۱ هفته پیش
2 بازدید

دستور وزارت ورزش به هیئت مدیره؛ خودتان مدیر انتخاب کنید | خبرنامه دانشجویان ایران

پیرو انتقادهای شدیدی که طی دو، سه فصل اخیر از وزارت ورزش و جوانان درباره مدیریت باشگاه استقلال صورت گرفته است وزیر ورزش در روش کاری اش با این مجموعه تغییراتی داد.

به گزارش سرویس ورزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛وزارت ورزش و جوانان برای خروج از زیر فشار سنگین اشتباهات اخیر در حوزه مدیریت باشگاه استقلال این بار قصد دارد با تاکتیک جدیدی به موضوع مدیرعاملی استقلال ورود کند.

*تصمیمات جدید وزراتخانه

افراد نزدیک به باشگاه استقلال درباره اینکه چرا کادر مدیریتی باشگاه استقلال بدون مدیرعامل به راه خود ادامه می دهند به تصمیمات جدید از سوی وزارت ورزش خبر می دهند. اینکه این بار وزارت ورزش مسئولیت انتخاب مدیرعامل را از سر خود باز کرده و قید شنیدن حرف از این و آن بابت انتخاب مدیر ناکاربلد احتمالی را زده است.

*خودتان مدیر انتخاب کنید

یکی از مسئولان اسبق در باشگاه استقلال در همین ارتباط گفت به اعضای هیأت مدیره این اختیار داده شده از میان خود و یا یکی از افراد خارج از مجموعه که دارای اهلیت باشد، پیشنهاد مدیرعاملی بدهند و در نهایت مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با تأیید و انتخاب اعضای هیأت مدیره باشگاه انتخاب و معرفی شود.

*تنها دخالت وزارتخانه

در این بین به مدیران استقلال اعم از اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری و مهدی عبدیان گفته شده هر کسی که به اعتقادشان می تواند کَشتی به گل نشسته استقلال را به ساحل امن رهمنون کند را انتخاب کرده و به وزارت ورزش معرفی کنند تا این وزارتخانه تنها درباره اهلیتش تحقیق کرده و حکمش را برای مدیرعاملی صادر کند.

*کاندیدای آخر دوباره کاندید شد

شنیده ها از دور و بر باشگاه استقلال و حواشی اتاق مدیریت این مجموعه حکایت از آن دارد که علی نظری جویباری به عنوان قائم مقام اسبق باشگاه استقلال که حدود یک ماه پیش هم برای مدیرعاملی استقلال گزینه شده بود برای دومین بار و البته این بار به طور جدی کاندیدای مدیریت بر باشگاه استقلال است و ظاهرا وزارت ورزش هم نگاه مثبتی به این انتخاب دارد.

*شرط قبلی حذف شد

در این بین شنیده ها حاکی از آن است که علی نظری جویباری در مرتبه قبل که به این عنوان گزینه شده بود با این دستورالعمل مواجه شد که باید همراه با حضور در منصب مدیرعاملی، مبلغ قابل توجهی برای کمک به رفع مشکلات مالی باشگاه به خزانه باشگاه واریز کند که همین شرط موجب شد او قید همکاری با استقلال را بزند ولی این بار چنین شرطی برای او در نظر گرفته نشده است.

*یک پولدار دیگر هم می آید

در برنامه هفته قبل فوتبال برتر احمد سعادتمند از کمک 37 میلیارد تومانی علی نامداری به عنوان یکی از دوستان استقلالی اعضای هیأت مدیره خبر داد که این مبلغ را به همراه 100 هزار دلار دیگر بدون هیچ ضمانتی تحت عنوان قرض به باشگاه استقلال پرداخته تا مشکلات مالی این باشگاه در ماه های شهریور و مهر برطرف شود. شنیده ها از ساختمان آبی خیابان علامه سعادت آباد حکایت از این دارد که با حضور علی نظری جویباری در باشگاه استقلال، علی نامداری هم به جمع اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال اضافه می شود تا در کنار عبدیان دو عضو متمول و یاری رسان در روزهای حساس مالی باشند.

*طباطبایی هم نزدیک است

در این بین اسم هادی طباطبایی هم به عنوان یکی از افرادی که با او درباره عضویت در هیأت مدیره باشگاه استقلال و یا حتی مدیرعاملی صحبتهایی شده برد می شود. ولی با توجه به اینکه طباطبایی تجربه مدیریتی در این سطح را نداشته این احتمال زیادتر است که او به عنوان عضو هیأت مدیره به این جمع اضافه شود تا درباره مسایل ورزشی و فوتبالی راهکارهای مفیدش که اغلب در مصاحبه ها بیان می کند را ارائه بدهد. گرچه شنیده می شود او رابطه حسنه ای با مهدی علی نژاد معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش ندارد و ممکن است در این زمینه با حضورش مخالفت هایی ایجاد شود ولی کماکان از نزدیکترین گزینه ها به حضور در هیأت مدیره باشگاه محسوب می شود.

