خبرورزشی |
2 سال پیش

لمبرت: شیوه تمرین کردن بالوتلی در لیورپول شرم آور بود

ریکی لمبرت هم‌تیمی پیشین بالوتلی در لیورپول هم به جمع منتقدان این مهاجم ایتالیایی اضافه شده است.

به گزارشخبرورزشی،ماریو بالوتلی حتی اگر نخواهد هم این قابلیت را دارد که به حاشیه کشیده شود. اظهارات جورجو کیه‌لینی در کتاب زندگینامه‌‌اش درباره ماریو بالوتلی باعث شد این بازیکن پاسخ مدافع یوونتوس را در فضای مجازی بدهد. حالا یک هفته پس از آن اتفاق، این بار نوبت به ریکی لمبرت رسیده تا درباره روزهای حضور بالوتلی در لیورپول صحبت کند. بازیکنی که در سال ۲۰۱۷ نتوانست تیم پیدا کند و مجبور شد از فوتبال خداحافظی کند علیه سوپرماریو موضع‌‌گیری می‌کند.

شیوه تمرین بالوتلی شرم‌آور بود
ریکی لمبرت که آن زمان مهاجم لیورپول بود، به دلیل ضعف این تیم در خط حمله مدیران باشگاه را بر این باور رساند تا یک مهاجم دیگر جذب کنند و کنار او بگذارند. ماریو بالوتلی انتخاب برندان راجرز بود. اکنون بعد از گذشت چند سال لمبرت به انتقاد از ماریو پرداخته است: «شیوه تمرین کردن بالوتلی شرم‌آور بود. راجرز با این موضوع کنار آمده بود.»

بالوتلی دو شخصیتی بود!
لمبرت که یک سال بیشتر در لیورپول عضویت نداشت، بالوتلی را بازیکنی دو شخصیتی خواند که رفتارش در داخل و خارج زمین کاملاً تفاوت دارد: «نوع تمرین کردن بالوتلی شرم‌آور بود. او بیرون زمین پسری ساکت و دوست‌داشتنی بود اما وقتی در زمین بود و تمرین می‌کرد شخصیت خوبی نداشت. وقتی در زمین بازی می‌کرد سعی و تلاش خود را می‌کرد. بازیکنان با این سبک او کنار آمده بودند اما من نمی‌توانستم!»

حسادت یا...؟
بالوتلی در شرایطی به لیورپول آمد که با رفتن لوئیس سوارس به بارسلونا قرار بود مهاجم نخست تیم لمبرت باشد. حضور بالوتلی در لیورپول باعث شد توجهات از ریکی به سمت او جلب شود اما آیا لمبرت به بالوتلی حسادت می‌کرد؟ پاسخ جالب است: «راجرز سرمربی تیم بالوتلی را جذب کرد و جلوی من گذاشت. صادقانه بگویم این کار روی مخم رفت. نمی‌توانستم این کار او را درک کنم. نمی‌دانستم چرا با بالوتلی کنار می‌‌آید. در نهایت کار او روی تیم تأثیر منفی گذاشت.»

اختلاف با راجرز
ظاهراً راجرز از سبک بازی لمبرت راضی نبوده و قصد داشته او را خیلی زودتر از اتمام فصل به فروش برساند: «خیلی زود مشخص شد در اولویت راجرز برای بازی کردن نیستم و می‌خواهد من را به کریستال پالاس که سرمربی‌اش پاردو بود به فروش برساند. من پاسخم منفی بود و گفتم بعد از این همه سال ار ساوتهمپتون جدا نشدم که فقط چند هفته در لیورپول باشم و سپس به کریستال پالاس بروم!» بالوتلی پس از تنها یک فصل در آنفیلد به صورت قرضی به میلان منتقل شد و در 28 بازی موفق شد فقط چهار بار گلزنی کند. او سرانجام در سال 2016 توسط یورگن کلوپ به نیس فروخته شد. لامبرت هم در سال 2015 به وست‌بروم پیوست تا ماجراجویی هر دو مهاجم در بندر خیلی زود به اتمام برسد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیری آنری، اسطوره توپچی‌های لندنی به سوال یک مجری ورزشی پاسخی جالب داد.

۴ هفته پیش

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۴ هفته پیش

شبیه‌سازی دیدار لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با لگو را ببینید.

۴ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۴ هفته پیش

تنیسورهای زن عربستانی برای اولین بار حضور در یک رویداد جهانی را تجربه خواهند کرد.

۴ هفته پیش

واکنش زیبای کریستوفر کنت دروازبان فولاد روی شوت بازیکن الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در چارچوب مرحله ۱/۴ نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۴ هفته پیش

بیشتر...