن یک سرمربی با اخلاق و البته فنی و با تجربه که نفرات خوبی هم در ترکیب دارد، از مدعیان اصلی است که برابر این تیم هم باید باهوش باشیم و شرایط خوب هفته های گذشته را ادامه دهیم.

1723205

سرمربی پالایش نفت، افزود: در هفته گذشته پیش از ورود به مسابقات یک اردوی دو روزه با اعضای تیم داشتیم، ولی برای هفته پایانی این مهم حاصل نشد و شرایط برگزاری اردو را نداشتیم. با این وجود همه تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

تکواندوتکواندو
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...