*دستورالعمل فوریتی

آنچه واضح تر از همه چیز به نظر می رسد این است که مدیریت باشگاه استقلال پس از باختی که در اهواز برای تیم رقم خورد بیش از پیش تحت فشار قرار گرفته و این موضوع چندان برای جایگاه وزیر ورزش مطلوب به نظر نمی رسد و از این رو دستورالعملی با فوریت بالا به اعضای هیأت مدیره ابلاغ شده تا هر چه سریعتر ظرف همین هفته یا حداکثر تا ابتدای هفته بعد مدیرعامل باشگاه استقلال را تعیین و معرفی کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو#‌اخبار
منبع: خبرنامه دانشجویان ایران


مطالب پیشنهادی

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

از منافقین سیاسی تا قوی سیاه احمدی‌نژاد و خاتمی در میزگرد عطریانفر و ایمانی

حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، یک فعال سیاسی اصولگرا و یک چهره اصلاح طلب به آسیب شناسی شرایط موجود، وضعیت آراء خاکستری، لیست‌های دو طیف سیاسی و ...پرداختند.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

میرسلیم: چرا برخی هنوز شاهنشاهی فکر می‌کنند و فخر می‌فروشند

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه و نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم با تاکید براینکه بازسازی اعتماد عمومی نیازمند تعامل بین عقلای سیاست است، می‌گوید:«وای به حال جامعه ای که عقلا و علما و نخبگان سیاسی آن به جای تعامل برای کشف مسائل و چاره جویی مشکلات و کوشش برای دستیابی به کمال، هرکدام به انزوا بخزند»

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

مصوبه مهم دولت درباره افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹

در جلسه امروز هیئت وزیران، که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال ۱۳۹۹ مشخص شد.

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

تبریزی: نگاه بازرگان با انقلاب همراه نبود /امام مخالف ترورهای موتلفه بود

پژوهشگر تاریخ معاصر ایران می‌گوید: در ماجرای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ رژیم شاه قصد اعدام امام خمینی (ره) را داشت.

گپ و گفت خواندنی با یکی از کارگزاران رژیم پهلوی در مورد امام خمینی: یک پاپاسی از وجوهات را جابجا نمی کرد/امام خمینی در حد پاپ است

جماران نوشت: یکی از مسئولین رده بالای دولت شاه در مصاحبه ای گفت: تمام چیزی که به «سهم امام» معروف است پولی مال آنها است و طبق موازین شرعی از شیر مادر هم برای آنها حلال تر است. ولی تمام این پول از یک طرف می آید و از یک طرف دیگر می رود. آدمی که در حد پاپ است، زندگی او در حد ارزان ترین زندگی است.

سرنوشت دخل و خرج کشور در سال ۹۹ چه می‌شود؟

لایحه بودجه ۹۹ پس از ماه‌ها بررسی، امروز از سوی نمایندگان رد شد، اما باید دید که قوای مجریه و مقننه چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت.

زمانه فتح «سنگر به سنگر» اصولگرایان فرا رسیده است؟

آیا اصولگرایان می توانند پس از راه یافتن به بهارستان، پاستور را نیز ضمیمه فتوحات خود کنند؟ آیا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ که یک سال و چندماه دیگر موعد آن است، قدرت به جناح راست بازخواهد گشت؟ پاسخ به این چنین سوالاتی، بی شک با درنظر گرفتن عوامل متعدد امکان پذیر است.

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر | راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و نکات پختن مرغ درون فر و مزه دار کردن مرغ را در پرشین وی بخوانید

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم | چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و مصرف کنیم

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و بو بدهیم و نکات درست کردن بادام و عسلی کردن بادام را در پرشین وی بخوانید

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

ضدعفونی کردن معابر قم از سوی نیروهای حشدالشعبی صحت دارد؟

معاون سپاه علی‌ابن‌ابی‌طالب(ع) قم به ایرنا پلاس گفت:ضدعفونی معابر قم، کار اعضای الحشدالشعبی نبود.

جهش تولید را در روزهای کرونایی فراموش نکنیم

سال ۹۸ بسیار سخت و با اتفاقات غیرقابل پیش بینی تمام شد. نه بلاهای طبیعی مانند سیل و زلزله قابل پیش بینی بودند و نه بیماری کرونا که ناگهان آمد و گریبان همه را گرفت.

مطالب مرتبط